МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Путін про збитки Газпрому від газової війни - 800 млн. (/)

01/11/2009 | omela
"За ці дні припинення постачань через Україну "Газпром" поніс збитків близько 800 млн. доларів. "Газпром" вимушений був зупинити роботу понад 100 свердловин, правда, без небезпеки технологічних наслідків", - заявив Путін в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD, яке вийде в ефір 14 січня.

За словами російського прем'єра, "Газпром" несе й іміджеві витрати, повідомляє Інтерфакс.

http://pravda.com.ua/news/2009/1/11/87467.htm

Відповіді

 • 2009.01.11 | GreyWraith

  "Хай російські дві корови здохнуть - аби українська не вижила"

  От така політика російського керівництва в цьому конфлікті? :)

  omela пише:
  >"За ці дні припинення постачань через Україну "Газпром" поніс збитків >близько 800 млн. доларів.
  Добре, але мало. Хоча на хлопцях хлопців $49G висять, які вони мають цього року віддати. Як вони будуть викручуватися? Заявлять, що всім, кому винні, пробачать?

  >"Газпром" вимушений був зупинити роботу понад 100 свердловин, >правда, без небезпеки технологічних наслідків",
  Здається, повторний запуск свердловини біля Полярного кола взимку - не таке дешеве задоволення. Не здивуюся, якщо вони і за це спробують нам рахунок виписати...

  >За словами російського прем'єра, "Газпром" несе й іміджеві витрати, Невже прогнозоване шмагання у Європі таки почалося? :) Чи на перших порах думають переконати по-доброму, без позовів до суду, неустойок, штрафів, банкрутств і конфіскацій?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Almodovar

   Re: "Хай російські дві корови здохнуть - аби українська не вижила"

   Мало,сукам! Жалко тільки роботяг, що за полярним колом... Тай те... не той, не дуже...
 • 2009.01.11 | Koala

  А ось і відповідь, нащо то все було

  omela пише:
  > "Газпром" вимушений був зупинити роботу понад 100 свердловин
  От і все, чого він хотів досягти - зменшення обсягів видобутку (це збільшіть ціну на газ) з відповіддю для європейських судів, коли спробують до ГП позиватися за невиконання контрактів, про форс-мажор
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | GreyWraith

   Є одне жахливе для бідь-якого бізнесу словосполучення...

   Втрата ринку. Жоден продавець за власною волею на це не піде.

   Koala пише:
   >От і все, чого він хотів досягти - зменшення обсягів видобутку (це >збільшіть ціну на газ)
   З якого це дива? Європейські газові контракти зараз є найсмачнішими, тому я не дивуюся, коли прямо зараз які-небудь Катар, Іран і Алжир уважно стежать за російськими маневрами і облизуються. Вони у великому плюсі виявляться, коли поженуть у Європу скраплений газ і за трохи ничжою за теперішню російську ціною...

   >з відповіддю для європейських судів, коли спробують до ГП позиватися >за невиконання контрактів, про форс-мажор
   Форс мажор? Що-що, а копія ВЧАСНОЇ української платіжки у суді буде гарантовано. :) А далі що такого сталося, що можна форс-мажором обзивати?

   Саме по собі зменшення об'ємів видобутку не є форс-мажором. Його видно заздалегідь і не за один місяць. Тому "Газпром" мав спокійно попередити своїх партнерів і позакривати контракти. Всі все ж розуміють... А тепер із цією істерикою і зривом контрактів сам собі шкодить... Навіть Путін помітив, що імідж "Газпрому" у Європі дещо впав. :)
 • 2009.01.11 | Abbot

  Слабость лапотников увидели все.

  Всему миру стало ясно: они уже не могут просто так шантажировать всех. Даже Украина, самый слабый из оппонентов медведя, оказалась способна малость подпалить ему шкуру. Все видят, что теряя по миллиарду в неделю, путиноиды начинают психовать и сатанеть - а привычные им аргументы в стиле "принуждение к миру" теперь непригодны.

  Главное теперь - не сдаваться. И не побояться, если нужно будет, снова перекрыть газ. Для начала - после первого же заявления о "воровстве". Пусть газпромовцы свои поганые языки с мылом моют:)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Сергій Кабуд

   Україна лише виграє від того шо ГАЗПРОМ закрив експорт

  • 2009.01.11 | GreyWraith

   Re: Слабость лапотников увидели все.

   А в які це часи сировинні придатки були сильними? :) Навіть бананова республіка Анчурія і то реально міцніша, бо у них у новий сезон новий урожай бананів виросте, який вони частково самі з'їдять, а частково комусь продадуть. А що з цими станеться, коли в один прекрасний день із дирки у землі газ із нафтою перестануть йти? Тим більше, вони ж звикли жити на широку ногу і працювати за часи вставання з колін розучилися...

   Abbot пише:
   >Даже Украина, самый слабый из оппонентов медведя, оказалась способна >малость подпалить ему шкуру.
   Ви реально вірили у слабкість України? При її власному видобутку газу?
   Он почитайте http://www.2bz.ru/n20.htm. Стаття цікава сама по собі, але я рекомендую звернути увагу на табличку доведених запасів газу.
   Україна - 1.1 трильйонів кубів, 0.6% від світових. Не ідеально, але ніякої катастрофи нема. Для плавного переходу на енергозберігаючі технології і для хімічної промисловості вистачить. (Звісно, треба прикрутити хвости різним скоробагатькам і тому подібній гопоті...)

   >Все видят, что теряя по миллиарду в неделю, путиноиды начинают >психовать и сатанеть - а привычные им аргументы в стиле "принуждение >к миру" теперь непригодны.
   Як думаєте, чому?

   >Главное теперь - не сдаваться.
   Оце правда.

   >И не побояться, если нужно будет, снова перекрыть газ. Для начала - >после первого же заявления о "воровстве". Пусть газпромовцы свои >поганые языки с мылом моют:)
   А от це зайве - навіщо створювати проблеми європейцям? Щоб самим не краще за росіян виглядати? Зараз навпаки, слід дуже ретельно дбати про свою репутацію...

   P.S. Он вже потрохи тональність бригади змінюється. Вони тепер на наші жалість і порядність тиснуть. :) Мовляв, кому із нас легше стане, коли "Газпром" навернеться. Навіть і не знаю, що з цього приводу писати, бо згадувати, ЯК вони шкодували нас - це просто банально... ;)
 • 2009.01.11 | basya

  Re: Путін про збитки Газпрому від газової війни - 800 млн. (/)

  Ура!!! Хорошо, но мало.
  Я думаю, что это всего-лишь цветочки, ягодки будут потом, потом "збитки" будут намного больше, а потеряли имидж - а он у вас был? Вы еще так пару деньков повыдергивайтесь - хочу подписываю протокол, хочу нет, так Вам Европа такое устроит...
 • 2009.01.11 | Ностр А Дамус

  Чи не пора відповідати адекватно?

  Можна зранку організувати брифінг, скажімо в МЗС, і заявити, що Україна буде готова прийняти участь в приватизації (чи розпродажу) Г--прому. Можна припустити, що РФ скорочувала і потім припинила поставки газу в Європу через його нестачу. І ця нестача цілком можливо викликана вкрай неефективним управлінням, корупцією і анархією в рос. верхах. Згадати про щоденні вбивства в Москві африканців і азіатів. Багато чого можна, і пора.
 • 2009.01.11 | Pavlo Z.

  "Пацаняча" упереджувальна логіка Кремля : просто бояться рахунку

  за свій поцоватизм по перекриттю газу.
  А цей рахунок і позов - реальні речі і реальний грунт з 99%-ною гарантією виграшу у європейському суді принаймні сотень мільйонів для Європи і України як матеріальної так і моральної шкоди.
  Якщо, звісно, Європа не піддасться гоп-стопу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua