МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко: Час моніторингу не може перевищувати один місяць

01/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО вважає, що термін повноважень багатосторонньої моніторингової комісії не повинен перевищити одного місяця.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона повідомила на спільній прес-конференції з прем`єр-міністром Чехії Міреком ТОПОЛАНЕКОМ за підсумками переговорів в Києві, які завершилися в ніч з суботи на неділю.

«Ми вважаємо, що максимальний термін, впродовж якого повинна працювати ця комісія, – це один місяць. Ми вважаємо, що це є об`єктивним терміном, достатнім для того, щоб перевірити сумлінність і пунктуальність України. А далі – життя покаже, як ми просуватимемося в цьому напрямку», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Як повідомляв УНІАН, М.ТОПОЛАНЕК заявив, що Україна підписала протокол про допуск експертів до національної газотранспортної системи.

«За останні два дні вдалося розблоковувати ситуацію і зараз нічого не перешкоджає відновленню транзиту газу через Україну до країн ЄС. Україна виконала всі умови, щоб Росія відновила постачання газу», - сказав М.ТОПОЛАНЕК.

поставив:sean

Відповіді

  • 2009.01.11 | Мартинюк

    Щось мені з тим важко погодитися.

    Окрім так би мовити "щита від чорного піару Росії" цей моніторинг може виконати ще одну надзвичайно важливу , можна сказати історичну роль - підтвердити чи спростувати сумніви в істинності показників фантастичного ( як ціла половина Європи!) споживання газу Україною.

    Нагадаю що за даними 2007 року 2/3 цього споживання не промисловсть а населення, комунгоспи і ТЕЦи ! Є багато таких які кажуть що насправді споживання набагато менше, а різниця( яка до цього часу приходила за цінами нижче європейських просто кимось перепродувалася на експорт чи хімічній та металугійній промисловості.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua