МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гриценко оцінив свій голос у 1,173 мдрд. гривень

01/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко домігся того, що у Держбюджет-2009 було закладено додаткові 1 мільярд 173 мільйони гривень на фінансування силових структур. Про це він розповів в ефірі телеканалу «Рада».

«Першого разу я не голосував за цей бюджет, тому що пропозиції нашого комітету не були враховані. Після того відбулися два раунди переговорів з Кабміном Тимошенко. В результаті, додатково до загального фонду фінансування силових структур було додано 1 млрд. 173 млн. гривень, - зауважив він. - Мій голос виявився 226-им, без нього бюджет не був би прийнятий. Таким чином вартість мого голосу склала понад мільярд гривень».

Водночас, Анатолій Гриценко наголосив, що зараз рівень фінансування силових структур критично небезпечний: «Наприклад, по лінії Міністерства оборони виділено лише 50 % коштів на грошове забезпечення і на зарплату цивільних. Лише 46 % на харчування, 100 % на комунальні послуги, але жодної копійки - на бойову підготовку, закупку озброєнь, що призведе до скорочення робочих місць на підприємствах оборонної галузі».

«Ситуація дуже критична. Ми обов’язково будемо розглядати це питання на комітеті», - підсумував народний депутат.

поставив:sean

Відповіді

 • 2009.01.15 | raw_stick

  Re: Гриценко оцінив свій голос у 1,173 мдрд. гривень

  То все є гарно. Проте, якщо мені не зраджує пам"ять, Гриценко також обіцяв не голосувати за бюджет, якщо в нього не буде закладено грошей на повернення держборгу Росії, щоб перевести оплату за базування ЧФ на ринкову основу замість щорічного списування тих копійок з боргу.

  Наскільки мені відомо (виправте, якщо помиляюся), цієї позиції в бюджет закладено не було.

  Балабол?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.15 | Woodstock generation

   Ви впевнені, що ми в стані зробити це поточного року?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua