МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент України дав інтерв'ю BBC

01/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У рамках робочого візиту до Великої Британії Президент України Віктор Ющенко в Лондоні дав інтерв'ю російській та українській службам ВВС.

Головна тема інтерв'ю - ситуація, що склалася з врегулюванням газової кризи.

Відповідаючи на запитання щодо мети візиту Глави Української держави до Лондону, Президент зазначив, що одна з них - донести правду європейській спільноті про те, як розвивалася газова криза.

В. Ющенко ще раз підкреслив, що Україна не зробила жодного кроку, щоб поставки російського газу до Європи припинилися. Він також висловив переконання, що Україна та Росія мають взяти на себе виконання своїх зобов'язань, передбачених контрактами є європейськими споживачами: Росія - із постачання газу, Україна - з його транзиту. Однак Президент вкотре наголосив, що Україна гарантує розпочати транзит російського газу до Європи як тільки російська сторона відновить його у необхідних об'ємах.

В інтерв'ю Президент також висловив переконання, що ситуація з постачанням російського газу обумовлена політичним фактором, в основі якого - намагання «змінити статус української ГТС».

прес-служба Президента

поставив:sean

Відповіді

  • 2009.01.16 | Сергій Кабуд

    Ющенко в Лондоні: ці теж союзникCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua