МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна готова надати Єврокомісії газові контракти з РФ(Л)

01/07/2009 | Сергій Кабуд
Делегація Єврокомісії, яка перебуває в Україні на запрошення офіційного Києва для вивчення проблем транзиту газу РФ до Європи, дістала доступ до всіх матеріалів, окрім газових контрактів з Росією, але Україна готова надати їх, якщо погодиться "Газпром", повідомив перший заступник глави Секретаріату Президента України Олександр Шлапак.

"Ми надали їм всі необхідні матеріали, більш того, група мала можливість побувати на диспетчерському пункті "Укртрансгазу" і подивитися в реальному режимі часу, яким чином відбуваються постачання газу до України і яким чином Україна поставляє газ в європейські країни. (Група) одержала всі необхідні матеріали, яких потребувала, з перекладами і коментарями", - сказав Шлапак на прес-конференції у вівторок. "Єдине, що ми поки не можемо надати, це наші контракти, оскільки на це необхідна згода іншої сторони. Проте ми заявили, що у разі згоди іншої сторони, якою є "Газпром", у нас не буде заперечень, щоб надати (делегації ЄК) всі контракти, на базі яких до сьогоднішнього дня відбувалася наша співпраця з російською стороною", - відзначив чиновник.

За його словами, члени делегації ЄК не готові робити оцінок, хто має рацію, а хто винен в газовій суперечці між Росією і Україною, "їх завдання - зняти максимально інформацію".

РІА Новости
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-293637.html

Відповіді

 • 2009.01.07 | Сергій Кабуд

  щойно зявилося продовження: газпром покаже транзит контракт(л)

  Газпром пред'явить у Брюсселі транзитний контракт

  Представники "Газпрому" мають намір провести 8 січня в Брюсселі переговори щодо постачання газу до Європи з Єврокомісією і Європарламентом. Про це у вівторок ввечері на зустрічі з прем`єр-міністром РФ Володимиром Путіним заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер.

  На майбутній зустрічі представники "Газпрому", зокрема, планують ознайомити європейських партнерів з контрактами на транзит газу через територію України. Очікується, що делегація "Газпрому", яку очолить Міллер, проведе в Брюсселі зустрічі з головою Європарламенту Хансом-Гертом Поттерінгом і єврокомісаром з питань енергетики Андрісом Пієбалгсом. Міллер також може зустрітися і з головою Єврокомісії Жозе Мануелом Баррозу, повідомляє РІА “Новости”.

  Як повідомляв УНІАН, делегація Єврокомісії, яка перебуває в Україні на запрошення офіційного Києва для вивчення проблем транзиту газу РФ до Європи, дістала доступ до всіх матеріалів, окрім газових контрактів з Росією, але Україна готова надати їх, якщо погодиться "Газпром", повідомив перший заступник розділу секретаріату президента України Олександр Шлапак.

  постiйна адреса статтi:
  http://www.unian.net/ukr/news/news-293677.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua