МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

The Times: Політика Путіна - чисте божевілля

01/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Політика Путіна відносно газової кризи - чисте божевілля, стверджує The Times у статті "Майстер-клас від Володимира Путіна: "Як втрачати друзів і налаштовувати проти себе сусідів". "Путін знайшов ефективний спосіб перетворити гіпотетичну зону впливу Росії на зону країн, які відчувають до Росії недовіру або ненависть і терміново придумують, яким чином зменшити залежність від неї", - пише Бронуен Меддокс, наголошуючи, що Москва налаштувала проти себе навіть Болгарію, свого найбільш ревного прихильника в ЄС.

У суперечці і Росія, і Україна не праві, але Росія не права більшою мірою, стверджує Меддокс. Українські лідери дійсно не впоралися з переговорами, бажаючи усидіти на двох стільцях - одержати незалежність від Росії і не платити за газ за ринковими цінами, наголошує автор. Але Росія прагне підняти ціни для України більш ніж удвічі - а згода з цією пропозицією означає політичну смерть для будь-якого українського лідера, пише Меддокс. В результаті європейські країни, які відчувають дефіцит газу, розлютилися.

Президент Медведєв попередив Україну, що часи подарунків закінчилися. "Тим самим він ще ефективніше, ніж НАТО або ЄС, нагадав усім колишнім членам радянського блоку, чому їм слід шукати друзів тільки на Заході", - вважає Меддокс.

УНІАН

поставив:sean

Пам'ятайте про газ. Не купуйте російських товарів!
http://maidanua.org/static/viol/1230840572.html

Відповіді

 • 2009.01.15 | Историк

  The Pearl Harbor Rule

  Проблема в том, что одни части западного истеблишмента "созревают" медленнее, чем другие. Поэтому более зрелым приходится - увы! - иногда торопить отстающих разными шоковыми мерами. Нынешний же кризис по политическому эффекту, видимо, превзойдет 9/11.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.15 | GreyWraith

   Що Ви маєте на увазі?

   Историк пише:
   >Нынешний же кризис по политическому эффекту, видимо, превзойдет 9/11.
   Що Ви маєте на увазі? І в якому напрямку, на Вашу думку, буде ефект?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.15 | Историк

    Re: Що Ви маєте на увазі?

    На наших глазах идет глубочайшая перестройка глобальной финансово-экономической, энергетической, а вслед за этим, вероятно, и военно-политической системы. Новые контуры только начинают просматриваться. Об общем направлении может говорить то, что именно у Кремля в эти недели явно поехала крыша. Ситуацию "не держат". Вцепились в эту трубу как в соломинку... Я вовсе не считаю 9/11 заговором неких сил на Западе (там, видимо, было нечто совсем другое). Просто суммарный эффект нынешних событий может превзойти "войну с мировым террором". А может и развить стратегию и сценарий этой войны...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.15 | Историк

     Re: Що Ви маєте на увазі?

     Тут, правда, интересно, что по последним опросам российское население в основном готово сплотиться вокруг центральной власти: "у нее разные стабфонды, она поможет". Другая сторона этой ситуации - не так важно, кто именно "поможет"... Во всяком случае, ключем к пониманию происходящего, как всегда, должны служить меры США и НАТО по части глобального силового регулирования. Та же экономика будет нормально работать, если утвердятся новые правила игры.
 • 2009.01.15 | Хрущов

  Re: The Times: Політика Путіна - чисте божевілля

  А скильки довелось боротись с тим, щоб КГБ не було над партиею!
  Партийя - наш рулевой, а не КГБ чи ФСБ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua