МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я, конечно, понимаю и согласен с Грищенко

01/12/2009 | Стась
но так мы можем и без посла в России остаться. как бы его там нон грата не объявили:

Сьогоднішня позиція Росії стосовно України у питанні щодо газового конфлікту не відповідає нормам і стандартам дипломатичного етикету.

Як передає кореспондент УНІАН, на цьому наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Російській Федерації, спеціальний представник України з розвитку відносин з РФ Костянтин ГРИЩЕНКО сьогодні на брифінгу у Секретаріаті Президента.

«У наших міждержавних відносинах ми повинні повернутися до висловлювань, які відповідають стандартам і нормам дипломатичного етикету і спілкування. Те, що ми маємо сьогодні з російського боку, мабуть, аж ніяк не відповідає таким стандартам», - сказав К.ГРИЩЕНКО, коментуючи перебіг подій навколо конфлікту щодо постачання російського газу в Європу та українським споживачам.


А ведь учитывая нынешний статус Грищенко, это крайне жесткое заявление. Опытнейший дипломат, в недавнем прошлом - "теневой" министр внутренних дел у Януковича. Мда, МПГ (Медведев-Путин-Газпром) кого хочешь интегральным националистом сделает.

Відповіді

 • 2009.01.12 | terrykoo

  Грищенко залишався в рамках дипетикету

  Стась пише:
  > но так мы можем и без посла в России остаться. как бы его там нон грата не объявили.

  Якщо росіяни захочуть загострити конфлікт вони завжди знайдуть привід. А серйозні заяви з боку України зараз вкрай необхідні, - просто не треба лізти на рожон.
 • 2009.01.12 | Мартинюк

  Мда - зараз в росію треба посилати на первиховання русофілів

  Там їх швидко до тями приведуть.
  Спостерігав як колись Мороз гордо заявивши що головний партнер це Росія, після свого першого обрання спікером демонстративно поїхав у перший закордонний візит саме до Москви. Протягом дня спостерігав морду Мороза в теленовинах на різних каналах - від Вістей до ББС - було видно як з його фізії зникала радісна усмішечка і появлялося бридливе озлоблення. Зйомки в аеропорту при відїзді з Москви давли можливість запідозрити що Мороз є суперрадикальним ультра- націоналістом і русофобом. Причина - звичне для росіян хамство і трактування України як тимчасово заблудлої російської провінції .
 • 2009.01.12 | Убітий Єнот

  Грищенко считался "пророссийским" дипломатом

  Да, дело серьезно, раз уж он такие заявления делает.
 • 2009.01.12 | Taras-ods

  Не чікав такого від Грищенко!!

  Мабудь там справи дійсно серьозні, Грищенко виконував роль проросійського дипломата у стайні ПР.

  Мій респект йому та повага.

  може всю 5 колону туди на виховання?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua