МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Депутат регіонал вчинив стрілянину - 2 особи у лікарні

01/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
16 грудня 2008 року близько 5 ранку Лопатін Р.І. переміщуючись на власному автомобілі «Хюндай» став свідком та потерпілим протиправних дій водія автомобіля «Шевролє» (держ. номер АН 2568 СО), який підрізав його та виштовхнув з дороги. В автомобілі «Шевролє» знаходилось двоє чоловіків та жінка, в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Після зупинки автомобілів, водій «Шевролє» представився «сотрудніком СБУ» та сказав, що він «відпочиває та не хоче аби йому заважали», після чого зник з місця вчинення протиправних дій.

Але ця ситуація стала лише підставою для подальшого вчинення бандитських дій.

В той же день, близько 14.00 двоє «невстановлених осіб» на автомобілі «Шевролє» (держ. номер АН 2568 СО), приїхали до Лопатіна Р.І., якого на той час не було вдома. Погрожуючи Лопатіной В.І. (1947 р.н.) двоє вибивали із жінки інформацію щодо її сина та його автомобіля. Після чого, погрожуючи жінці, вони на її очах відкрили автомобіль та забрали звідти документи про право власності на автомобіль. Такі дії повинні кваліфікуватись, як пограбування.

Пізніше «невстановлені особи» зателефонували Лопатіну Р.І. та призначили зустріч о 18.00.

О 18.00 того ж дня на місце зустрічі окрім Лопатіна Р.І. приїхали троє, знов, «невстановлених осіб» на «Порш Каєн» (держ. номер АР 0005 МІ – це серія «елітних» автомобільних номерів які належали МВС, і які Луценко вже «вилучив»).

Автомобіль «Порш Каєн» (держ. номер АР 0005 МІ) належить «не встановленому» та «не розшуканому» депутату Бердянської міської ради від «Партії Регіонів» Анатолію Пастухову, що є директором ТОВ «Азовська промислова компанія», власник одного з супермаркетів. Анатолій Пастухов є підозрюваним по ряду інших справ.

В ході бесіди з один з «невстановлених осіб» відкрив стрілянину з пістолета по Лопатну Р.І. та його батьку Лопатіну І.І. (1947 р.н.). В лікарні з’ясувалось, що стріляли з травматичної зброї, та влучили в Лопатіна Р.І. 5 разів, в Лопатіна І.І. 3 рази. Загрози життю потерпілих не має.

Матеріали за цими фактами знаходяться в Бердянскому міському відділі УМВС України в Запорізькій області. Невстановлені особи залишаються «не встановленими» не дивлячись на наявність в матеріалах справи державних номерів автомобілів, та детального опису осіб.

[i]Розслідування справи загальмувалось, напевно, за допомогою невстановленого «співробітника СБУ» та грошей депутата, який в повній мірі переймає від старших товаришів-депутатів з Верховної Ради України найгірше.[/i]

МАЙДАН-ІНФОРМ буде слідкувати за розслідуванням справи та негайно інформувати громадськість.

Відповіді

 • 2009.01.09 | neformat

  Идиотами земля полниться...

 • 2009.01.09 | Stels

  Re: Депутат регіонал вчинив стрілянину - 2 особи у лікарні

  У нас СБУ Украины теперь или бандиты или филиал ФСБ России.Трясут бизнесменов и сколачивают себе состояние. Да за такие "понты" при Андропове сел бы не только фигурант , а и Председатель СБУ по Запорожской области. Посмотрим , я думаю замажут, купят при условии если не пристрелят их. Я бы пристрелил, достали уже слуги народа.
 • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

  панове купуйте ВСЮ легальну зброю яка є в продажу

  і всі патрони які є

  це- найкращі інвестиції

  скуповуйте ВСЕ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua