МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

RUE vs FKPtt Universal Swissland (/)

01/16/2009 | Shooter
Cтає все більш цікавіше.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/16/87865.htm

"З усіх скандальних висловлювань випливає, що Тимошенко, користуючись службовим становищем, докладає значних зусиль для виведення на європейський газовий ринок підконтрольної компанії - зареєстрованої в Швейцарії "FKPtt Universal Swissland" - яка має одержати в розпорядження значні обсяги російського палива", - зазначив Пукшин.

"Заслуговує на увагу й поширена інформація про те, що співвласниками цієї структури є близькі партнери Тимошенко - одіозні Віктор Медведчук та Ігор Бакай. По суті, опозиція відкрито звинуватила прем'єра в корупційних діяннях", - додав він

****************

Не наважусь стверджувати, що саме це було причиною зриву переговорів - фактів поки-що мало. Проте саме експорт газу в Європу є "черешенькою на газовому торті".

І поки-що, нажаль, я не бачу реальнішої причини того, що сталося - чому Росія вже після майже погодженої ціни в 235/1.9 , почала газову війну.

Відповіді

 • 2009.01.16 | AxeHarry

  Re: RUE vs FKPtt Universal Swissland (/)

  "Заслуговує на увагу й поширена інформація про те, що співвласниками цієї структури є близькі партнери Тимошенко - одіозні Віктор Медведчук та Ігор Бакай.

  О!

  Ото кому треба грозити пальчиком відповідного калібру - і без попереджень....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.16 | Shooter

   Re: RUE vs FKPtt Universal Swissland (/)

   AxeHarry пише:
   > "Заслуговує на увагу й поширена інформація про те, що співвласниками цієї структури є близькі партнери Тимошенко - одіозні Віктор Медведчук та Ігор Бакай.
   >
   > О!
   >
   > Ото кому треба грозити пальчиком відповідного калібру - і без попереджень....

   Тов. Тимошенко має стабільні теплі стосунки, принаймі, з Мудведчуком. Ще з літа 2005 - варто нагадати, що кандидатура близького другана Мудведчука, блістатєльного юріста та не менш блістатєльного ес-дека-(об) Задорожнього тоді всерйоз розглядалася як "головного юріста" БЮТу. У важкому двобої тоді переміг не менш блістатєльний юріст та істінний борєц с помаранчєвой плєсєнью тов. Рейдерюша, який ніжно відзивається про таланти тов. Мудведчука.

   Але це, звісно, не завадило все більш плідному характеру стосунків Юлі та Мудведчука.

   *************

   Тим не менше, головне питання: чому ціна раптово підскочила з 235 на 450?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.16 | AxeHarry

    Re: RUE vs FKPtt Universal Swissland (/)

    можливо справа не в ціні. навіть ІМХО скоріше за все не в ціні газу і не в ціні транзиту. Тому і ціна завідомо "подебільному написана"(ц). Це все - просто зручний привід тиску на Украіну. Тобто артпідготовка економічними засобами. Але артпідготовка до чого - це вапроз...

    ПС.

    Ну. то шо медведчуркіси у 2005 моментально перебігли під біле крильце - не новина.
    у мене лише все одно залишаєцця питання. Є політичні сварки між усіма політдіячами. То таке. Комусь у дупі крутить камунізьма, комусь сосіалізьма, комусь взагалі рабовласництво. Це нормально.

    Але є діячі які постійно загрожують своіми діями безпеці держави - тобто в тому числі усім тим політикам разом узятим. Чи держава така шо іі 1-2-3 діяча можуть нагнути, а держава не може себе захистити, чи як? Іх навіть розслідують тих діячів - а де результат? Тобто - результат коли буде сказано - Такі да, пан А., Б.або Х. - кляті марсіянські шпіони і іх негайно вислано на іх Родіну з конфіскацією, або навпаки, пани А.Б. та Х. мегачуваки і іх указом нагороджено Орденом Сутулого 3 ступеня. Ніпанємаю.
   • 2009.01.16 | GreyWraith

    Re: RUE vs FKPtt Universal Swissland (/)

    Shooter пише:
    >Тов. Тимошенко має стабільні теплі стосунки, принаймі, з >Мудведчуком. Ще з літа 2005 - варто нагадати, що кандидатура >близького другана Мудведчука, блістатєльного юріста та не менш >блістатєльного ес-дека-(об) Задорожнього тоді всерйоз розглядалася >як "головного юріста" БЮТу. У важкому двобої тоді переміг не менш >блістатєльний юріст та істінний борєц с помаранчєвой плєсєнью тов. >Рейдерюша, який ніжно відзивається про таланти тов. Мудведчука.
    >
    > Але це, звісно, не завадило все більш плідному характеру стосунків >Юлі та Мудведчука.
    Ви задумувалися над тим, що написали? НМД аналітика на рівні Доренка часів мочилова Лужкова. :lol:

    Тим не менше, головне питання: чому ціна раптово підскочила з 235 на 450?
    НМД всього лише підхід базарної гопоти - спробувати психологічно повністю нагнути лоха.
 • 2009.01.16 | OLexandra

  Якщо Європа запідозрить, що її цілеспрямовано морозили,

  щоб запровадити нову схему, вона може не пробачити...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua