МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія ризикує остаточно втратити репутацію

01/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
«Російська Федерація і «Газпром» не мають достатньої кількості природного газу для транспортування європейським споживачам і через це затягують врегулювання газової проблеми з Україною», – заявив Уповноважений Президента України з питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

На його думку, не існує іншого виправдання рівня фінансових та іміджевих втрат, які нині несе Росія. За словами Б.Соколовського, через зупинку транзиту газу до Європи РФ щодня втрачає до 150 млн. дол., а у системі «Газпрому» вже виникли серйозні фінансові проблеми, зокрема, з виплатою заробітної плати.

«Окрім того, – заявив Уповноважений Президента України з питань енергетичної безпеки, – закрутивши газовий вентиль, Росія ризикує остаточно втратити репутацію надійного постачальника енергоресурсів».

«Виглядає, що керівники РФ та «Газпрому» блефують перед світом, розігруючи українську карту, оскільки не спроможні задовольнити взяті перед європейськими споживачами зобов'язання. Тому логічним кроком для Європейського Союзу є з'ясування реальної ситуації з наявністю газу у РФ, зокрема, у її газового монополіста – «Газпрому», – підкреслив Богдан Соколовський.

Він переконаний, що через брак власного газу «Газпром» вже вдається до спроб привласнити український природний газ.

«Йдеться, зокрема, про 75 млн. кубометрів, які Україна витратила для підтримки газового транзиту в напрямку Європи, та про газ, наданий Україною Болгарії та Молдові, які «Газпром» вже відмовився компенсувати. Якщо говорити недипломатичною мовою, то російська сторона публічно оголосила про намір вкрасти український газ», – наголосив Уповноважений Президента України з питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

прес-служба Президента

поставив:sean

Відповіді

  • 2009.01.12 | bazillio

    Re: Росія ризикує остаточно втратити репутацію

    Да она уже давно все утратила, и достоинство и совесть и репутацию. Им всегда будет чтото надо от Украины, а скоро от них еще и европа отвернется, тогда совсем москалям писец.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua