МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А чому Тимошенко мовчить що летіла до москви 31 грудня?

01/13/2009 | Taras-ods
На пресусі Ющенко виявилось що Тимошенко такі вилетіла до Москви і їй ніхто це незабороняв, але чомусь повернулася так і не долетів до кремля.

Відповіді

 • 2009.01.13 | сябр

  маленька поправка-зі слівЮщенка

 • 2009.01.13 | Мартинюк

  Цікаво - а це десь вже надруковане?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.01.13 | Shadow

  Обком отжигает (л)

  http://obkom.net.ua/articles/2009-01/13.1414.shtml

  3 января выходит в эфир радиопрограмма «Акцепты…», извините, «Акценты Президента», где Ющенко опять подчеркивает, что «Україна цього року має найбільші сезонні запаси газу в підземних сховищах, які саме і сформовані для того, щоб нормально, без перебоїв забезпечити належним чином і комунальний, і приватний сектори газом для комунальних і побутових потреб».

  Заявления абсолютно логичные, если бы не одна маленькая деталь. 23 декабря Виктор Андреевич, как известно, давал итоговую годовую пресс-конференцию на тему «Юлька-дура». Отдельным пунктом в сеансе разоблачений стали… те самые запасы газа в подземных газохранилищах Украины. По тогдашнему мнению Ющенко, вредные и преступные, которые нужно немедленно отдать назад «Газпрому»! Приводим цитату в оригинале стенограммы пресс-службы Президента:

  «Проблема боргів з газу виникла не через те, що український споживач не розраховується за спожитий газ, проблема не в тому, що НАК «Нафтогаз» не розраховувався за календарну поставку і споживання газу, в тому числі і в літні місяці. Проблема в тому, що Уряд у цьому році вирішив сформувати найбільші запаси газу. Очевидно, логіка була така - ціна газу наступного року не прогнозується, вона може бути ще більшою, ніж вона є в цьому році. Доцільно було б за ціною 179,5 долара газ закачати в сховище і ним покривати баланс споживання 2009 року.

  Схема ідеальна при умові, якщо розраховуватися за той газ, який поставляється як сезонна потреба. Так от, проблема Уряду і НАК заключається якраз в тому, що він накопичив сезонний газ, який не спожитий, за який немає кому платить, тому що немає споживання його, він знаходиться на зберіганні у сховищі. Цей газ брався тоді, коли газу на ринку ніхто не купував і таким чином давалися робочі місця, в тому числі і в Росії для тих, хто видобував газ. Але це емоції, я переконаний в тому, що за кожний куб газу Україна повинна бути забезпечена платежем. І тому коли виникло це питання, як поступати з цими платежами, Президент зайняв позицію, яка складається з відповіді двох контекстів.

  ... Чому Україна не може з труби відповідно по графіку і балансу брати на своє споживання в січні, лютому, березні, квітні, травні стільки, скільки нам потрібно і не творити запасів, а в графіку розраховуватися в рамках діючої ціни. Якщо немає грошей для того, щоб сформувати запас, тоді треба жити так, як живуть усі. Це є принцип.

  ...»

  ... Главный вопрос здесь один – где бы сейчас, после 12 дней газовой диеты, был наш Президент со своим «принципом», если бы Тимошенко не закачала этот газ под украинские черноземы?


  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.13 | Сергій Кабуд

   юля може і закачала але не платила бо хотіла дєрібаніти ПЄНЮ

   очевидно і не інформувала президента про деталі

   Також Юля НЕ ДОМОВИЛАСЯ з 'руськими' на 2009 рік

   не все так просто як ваша любов до карлиці вам надиктовує

   карлиця вже має валити з України в маськву і там змінити зовнішність і імя
  • 2009.01.13 | Мартинюк

   Надлишки газу створилися із за економічної кризи

   Не взяла промисловість, не змогли сплавити за кордон, чи просто продати зразу у сховищах - у покупців не було вільних коштів.
   Можливо це все ще й має додаткове пояснення - не змогли вкрасти, як це робилося щороку ( через ту ж кляту кризу ).
  • 2009.01.14 | Taras-ods

   Ющ тоді сказав треба платити або повернути.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua