МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Свіжі цифри видобутку та споживання газу Україною (/)

01/16/2009 | observеr
"Нафтогаз": В Украине приняты все меры для увеличения собственной добычи газа.

РБК-Украина, 16.01.2009, Киев 11:38

В Украине по состоянию на 16 января были приняты все меры для увеличения собственной добычи газа. Об этом в ходе встречи с Президентом Украины Виктором Ющенко сообщил председатель правления НАК "Нафтогаз Украины" Олег Дубина, сообщает пресс-служба главы государства. По его словам, в настоящее время ежесуточно в стране добывается 61,9 млн куб. м газа. С начала месяца собственная добыча значительно увеличилась и составляет вместо запланированных 586 млн куб. м 860 млн куб. м газа.

О.Дубина также подчеркнул, что на сегодняшний день проблем с обеспечением населения и предприятий газом в Украине нет - в целом страна потребляет 253 млн куб. м газа в сутки.

Відповіді

 • 2009.01.16 | BIO

  в целом страна потребляед...

  сколько ей подскажут фирташи...
 • 2009.01.16 | Мартинюк

  У 2006 році за добу споживалося 400 млн куб

  Сьогодні 253 млн.куб. метрів на добу. Оскільки промисловість бере менше 30% і вона очевидно вся не зупинилася то навряд чи падіння споживання є виключно результатом економічної кризи.

  Бо у тому ж 2006 році нефаховий та корумпований Івченко за сприяння "антинародного" уряду Єханурова впровадив за кошт Нафтогазу доплату всім, хто хотів поміняти старі неекономні котли на більш нові та економічніші.
  Шкодую що сам не зміг з того скористатися - в мене тоді просто ще ніяких котлів не було.

  А результат цього зараз очевидний. Як і обєктивність інтенсивного "слинобризкання" у бік Івченка зараз дуже добре видна з порівняння економічного балансу Нафтогазу за Івченка з тим який був до і тим який став після нього..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua