МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Курва здала все-вона мусить валити! (/)

01/12/2009 | Almodovar
Ось вам і зрадництво. Курва заявила, щоби місяць працювала моніторінгова місія, а тепер відкликала цю декларацію, оскільки термін місії, тепер буде НЕОБМЕЖЕНИЙ: http://www.ukrbiznes.com/news/finance/51844.html
І що ми отримуємо в результаті всіх цих виїбосів6
1.Газ по 470 баксов
2.Транзит за 1,6 і взагалі за свій рахунок
3.Спецгруппу Газпрома на невизначений терміна на нашій ГТС і ПГС.
4.Судові позови в Європі, де з Росією як ніхто споритись не збирався, так і не збирається.
5.Слухайте завтра Верховну Зраду о 10-й і далі
4. Повну перемогу Росії.

Відповіді

 • 2009.01.12 | Володимир1

  Re: А ось вам і нате! (/)

  Введення прямого президентського правління - на часі! Інакше буде хуйово з подальшою перспективою піздєца. А єуропа фактично стала на сторону кацапів. Може, їм не лише газ безплатно транзитувати, а й ключі від квартіри, гдє дєньгі лєжат?
 • 2009.01.12 | Panzernik

  Слава Юле укра-патриотке дочери Бандеры-Жаботинского Ха-ха-ха

  Почему эта сука опять залезла в мой карман?

  Уроды, почему я должен нести потери от Вашего выбора.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.12 | Альберт

   Правильна емоція то добре.. Але краще - спокійно

   назвати речі своїми іменами. Цей уряд мусить піти у відставку! Негайно! За повний провал переговрів.

   Не треба істерікувати. Бо - у нас в усіх є проблеми, котрі виникли завдячуючі повній неспроможності уряду керувати процесами! Треба звертатись до президента з вимогою про відставку уряду. Хто там у нас може звертатися з цим?
 • 2009.01.12 | Альберт

  Пане Алмодовар, будь ласка, прохання!

  Змініть будь ласка заголовок на більш серьозну вимогу: "Якщо уряд відкликав власну задекларовану позицію - він мусить піти у відставку!" шось таке! Дуже прошу! Бо дуже не хочеться збільшувати кількість однакових тем. А ситуація серьозна - Юля мустить піти у відставку разом з усім урядом, за невитримку позиції в міжурядових перемовинах, за непрофессіоналізм, за завдання шкоди інтересам країни та її громадян.

  Не більше не менше!! Це дуже серьозна справа!

  Юля не прем'єр!... Всьо! Вона собі відкликала вирок..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.12 | Panzernik

   Рано, рано Юлечку от корыта отгонять. Надо подождать когда пенси

   пенсии за полгода не выплатят. Тогда пора.

   Сейчас Не пора, не пора, не пора.

   А за газ плюньте и растерите ШО ПРИ КУЧМЕ мы платили 90 баксюков а Европа 60, плюс транзит за счет Украины, что при Юле.

   Было у Украины 2,5 года в Комунизме с 2006 по июнь 2008 г. благодаря Ющенко и Ивченко. Писец, навернула Юленька все завоевания Оранжевой революции.
   Балалайку юльке в сраку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.12 | Almodovar

    Хтось писав, що Європа

    здивується вказівці кремблядів натиснути на Україну. Ну той шо? Я думаю,справа з декларацією-то була "операція прикриття" ФСБ для курви. І, начебто, патріотично вийібнулась, і ніхто тієї декларації не бачів (!!!), і на переговори пішла, і уступила ВИМОГАМ ЄВРОПИ (!), а не кремблядів, одни словом, і на х.. сіла і в рот взяла.
   • 2009.01.12 | Убітий Єнот

    Не будет Юли?

    Кто будет, Янукович? Давайте, еще один мессия...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.12 | Альберт

     А Дубину наприклад, пан не хце?

 • 2009.01.12 | Убітий Єнот

  А що ви хотіли?

  Горе переможеним. Україна програла не зараз, набагато раніше. Вона всі ці роки програла. Наша еліта абсолютно тупа і безвідповідальна. Розплачуватися будемо ми всі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.12 | Альберт

   Вас, пане, як доправити - на йух чи далі?

   Ваша протеге не схотіла послугувати Батьківщині (не своїй партії) навіть зараз, маючи повну підтримку народу України! Десь сиділа, сиділа, аж раптом - "ось вона я! Що там у нас?.. А скільки??? ... А мені?.. ОООО!!! Та згодна я!!!!"

   Гнати з прем'єрів, а вже потім нехай слідство розбтраєтся за фактом корупційних дій. І не треба нам тут політичні мульки розповідати! Пан - там ГРОШІ!!!! Грубі гроші!!! А там де зараз є навіть маленьки гроші - вже ніякої політики, тільки бізнес. Засвойте!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.12 | basya

    Re: Вас, пане, як доправити - на йух чи далі?

    О согласна с Вашими заявлениями!!!Действительно, де она пропадала все первые числа Нового Года? А че не поехала в Россию на подписание договора до того, как из Нафтогаза пришло разрушающее письмо? В общем хорошо Россия да наша Юлечка, которая на Европу равняется. А что дальше, кинет н всех Европа и поминай как знали,они с теплом, а мы...
  • 2009.01.12 | Сергій Кабуд

   з тими хто професійно володіє діоксінами і оперує спецназом

   дуже складно боротися

   еліта ж має ще й мотивчік: отримати від бандитів БАБЛО

   пряник і батог

   Я не певен що це в принципі можна розвязати без організованої силової дії чи

   - зовнішніх сил чи

   - внутрішнього ополчення,

   але можуть і ядерну зброю використати проти нас тоді.
 • 2009.01.12 | Стась

  "Доповнення" було чистим піаром

  Юридичної сили воно ажніяк не мало. Газпром мав тільки спокійно константувати цей факт - та відновити транзит. Але МПГ повівся та мало того що закатив істерику, та ще й продовжив затримувати транзит.

  Погодитися та переподписати протокол - це єдиний правильний крок наразі. Тим більше, що він свою справу вже зробив і Єврокомісія устами її речників вже "взяла до уваги". А на більше було годі й розраховувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.12 | Taras-ods

   А за чий ранунок транзит?

   Стась пише:
   > Юридичної сили воно ажніяк не мало. Газпром мав тільки спокійно константувати цей факт - та відновити транзит. Але МПГ повівся та мало того що закатив істерику, та ще й продовжив затримувати транзит.
   >
   > Погодитися та переподписати протокол - це єдиний правильний крок наразі. Тим більше, що він свою справу вже зробив і Єврокомісія устами її речників вже "взяла до уваги". А на більше було годі й розраховувати.


   а як з допуском до всіх газових мереж України?
   кремль буде мати оперативну інформацію за станом газу і надалі буде шантажувати Україну непостачанням газу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.12 | Стась

    Как ни печально, но за наш

    Разубедить меня сможет только сообщение, что Украина подала иск в Стокгольмский суд с целью принудить Газпром к поставкам технического газа в качестве оплаты транзита. Пока такого сообщения нет, и нет даже сообщений о том, что такой иск готовится. Все обращеня носят политический характер иадресованы к Евросоюзу, а не в судебные инстанции (Решение киевского суда не в счет и должно быть отменено, поскольку оно только ухудшает положение Нафтогаза, почему - это отдельная тема).

    Несправедливый контракт, тем не менее, обязателен к исполнению и может быть перебит только новым контрактом. Честно говоря, у меня единственная надежда на поддержку ЕС и США, в одиночку Украине сейчас не справиться, по крайней мере, я таких возможностей не вижу даже концептуально (северокорейскую модель я все же предпочитаю не расматривать).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.12 | Taras-ods

     Re: Как ни печально, но за наш

     Стась пише:
     > Разубедить меня сможет только сообщение, что Украина подала иск в Стокгольмский суд с целью принудить Газпром к поставкам технического газа в качестве оплаты транзита. Пока такого сообщения нет, и нет даже сообщений о том, что такой иск готовится. Все обращеня носят политический характер иадресованы к Евросоюзу, а не в судебные инстанции (Решение киевского суда не в счет и должно быть отменено, поскольку оно только ухудшает положение Нафтогаза, почему - это отдельная тема).
     >
     > Несправедливый контракт, тем не менее, обязателен к исполнению и может быть перебит только новым контрактом. Честно говоря, у меня единственная надежда на поддержку ЕС и США, в одиночку Украине сейчас не справиться, по крайней мере, я таких возможностей не вижу даже концептуально (северокорейскую модель я все же предпочитаю не расматривать).


     1. тут я давав трохи цифр по вартості транзиту
     http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1231750224&trs=-1#N1231751466

     2. Прямо зараз ГП не бере газ у туркменів по 340 що підписав контракт влітку, звідси ця газова війна, у ГП нема газу для експорту.
     Ми не можемо доплачувати за транзит.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.12 | Стась

      Не можем. Но должны, по крайней мере, пока иное не будет

      доказано в суде. Или пока не будет заключен новый контракт.

      > > 1. тут я давав трохи цифр по вартості транзиту
      > http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1231750224&trs=-1#N1231751466

      Согласен, ставка транзита не рыночная, не европейская и несправедливая. Более того, она была фактически выбита из Украины угрозой полного прекращения подачи газа в рекордный по морозам 2006-й. Я не сидел в комнате переговоров и даже не видел финального текста контракта, но считаю возможным вариант, что это был единственный способ предотвратить превращение 50% украинских городов в Алчевск. Что делал весь 2005-й Ивченко - это тема для отдельного разговора, но, подозреваю, у Еханурова в 2006-м пространства для маневра не было. А теперь маємо що маємо, с ростом цен на газ ловушка захлопнулась, надо думать, как из, откровенно гаворя, хреновейшей ситуации выбираться.

      > 2. Прямо зараз ГП не бере газ у туркменів по 340 що підписав контракт влітку, звідси ця газова війна, у ГП нема газу для експорту.
      > Ми не можемо доплачувати за транзит.

      Это одна из вполне вероятных причин. Есть и другие, включая ненависть российского руководства к Ющенко, неприятие самой идеи существования Украины как государства, желание показать всему миру кузькину мать и так далее. Мы же попали между молотом и наковальней, в основном, к сожалению, по собственной вине, точнее, по вине нашей, хм, элиты.

      И теперь у нас и нашей элиты единственный шанс выстоять - продержаться вместе до конца. Вместе - я имею в виду и Ющенко, и Тимошенко, и Литвина, и большой бизнес, особенно донецкий, и вменяемых регионалов (мне кажется, там такие есть). Любые попытки всплыть самому за счет остальных означают только одно - пожрут всех немедленно.
  • 2009.01.12 | GreyWraith

   Re: "Доповнення" було чистим піаром

   Стась пише:

   Юридичної сили воно ажніяк не мало. Газпром мав тільки спокійно константувати цей факт - та відновити транзит. Але МПГ повівся та мало того що закатив істерику, та ще й продовжив затримувати транзит.

   Тоді треба віддати нашим належне, що вони зуміли так добре Газпром підставити. Кожен день затримки відновлення транзиту не з нашої вини - на нашу користь.


   Погодитися та переподписати протокол - це єдиний правильний крок наразі.

   Зараз нашим треба показувати свою чесність, виваженість, чемність і здатність до компромісів, - як гарний контраст до неадекватності Росії... Це матиме плюси негайно, і великі плюси - трохи пізніше...


   Тим більше, що він свою справу вже зробив і Єврокомісія устами її речників вже "взяла до уваги". А на більше було годі й розраховувати.

   Коли почнеться у Європі судовий і комерційний розбір польотів, то це "взяла до уваги" є дуже міцним нашим захистом. Російські мантри з приводу тирення газу будуть засовуватися туди, звідки вилізли...
 • 2009.01.12 | Shadow

  Re: Курва здала все-вона мусить валити! (/)

  Almodovar пише:
  > Ось вам і зрадництво. Курва заявила, щоби місяць працювала моніторінгова місія, а тепер відкликала цю декларацію, оскільки термін місії, тепер буде НЕОБМЕЖЕНИЙ: http://www.ukrbiznes.com/news/finance/51844.html
  > І що ми отримуємо в результаті всіх цих виїбосів6
  > 1.Газ по 470 баксов
  > 2.Транзит за 1,6 і взагалі за свій рахунок
  > 3.Спецгруппу Газпрома на невизначений терміна на нашій ГТС і ПГС.
  > 4.Судові позови в Європі, де з Росією як ніхто споритись не збирався, так і не збирається.
  > 5.Слухайте завтра Верховну Зраду о 10-й і далі
  > 4. Повну перемогу Росії.

  Почитал. Вся заметка состоит из "Газпром заявляє...." ну и? Газпром может заявлять все что угодно.

  Я чего-то не заметил?
 • 2009.01.12 | Мартинюк

  Не можу з вами погодитися

  Нічого особливо страшного в контролі спостерігачів , навіть і російських не бачу, хіба що ті будуть міни ставити.

  Більше того в тому є певна і революційна користь - випливе на поверхню масса чорних і сірих схем торгівлі газом, які до цього часу були справжньою причиною всіх пристрастей.

  От давайте посперечаємся, що під час контролю "споживання" газу в Україні спаде вельми помітно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.12 | Сергій Кабуд

   під час контролю "споживання" газу в Україні спаде вельми помітн

 • 2009.01.14 | Михайло Свистович

  Що саме конкретно вона здала. Бо все - це дуже мало.

  Almodovar пише:
  > Ось вам і зрадництво. Курва заявила, щоби місяць працювала моніторінгова місія, а тепер відкликала цю декларацію, оскільки термін місії, тепер буде НЕОБМЕЖЕНИЙ: http://www.ukrbiznes.com/news/finance/51844.html

  І з цього витікає оце все?

  > І що ми отримуємо в результаті всіх цих виїбосів6
  > 1.Газ по 470 баксов
  > 2.Транзит за 1,6 і взагалі за свій рахунок
  > 3.Спецгруппу Газпрома на невизначений терміна на нашій ГТС і ПГС.
  > 4.Судові позови в Європі, де з Росією як ніхто споритись не збирався, так і не збирається.
  > 5.Слухайте завтра Верховну Зраду о 10-й і далі
  > 4. Повну перемогу Росії.

  Не отримуємо ми нічого з цього через це, окрім п.3 і п.5 (а Ви проти слухання ВР?)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua