МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безсмертного - у відставку!

01/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Стара істина: "кому - війна, кому – мати рідна". У той час як за умов російської енергетичної та інформаційної агресії українська влада врешті виступила зі спільною позицією та узгодженими діями, знайшлися (на війні як на війні), "п'ятоколонники" і саботажники.

Але якщо, за умов депутатської безповідальности, з комуністів та їхнього лідера Симоненка нема чого взяти, як і не доводиться очікувати на патріотичну позицію Партії регіонів (язиком калатати – не забезпечувати енергетичну безпеку країни), то високопосадовий клерк секретаріату Президента України мав би принаймні не шкодити спільній справі, не ганьбити Президента та не капостити Україні.

Але зовсім не так повівся "безсмертний" на різних державних посадах номенклатурник, котрий, як свідчить матеріал (http://www.president.gov.ua/news/12552.html) на офіційному сайті Президента України, у розпал "газової війни" звинуватив Прем'єр-міністра України трохи не в державній зраді – попри те, що сам Віктор Ющенко підписав з Юлією Тимошенко спільну заяву, котра стала надважливим чинником у формуванні та захисті українських позицій. Цей вкрай несвоєчасний виступ Романа Безсмертного важко розцінити інакше як прояв кричущої безвідповідальности та нерозуміння національних інтересів. Іншими словами – повної профнепридатности. Свідомо чи несвідомо – цей чиновник де-факто виступив у критичний момент на боці супротивника.

За відсутности воєнного стану ми не можемо вимагати від пана Безсмертного здійснити фінальну подорож до віддаленого шанця і поставити крапку, але він має піти з посади геть. Якщо у нього не вистачить чести та мужности негайно подати заяву про відставку, його має звільнити Президент і тоді вже не "за власним бажанням", а як Безсмертний на те заслуговує.

На війні як на війні.

Олександр Северин


****

Читайте також: Романа Безсмертного – геть з української політики!
http://maidanua.org/static/viol/1231620308.html

Відповіді

 • 2009.01.11 | Shooter

  Re: Безсмертного - у відставку!

  IMHO, Безсмертний абсолютно правий в тому, що уряд протягом року (принаймі, останніх 9 місяців) не робив майже нічого для того, щоб сьогоднішньої кризи не було.

  Інша справа - про це саме в розпалі газової війни з Росією говоритися би не мало.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | GreyWraith

   Уряд не робив?

   Як Ви думаєте, повні газосховища звідки взялися, якщо уряд цілий рік байдики бив? :) Згодьтеся ж, що із порожніми газосховищами із Росією ми б говорили в зовсім іншому тоні...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.11 | Іпатій

    Re: Уряд не робив?

    Дзвонив до мами в Дніпропетровську область. Температура опалення в хрущовці 11 градусів. Можливо газосховища повні газу, але до населення той газ не доходить. Вода не закипає бо тиск слабий. Бо облгази контролюються відомо ким. А Тімашєнка ще й підписала угоду про пряме постачання Газпромом газу підприємствам. Значить, неявно Газпром контролює комуналку через своїх акціонерів в облгазах. А буде ще й явно контролювати постачання до заводів? На мій погляд Тімашєнка - ледокол революції. Як германський генштаб винайшов Лєніна, щоб той очолив лєворюціонерів в Росії, так само російське кагебе придумало революціонерку Тімашєнку. Дай Боже, щоб я був неправий. Але я оцінюю її дії не за гучними закликами, а за кількістю проблем які вона створює для України та її лідерів. Бачити одноосібну лідерку я, з своїм українським карахтером, не волію. Не так виховувавсі. До речі, моя мама дуже тішиться Тімашєнкою, мовляв врешті жінок пустили керувати. Я їй нічого не кажу, поважаючи роки. Але думаю що справа не в жінках. І Тімашєнка не найкращий приклад української жінки, як на те пішло. Закинула чоловіка, навіть не з'являється з ним на прийомах. Подумайте про людський вимір такої особи. Для неї нема нічого гуманого, одне бабло.
   • 2009.01.11 | Shooter

    Так, уряд та Нафтогаз

    GreyWraith пише:
    > Як Ви думаєте, повні газосховища

    при 2+ млрд боргу в Нафтогазу та його передбанкротному стані

    > звідки взялися, якщо уряд цілий рік байдики бив? :)
    > Згодьтеся ж, що із порожніми газосховищами із Росією ми б говорили в зовсім іншому тоні...

    Пропоную також урядові винести подяку за те, що Дніпро справно несе свої води у Чорне Море. Бо поступання газу в газосховища має приблизно таку саму природу. Газпром постачає - ми закачуєм. Ціле літо - для того, щоб потім було (в основному) що в Зах.Європу постачати (зауважте - я не вникаю в структуру власности закачаного газу, оскільки при 2+ млрд. боргу з боку України можуть виникати всякі цікаві питання - так чий же газ?)

    Натомість, уряд почав активно займатися газовими переговорами лише тоді, коли російський пєтух в дупу клюнув. До того було не дотого - тре було братню Росію в Грузії не нагнівати, про світле майбутнє СНГ подбати, запустити Газпром на внутрішній укр. ринок етс. Це якщо вже скромно знову ж таки змовчати скільки енергії та зусиль пішло на вигризання влади чи грубе порушення партією ПМа базового права громадянина - права на вибори.

    Заодне (суто заради об'єктивности) потрібно обов'язково нагадати "підбадьорливу" риторику тов. Тимошенко в січні 2006 - тоді "непрохфесіонал" Івченко зумів "за 3 дні" збити Росії ціну на газ з 220 на 95 та добитися підняття ставки транспорту на 1,7. Побачимо, які будуть успіхи цього разу в "команди газових проффесіоналів".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.11 | GreyWraith

     Re: Так, уряд та Нафтогаз

     Shooter пише:
     >при 2+ млрд боргу в Нафтогазу та його передбанкротному стані
     Зверніть увагу, у нашого спільного улюбленця "Газпрому" боргів $49G, і то ще не кінець. І Ви чомусь про його передбанкротний стан мовчите. :) От що значить вмілий піар...

     >Бо поступання газу в газосховища має приблизно таку саму природу.
     Тю, наскільки я пам'ятаю, три роки тому газосховища були куди порожніші, тому уряд Єханурова (на мою думку, толковіший, ніж уряд Тимошенко) об'єктивно змушений був іти на більші поступки Росії...

     >До того було не дотого - тре було братню Росію в Грузії не >нагнівати, про світле майбутнє СНГ подбати, запустити Газпром на >внутрішній укр. ринок етс.
     З приводу внутрішнього ринку і "Газпрому" на ньому. Якби найкозирніші олігархи висіли б на "Нафтогазі", то у теперішній ситуація вони б із нього загрозою позовів і нейстойок вичавлювали б увесь газ, який тільки вдалося назбирати, виконуючи ще додаткове завдання Росії - підморозити українців, щоб вони озлобилися на українські уряд і Президента. :) А тепер вони весело ідуть лісом: хочуть судитися? - будь ласка, от "Газпром", он контракти із ним ... на здоров'я! :)

     >Це якщо вже скромно знову ж таки змовчати скільки енергії та зусиль >пішло на вигризання влади чи грубе порушення партією ПМа базового >права громадянина - права на вибори.
     Я вже висловив свою думку: розбір польотів будемо робити навесні. Зараз Президент і уряд діють разом, так само мають діяти їхні прихильники. Доти, доки не закінчиться активне протистояння із зовнішнім ворогом. Хто думає інакше і зараз продовжує сваритися - для мене або недоумок. або зрадник.

     >Побачимо, які будуть успіхи цього разу в "команди газових >проффесіоналів".
     Я не вважаю Івченка дилетантом а його результати провалом. А зараз важливим НМД є тримати паритет між ціною і транзитом. Це робитиме ціновий шантаж беззмістовним. Але тут буде просто шалений опір олігархів...
    • 2009.01.11 | Николай Чернигов

     Наша песня хороша...

     Shooter пише:
     > при 2+ млрд боргу в Нафтогазу та його передбанкротному стані

     Долг значительно больше. И уже давно. Аки и разговоры банкротство - баян.

     "Ми ніколи так близько не були до банкрутства НАК "Нафтогаза". Так, як ми стоїмо сьогодні", - сказав президент. Він нагадав про 14 млрд грн не компенсованих витрат. (март 2008 года)

     http://tvciti.com.ua/newsline.php?view.2052

     (это так, наобум взятая ссылка, а, вообще, их немеряно)

     > Пропоную також урядові винести подяку за те, що Дніпро справно несе свої води у Чорне Море. Бо поступання газу в газосховища має приблизно таку саму природу. Газпром постачає - ми закачуєм.

     Разница в том, что в 2006-м году в украинских ПГХ не было газа, выкупленого у Газпрома и принадлежащего Нефтегазу. Улавливаете?

     > Ціле літо - для того, щоб потім було (в основному) що в Зах.Європу постачати (зауважте - я не вникаю в структуру власности закачаного газу, оскільки при 2+ млрд. боргу з боку України можуть виникати всякі цікаві питання - так чий же газ?)

     А можно поподробней насчет долга? "2+ млрд." - это долг Украины перед кем-то, или Нефтегаза перед украинскими государственными банками (Ощадбанк и Укрэсимбанк)? Опять-таки, две бо-о-ольшие разницы!

     > Натомість, уряд почав активно займатися газовими переговорами лише тоді, коли російський пєтух в дупу клюнув. До того було не дотого - тре було братню Росію в Грузії не нагнівати,

     О, да! Если бы Кабмин вел себя по поводу Грузии так, как Президент, то газ РФ выдала бы уже давно, еще и доплатила бы наверное! :D

     > про світле майбутнє СНГ подбати,

     Поделитесь, какое-такое "світле майбутнє СНГ" обеспечил нынешний Кабмин? :)

     > запустити Газпром на внутрішній укр. ринок етс.

     И какой именно Кабмин это сделал? Кабмин Тимошенко, согласившийся на выдачу дочке Газпрома лицензии на поставки газа в объеме, приблизительно в 25% рынка промышленного потребления газа или Кабмин Еханурова, отдавший 100% этого рынка какому-то "Укргазэнерго", в котором по 25% принадлежало все тому же "Газпрому" и Фирташу&Фурсину через РЕЭ и 50% якобы "Нефтегазу"? Якобы - потому-что только недалекий человек будет утверждать, что "Нефтегаз" поимел хоть копейку от деятельности "Укргазэнерго" под руководством г-на Воронина!

     > Це якщо вже скромно знову ж таки змовчати скільки енергії та зусиль пішло на вигризання влади чи грубе порушення партією ПМа базового права громадянина - права на вибори.

     Вас или кого-то лишили права на выборы? Кто именно? Уж не Президент ли Ющенко, отменивший собственный указ? ;)

     > Заодне (суто заради об'єктивности) потрібно обов'язково нагадати "підбадьорливу" риторику тов. Тимошенко в січні 2006 - тоді "непрохфесіонал" Івченко зумів "за 3 дні" збити Росії ціну на газ з 220 на 95 та добитися підняття ставки транспорту на 1,7.

     Браво! Ивченко должен быть посажен пожизненно, раз у нас уж нет смертной казни. Вместе с Ехануровым, Плачковым и еще одним мазуриком, имя которого опущу, дабы не нарушать временное единство позиций БВФ и БП. Именно эти г-да согласились на неизменную, без согласия Газпрома, ставку на транзит (не 1,7, кстати, а 1,6) на 5 лет, при меняющейся каждые полгода цене на газ, в т.ч. и технологический. Тогдашние же 220 - те же 450 сегодня. Газпромовская истерика, не больше. И оценка тех договоренностей, озвученная Тимошенко, была 100%-но верная.

     >Побачимо, які будуть успіхи цього разу в "команди газових проффесіоналів".

     Тут Вы правы. Поживем-увидим. Одно мне ясно уже сейчас: без "бессмертных предъяв" успеха достичь было бы легче!
  • 2009.01.13 | Михайло Свистович

   Re: Безсмертного - у відставку!

   Shooter пише:
   > IMHO, Безсмертний абсолютно правий в тому, що уряд протягом року (принаймі, останніх 9 місяців) не робив майже нічого для того, щоб сьогоднішньої кризи не було

   А якби він іще про землю згадав, то теж був би не лівим. Але мова хіба про е?

   >
   > Інша справа - про це саме в розпалі газової війни з Росією говоритися би не мало.

   так отож
 • 2009.01.11 | Надія

  Re: Безсмертного - у відставку!

  Геть з України аферистку і авантюристку прокремлівську шлюшку Тимошенко.
  Де гроші, які вона заробляла продаючи газ по 320 долярів?
  Чому вона довела до того, що Нафтогаз мав борги за газ? Хіба це Безсмертний керує нафтогазом? Чи може Гайдук, Дубина? Чиїми вони є ставленниками Ющенка чи Тимошенко?
  Ви шановні майданівці вже взагалі в дупу цій шлюсі залізли і готові лизати цю дупу безмежно!
  Мені противно, що ви вроді демократичний сайт і не бачите антидержавної і антиукраїнської суті цієї шлюхи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | GreyWraith

   Тьотю Надю, такі крики зараз...

   ... особисто я вважаю прямою зрадою України, бо в кретинізм та ідіотизм не вірю.

   Спочатку розберемося із росіянами в газовій суперечці - потім будемо влаштовувати розбір польотів серед своїх. І в першу чергу мають отримувати ті, хто в надзвичайних умовах закликав до розбрату.
  • 2009.01.12 | Bayan

   "Шлюха" домовилась була про газ по 250, а "дeржавник" - по 450

   Надія пише:

   > Мені противно, що ви вроді демократичний сайт і не бачите антидержавної і антиукраїнської суті цієї шлюхи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.12 | Сергій Кабуд

    не брешіть ніхто ні з ким не домовився

    і не домовиться

    забудте про руський газ- це лише напердів хтось
    газу не було
  • 2009.01.13 | Михайло Свистович

   Re: Безсмертного - у відставку!

   Надія пише:
   > Геть з України аферистку і авантюристку прокремлівську шлюшку Тимошенко

   Спочатку Безсмертного. До Тимошенко перейдемо після врегулювання газових питань.

   > Де гроші, які вона заробляла продаючи газ по 320 долярів?
   > Чому вона довела до того, що Нафтогаз мав борги за газ? Хіба це Безсмертний керує нафтогазом? Чи може Гайдук, Дубина? Чиїми вони є ставленниками Ющенка чи Тимошенко?

   Ці всі питання - після врегулювання газових питань.

   > Ви шановні майданівці вже взагалі в дупу цій шлюсі залізли і готові лизати цю дупу безмежно!

   А юлефіли стверджують, що ми залізли в дупу Балозі і готові лизати цю дупу безмежно. Де ж правда, Зін? Тобто, Надь.

   > Мені противно, що ви вроді демократичний сайт і не бачите антидержавної і антиукраїнської суті цієї шлюхи.

   А юлефілам противно, що ми нібито приписуємо їй антидержавну і антиукраїнську суть.

   То хто з Вас має рацію?
 • 2009.01.11 | yes

  Перефразовуючи: Убогий, той хто вірує Тимошенко

 • 2009.01.11 | Лютий

  Давно пора!

 • 2009.01.11 | Torr

  Чому саме Безсмертний висловився? У Балоги шо - заклеілось?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Graymur

   Скорее, у Ющенко

  • 2009.01.11 | Бойко

   Re: Чому саме Безсмертний висловився? У Балоги шо - заклеілось?

   Питання дійсно цікаве. Якщо чиновник верзе казна-що, його негайно відстороняють. Якщо залишають, значить він виконував доручення керівництва. Оскільки чахлик менш важлива фігура, ніж балоган, і ним можна в разі чого пожертвувати, то можна чекати наслідків
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.13 | Михайло Свистович

    Re: Чому саме Безсмертний висловився? У Балоги шо - заклеілось?

    Бойко пише:
    > Питання дійсно цікаве. Якщо чиновник верзе казна-що, його негайно відстороняють.

    У США

    > Якщо залишають, значить він виконував доручення керівництва

    Зовсім не обов"язково
 • 2009.01.12 | Александр

  Re: Безсмертного - у відставку!

  "Заставь дурака молиться, он лоб расшибет". Вот уж за что ни возьмется этот "государственный менеджер" все вкривь да вкось. Пора ему заняться "научной работой".
 • 2009.01.13 | Галина

  Re: Безсмертного - у відставку!

  Сміх і сльози.
  (новітній український короткий, проте безсмертний роман)

  Т. 1,2,3... Інтерв’ю З Романом Безсмертним.

  - Ви зрадили ідеалам Майдану?
  - И-ги-ги- ги-ги- ги-ги-ги-ги!
  - Ви віддали народну перемогу українофобам?
  - О-го-го-го-го-го-го-го-го!!
  - Ви благословили зраду найпрогресивніших найсправедливіших соціалістів „від мороза”?
  - А-га-га-га-га-га-га-га-га !!!
  - Ви допомогли розвалити помаранчеву, широку коаліцію; перейшли в опозицію, а наразі знову хочете «допомогти» Президенту?

  ... Сміється Борислав, регоче Бородянка, Тараща, Донецьк, Хоружівка, Єнакієве; сміється половина „Нашої України”... Плачуть голі дерева, плачуть солом’яні стріхи, вмивається сльозами убога земля й не знає, коли ... ж скінчиться цей безсмертний роман.
 • 2009.01.14 | Іпатій

  Re: Безсмертного - у відставку!

  Конфлікт між Ющенком та Путіним вигідний Тімашєнкє, яка в своїх корисливих цілях затягує перемовини. Путін вже встиг нищівно відізватися про Ющенка та регіоналів. Нічого не сказав лише про Тімашєнку. Чим довше затягується конфлікт між Путіним та Ющенком, в якому присутнє вже невдоволення і Європи, тим легше Тімашєнкє стати наступним президентом України. З допомогою Путіна вона нищить всіх своїх українських конкурентів. В принципі панові Северину треба тільки радіти з цього. Бо за президентства Тімашєнкі в нього буде безліч причин для виявлення своїх красномовних, дочасних, доцільних, та фантастично ефективних протестів.
 • 2009.01.14 | Юрій Шеляженко

  Всіх їх - у відставку! Україні потрібна люстрація.

 • 2009.01.14 | 123

  А Юлю? (л)

  http://pravda.com.ua/news/2009/1/14/87714.htm
  Тимошенко обвинуватила Фірташа, Бойка і Ющенка в зриві газових переговорів
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.15 | Михайло Свистович

   То хто був першим? Ющ з Юліним польотом й розворотом

   чи Юля з "Росукренерго"?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua