МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Двомовність

01/10/2009 | hrushka
Стаття в «Asian Times» котру написав «Spengler» 9. 1. 2009 доводить що мови як латвійська, истонська, литовська, українська, грузинська та інші, бувшого сов`єтського союза, зникнуть до кінця теперішнього століття.
http://www.atimes.com/atimes/Front_Page/KA06Aa02.html

Значиться, російська мова не є загрожена в зникненню як в цьому зтурбовані мешканці риґіонів.

Натомість Україна має чималу загрозу не лиш зникнення мови але й свого власного існування.

Позаяк природний закон не допускає щоби єство боролось проти себе, так і Україна, щоби зберегти своє існування в повні оправдана обмежувати російську мову на свої тереторії.

Відповіді

 • 2009.01.11 | Мірко

  Re: Двомовність

  Доходять потрясяючі вістки що для україномовних Україна стає чужою державою, а місцями й ворожою. Це останне особливо мало стосуватися Одеси. Небезюпечно навіть розпочинати розмову українською мовою.
  Та це ж правобережжя і доступ до моря! і до нафти!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | hrushka

   Re: Двомовність

   Не виглядає що це було предвиджено... Служба бизпеки повинна над цим застановитись та впровадити програму котра`б користувалась до певної міри з чого ми навчились коли були членами безпеки в сов`єтські державі та трохи `нашого` розуміння.

   Багато наших родин потерпіли підчас голодомора. Ми повинні найти спільне порозуміння. Наша мова тоді нас таврувала як тих що були засуджені на смерть голодом. Злість нас не спасе але обережно намірені кроки можуть принести користь. Росіяни з нами жорстоко поводяться а ми мусимо хитрувати. То не значить що ми пропавші. Ми мусимо себе переконати що наша мова не гірша будь котрої іншої на земські кулі. :-)

   Також важно пам`ятати що не всі росіяни злобні люди!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua