МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто ще за Юлу, або чому падає власний видобуток газу (л)

01/13/2009 | yes

Також В.ПОЛУБІНСЬКИЙ. зазначив, що у той же час ані урядом, ані Мінприроди нічого не робиться, щоб посприяти компанії в отриманні або продовженні дії ліцензій на видобування вуглеводнів. Для прикладу, більше року ВАТ «Укрнафта» з невідомих причин не може продовжити дію ліцензії з видобування вуглеводнів на Микуличинському родовищі в Івано-Франківській області. За цей період державою тільки з цього родовища недоотримано близько 32 тис. тон нафти з конденсатом, а також 34 млн. куб. м природного газу. Аналогічна ситуація склалася і по Середняківському газовому родовищу в Полтавській області. Тут втрати досягають близько 15 млн. куб. м природного газу. «В цілому ж, через незрозумілі дії, а точніше бездіяльність уряду, втрати вуглеводнів «Укрнафтою» за минулий рік становлять близько 42 тис. тон нафти з конденсатом і 70 млн. куб. м природного газу», – додав він.

Як повідомлялося, 25 грудня 2008 р. НКРЕ затвердила на поточний рік ціну продажу природного газу власного видобутку (зокрема нафтового газу) для ВАТ «Укрнафта» на рівні 278-292 грн. за тис. куб. м (без ПДВ).

Довідка УНІАН. ВАТ «Укрнафта» - найбільша нафтовидобувна компанія України, яка видобуває 75% нафти і газового конденсату від загального обсягу видобутку в країні.постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-294703.html

Відповіді

 • 2009.01.13 | Panzernik

  Политика бойкота украинской добычи углеводородов началась не при

  Юля, но Юля ее успешно продолжила.
 • 2009.01.13 | velotrek

  Re: Хто ще за Юлу, або чому падає власний видобуток газу (л)

  Полное прекращение российских поставок пришлось на период наибольшего похолодания и начало работы бизнеса после праздников, поэтому если до этого объем потребления достигал 280-290 млн куб. м в сутки, то в последующие дни он вырос.
 • 2009.01.13 | саша_нічна варта

  Я за Юлю та тендери на видобуток власного газуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua