МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прагнення влади понад усе

01/15/2009 | cipt.kontakt

Прагнення влади понад усе

Юлія Тимошенко звинуватила Юрія Бойко, Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа у зриві переговорів щодо постачання в Україну російського газу за ціною 235 доларів за тисячу кубометрів. При цьому, вона зазначила що переговори були зірвані й із-за вини Президента України.

Отже, тимчасова «ідилія» у стосунках Прем’єр-міністра і Президента завершилася. Не чекаючи завершення українсько-російського газового конфлікту, більше того, в одній з найдраматичніших точок цього конфлікту, коли Росія жорстко і безапеляційно перекладає вину за непоставку газу в Європу виключно на Україну, Юлія Тимошенко вирішила відновити війну внутрішню. Останнім часом, ініціативу у вирішенні газової проблеми повністю перебрав на себе Президент. Він активно спілкується з керівниками інших країн, а під час візиту в Польщу досить виразно і переконливо показав, що винною у зриві поставок газу в Європу є виключно російська сторона, розкривши мотиви таких дій Москви, передовсім – прагнення захопити українську газотранспортну систему.

Юлія Тимошенко виявилася в тіні: не вона основна, не вона наймудріша, не вона – найкраща. Це можуть побачити не лише європейські лідери, але й український народ. Тому, її удар у спину цілком логічний та закономірний. Хоча, аналізуючи цей крок, швидше треба розглядати не політичні причини, а психіатричний діагноз: непереборна манія влади.

Лабораторія суспільно-політичного аналізу

Центру з інформаційних проблем територій

Національна Академія Наук України

Львів, вул. Джохара Дудаева 15, к.32

тел./факс: +38 (032) 2611887

Відповіді

  • 2009.01.15 | Сергій Кабуд

    тимошенко має бути арештованеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua