МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Абітурієнтам дозволили реєструватися на ЗНО!

01/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
13 січня Одеським окружним адміністративним судом за результатами шестигодинного засідання було скасовано ухвалу щодо призупинення реєстрації абітурієнтів на зовнішнє незалежне оцінювання 2009 року. Також було задоволено клопотання представника Міністерства освіти та науки України Славського Олександра (Адвокатська кампанія «Агєєв та Федур»), а розгляд справи перенесено до Київського адміністративного суду відповідно до місцезнаходження відповідачів.

Нагадуємо, що позивач-школяр Олег Нічка звернувся до одеського суду щодо порушення, на його думку, прав на вищу освіту. Школяр вважав, що необхідність завчасно визначитися щодо предметів, з яких здаватиметься тестування, є неправомірним. Суддя Болотіна, яка взяла до розгляду обидва позови ще у жовтні, до 11 грудня офіційно не мала статусу та посвідчення судді, не складала присяги та не могла мати відповідного запису у трудовій книжці. Звернення щодо порушення чинного законодавства було направлено до Генпрокуратури Міністерством освіти та науки.

В ході прийняття до розгляду справи було порушено ряд процесуальних норм, зокрема і обрана судова інстанція. Такі позовні заяви підсудні лише Окружному адміністративному суду міста Києва

Варто зазначити, що 13 січня відбулося перше результативне засідання суду, зважаючи на те, що три попередні не відбулися через хворобу судді, відрядження судді на присягу до Києва та відключення світла у приміщення суду. 12 грудня було прийнято рішення заборонити проводити зйомку журналістам.

Контактна особа:
Гевко Андрій,
координатор освітніх програм ГМ ОПОРА
8 063 617 96 87

Відповіді

  • 2009.01.13 | Осик

    Re: Абітурієнтам дозволили реєструватися на ЗНО!

    Давайте решим простую арифметическую задачу: сколько денег "зарабатывают" за период "вступительной компании" руководители, члены приемных комиссий и отдельные экзаменаторы некоторых ВУЗов, если за поступление, в среднем 35% , т.е. 1000 абитуриентов(вернее их родители) платят 7 тыс.долл.США и сколько "стоит" их обучение на протяжении 5 лет, если за один зачет они платят 30 долл.СШП, а экзамен -100 долл.США. Конечно, в Юридической академии г-на Кивалова-Пидрахуя расценки несколько выше, но все же... И еще один вопрос: во что "выльются и чем обернутся" Украине такие будущие врачи, юристы, экономисты и менеджеры.
    Тяжело терять доходы, господа, но придется.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua