МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Атеїсти традиційно псують різдво православним народам.

01/06/2009 | Мартинюк
Як заведено ще з 1917 року войовничі атеїсти активно , але своєрідно святкують християнські свята, намагаючись максимально зіпсувати іх для віруючих. Особливо не везе святам православних церков. Цього року "гординя і буйство" російської влади, яка вчора вирішила зменшувати постачання газу, який йде через Україну на експорт, привела до перспективи своєрідного святкування Різдва Христового у православних країн Східної Європи , зокрема Балкан.


Сьогодні було зупинено поставки російського газу через Україну до Болгарії, Туреччини, Греції та Македонії .

Таку заяву, як передає “Німецька хвиля ”, зробило болгарське міністерство економіки. Зупинка відбулася о третій годині тридцять хвилин за київським часом.

“Ми перебуваємо в кризовій ситуації”, - говориться в заяві.

Болгарія, яка покладається майже лише на російський газ, матиме найбільші проблеми. У неї, як і у Македонії, немає доступу до альтернативних газопровідних шляхів.

Міністерство доручило промисловим об’єктам перейти на альтернативні енергоносії, а родинам шукати додаткових можливостей для опалення, позаяк центральне опалення працює на газі.

Прем`єр-міністр Болгарії Сергій СТАНІШЕВ скликав у вівторок надзвичайне засідання уряду.

Як повідомляв УНІАН, 5 січня НАК «Нафтогаз України» одержала від ВАТ «Газпром» попередження про зниження обсягів поставок газу для європейських споживачів на 65,3 млн. куб. м на добу - до 221,8 млн. куб. м на добу. Це означає, що ВАТ «Газпром» фактично знизив обсяги транзиту газу європейським споживачам. Таким чином, російська компанія поставила під загрозу поставки газу в країни Європи, а саме: Молдова, Болгарія, Румунія, Греція, Туреччина, Польща, Угорщина, Словаччина, Німеччина. НАК «Нафтогаз України» вважає, що в разі недоотримання необхідних обсягів російського природного газу всі претензії вказаних країн мають бути направлені до ВАТ «Газпром».

З 1 січня 2009 року ВАТ "Газпром" припинив постачання газу в Україну через відсутність домовленості про ціну на газ і тарифної ставки на транзит. Російська монополія продовжує поставляти природний газ транзитом через Україну і при цьому вважає незаконним використання українською стороною частини цього газу як технічного для забезпечення транспортування. На її думку, транзитний контракт продовжує діяти.

Водночас НАК "Нафтогаз України" наполягає, що за відсутності узгоджених умов транзиту має право направляти частину газу, що подається Росією на вхід української ГТС, для забезпечення його транзиту.

Відповіді

 • 2009.01.06 | AK

  Re: Атеїсти традиційно псують різдво православним народам.

  Мартинюк пише:
  > Як заведено ще з 1917 року войовничі атеїсти активно , але своєрідно святкують християнські свята, намагаючись максимально зіпсувати іх для віруючих. Особливо не везе святам православних церков. Цього року "гординя і буйство" російської влади, яка вчора вирішила зменшувати постачання газу, який йде через Україну на експорт, привела до перспективи своєрідного святкування Різдва Христового у православних країн Східної Європи , зокрема Балкан.
  >
  >
  > Сьогодні було зупинено поставки російського газу через Україну до Болгарії, Туреччини, Греції та Македонії .

  Греція і Болгарія вже відсвяткували різдво 25-го грудня. Їхні православні церкви (як і Румунська) живуть за Григріанським календарем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.06 | Мартинюк

   Значить Водохрещу паскудять.

   І самі собі душу поганять таким діями на Свят Вечір.

   Напевно ж Путін і Медведев сьогодні обовязково попруться в якийсь храм робити собі "різдвяний телекастинг".
 • 2009.01.06 | Soft

  Я атеисто-агностик. И что?

  Теперь вы всех нехристиан будете считать недочеловеками?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.06 | Адвокат ...

   Не ажитуйте сь.

   Просто християн зара більшість. Коли сь було більше язичників,чи пак,-- поганців.


   Коли стане більшість апотеїстів,-- стане трохом легше. ;)
  • 2009.01.06 | Soft

   А ведь было, когда ксиане бушевали и срывали выставки

   по тем же действиям инквизиции.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.06 | Мартинюк

    Хто такі ксиане і як вони завадили інквізиції?

    Мова йшла про войовничих атеїстів, або простіше кажучи сатаністів , які старанно повторютть християнські обряди, але так би мовити "навиворіт"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.06 | Soft

     Ксианами иногда называют христиан.

     Я говорил по поводу того что христиане разгромили выставку (была) где показывалось истинное лицо христианства в свете зверств инквизиции и сотрудничестве с гитлеровскими нацистами (католическая часть). Так вот, христианам это так не понравилось, что они разгромили выставку.

     По поводу моей религии,- так как я атеист, то считаю что Бог - это Я, но так как я частично агностик, то считаю, что смысла это доказывать нет.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.06 | Мартинюк

      Ну фанатики є всюди

      Застав дурня богу молитися - це про них.
      Але якщо там були якісь неправдиві або перкручені речі, то в принципі обурення можна зрозуміти.
      Бо спроба поєднати в одній виставці інквізицію і типу співробітництво католиків з Гітлером вказує на бажання просто , вибачте за слово концептуально обхезати це християнство. Чи скажімо проявити упердженість представників якоїсь іншої віри. До речі у деяких протестантів часом проявляється стільки бажання досадити ненависним католикам, що вони також втрачають почуття міри.
      Мда - релігійні війни це неприємна річ.
 • 2009.01.06 | Мартинюк

  Дійшло до Угорщини,Франції і, Сербії і Словенії(/)

  Ото алжирці зараз тішаться - вони ж є наразі набільшими експортерами газу, який можна зріджувати.

  Поставки российского газа в Венгрию прекратилась, во Францию - сократились на 70%
  Сегодня, 18:58 Корреспондент.net Украина
  Версия для печати Размер текста:
  Reuters
  Венгрия осталась без газа
  Reuters
  Венгрия осталась без газа
  Поставки газа в Венгрию через территорию Украины во вторник вечером, 6 января, были полностью прекращены, во Францию - сократились на 70%.

  "Поставки газа в Венгрию через Украину остановились окончательно в 15:30 (среднеевропейского времени, 16:30 по киевскому времени)", - сообщил министр энергетики страны Шаба Молнар (Csaba Molnar) во вторник на брифинге в Будапеште.

  Ранее во вторник газотранспортное подразделение венгерской национальной нефтегазовой компании МОЛ Foldgazszallito Zrt сообщало, что страна в первой половине дня получала менее 20% законтрактованного объема газа из России транзитом через Украину.

  Тем времнем, во Францию поставки российского газа сократились во вторник на 70%, сообщает агентство France Press со ссылкой на заявление представителей крупнейшей французской газовой компании и основного партнера Газпрома во Франции GDF Suez.

  Несколько часов назад GDF Suez сообщало, что Франция получает российский газ в полном объеме.

  Франция, как и ЕС, зависит от российского газа на 24%, причем Газпром работает в стране с несколькими партнерами. Российский газ составляет не более 15% портфеля GDF Suez.

  80% потребляемого Европой российского газа идет через территорию Украины.

  Ранее сообщалось, что Словения недополучила в ночь на вторник, 6 января, 90% поставок газа. Сербия объявила о недостатке 50% поставок газа.
 • 2009.01.06 | Soft

  А можно, я пожелаю россиянам на Рождество?

  Я желаю россиянам на Рождество, чтобы этот газ пошел на погребальные костры для их лидеров.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.06 | Мартинюк

   На Різдво слід всім прощати

   А може ще покаються.
   Серйозні висновки завжди можна зробити пізніше.

   Християни значно небезпечніші від віруючих інших релігій та атеїстів тим, що їхня віра забороняє їм намарне розтрачати свою агресію без великої на то потреби.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.06 | Адвокат ...

    Не допомагайте ворогам Вашим!

    І будете жить довго і з радістю...
  • 2009.01.06 | Адвокат ...

   Приєдную сь!

 • 2009.01.06 | Мартинюк

  Газпром "переводить стрілки"(/)

  Боюся що зараз Росії досягти таких самим успіхів в інформвійні проти України як це було з Грузією не вдастся. Просто тому що це стосується самих європейців.
  ****
  Газпром: Украина перекрыла три экспортных газопровода
  Сегодня, 19:32 Корреспондент.net Украина
  Версия для печати Размер текста:
  Reuters
  Газпром возлагает вину за кризис в снабжении газом балканских стран на Украину
  Reuters
  Газпром возлагает вину за кризис в снабжении газом балканских стран на Украину
  Зампред правления Газпрома Александр Медведев заявил, что минувшей ночью Украина перекрыла три газопровода, по которым идут поставки российского газа в Европу.

  "Минувшей ночью произошли события, которые не имеют прецедента в истории мирового газового рынка. В 2:30 по центральному европейскому времени украинская сторона в одностороннем порядке перекрыла три основных экспортных трубы для поставок газа в Западную и Центральную Европу", - сказал Медведев на совместной пресс-конференция с министром экономики Германии Михаэлем Гоцем, показанной в эфире телеканала Вести-24.

  "В результате, независимо от нашего желания поставлять газ европейским потребителям, мы лишены физической возможности поставлять газ в Европу в полном объеме", - подчеркнул зампред правления Газпрома.

  Медведев считает, что ответственность за прекращение снабжения газом Болгарии и ряда других стран Балкан и южной Европы полностью лежит на украинской стороне.

  "Россия, Болгария и другие балканские страны стали заложниками безрассудного поведения Украины", - заявил представитель Газпрома.

  Отвечая на вопрос, как можно исправить сложившуюся кризисную ситуацию в балканских странах, Медведев подчеркнул, что Украина должна неукоснительно придерживаться взятых на себя обязательств страны-транзитера российского газа в Европу.

  Украина, в свою очередь, заявляет, что полностью выполняет обязательства по транспортировке российского газа, а сокращение подачи природного газа странам Балканского региона объясняет результатом совместных действий российского Газпрома и его дочерней компании Молдовагаз.

  Отметим, 5 января, Россия объявила, что с понедельника, 5 января, начнет сокращать поставки газа на российско-украинскую границу в объеме, равном украденному Украиной объему газа, который, как утверждает Газпром, составляет 65,3 млн кубометров.

  Тогда Нафтогаз заявил, что своими действиями российская компания поставила под угрозу поставки газа в страны Европы, и предупредил, что в случае недополучения необходимых объемов российского природного газа все претензии указанных стран должны быть направлены к ОАО Газпром.

  6 января, НАК Нафтогаз Украины заявила, что Газпром вчетверо от плановых сократил поставки объемов природного газа для транзита в Европу.

  6 января российский газовый гигант по состоянию на 16:00 по киевскому времени сократил поставки природного газа для его транзита в страны Европы через территорию Украины еще на 15 млн. куб. м - до 58 куб. м в сутки.

  "Надеемся, мы убедили наших партнеров в том, что Украина полностью выполняет свои обязательств по транзиту газа", - сказал глава правления НАК Нафтогаз Украины Олег Дубина.
 • 2009.01.07 | Анатоль

  Войовничий атеїст Мартинюк напався на православне кервництво Рос

  ії якраз на православне свято.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua