МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бува й таке...

01/14/2009 | Майдан-ІНФОРМ
13. 01. 2009 p.

Сьогодні, близько 2-ї години ночі до Городнянського райвідділу міліції надійшла інформація про виявлення в лісі поблизу райцентру трупа людини з вогнепальним пораненням в груди. Повідомивши чергову частину УМВС, до місця події негайно виїхали слідчо-оперативні групи райвідділу та області, а також керівництво обласного управління міліції та райвідділу. В лісі, на місці пригоди, членами опер-групи було виявлено труп колишнього начальника Городнянського РВ УМВС Миколи Михайловича Полового.

Причина та обставини трагедії досі з'ясовуються. Одна з версій міліції: невідомі особи, які займалися полюванням в лісовому масиві, за дичину прийняли людину (Полового М.М.) та відкрили вогонь з автоматичної зброї. А коли під'їхали до місця, то зрозуміли, що влучили в людину. Після цього з місця події зникли.

На даний момент встановлюються особи, присутні в той момент на місці вбивства та обставини трагедії. До розслідування підключені оперативні служби обласного управління на чолі з першим заступником начальника - начальник кримінальної міліції УМВС Потапенком Сергій Віталійович.

Відповіді

 • 2009.01.14 | Shadow_Runner

  Re: Бува й таке...

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > 13. 01. 2009 p.
  >

  > Причина та обставини трагедії досі з'ясовуються. Одна з версій міліції: невідомі особи, які займалися полюванням в лісовому масиві, за дичину прийняли людину (Полового М.М.) та відкрили вогонь з автоматичної зброї. А коли під'їхали до місця, то зрозуміли, що влучили в людину. Після цього з місця події зникли.

  Я щось пропустив ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.14 | Koala

   Підтримую питання

  • 2009.01.14 | Isoлято

   А в якій це області (прасвєціцє цьомнава)?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua