МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Украина отказалась перекачать газ в страны Восточной Европы (л)

01/16/2009 | Alex_1
Украина отказалась передать Молдавии, Словакии и Болгарии газ из своих подземных хранилищ в рамках обменных операций.

http://lenta.ru/news/2009/01/16/nogas1/

Треба додати, що ми згодні транспортувати газ до Європи за умови-передачі ГТС Росії Україні. Разом із родовищами.

Відповіді

 • 2009.01.16 | GreyWraith

  Нам радіти із того треба чи плакати?

  Врешті-решт для уряду України українці на першому місці. І міняти існуючий газ на пустопорожні російські обіцянки коли-небудь що-небудь повернути може лише ідіот.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.16 | BROTHER

   Допомогати треба, але не ціною власної

   смерті чи власного здоров'я. Може статися таке, що Москва, побачивши, що Україна віддала свій газ іншим країнам, ще дужче затягне газового крана Україні. Тобто, ми можемо саміх себе залишити без крові.

   І ще додам, що Лента.ру та багато інших джерел інформації контролюються Кремлем. Їх треба вміти читати, або не читати зовсім. Проімперська брехня - це їхній стиль, будь що лише б погане про Україну і гарне про Росію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.16 | Alex_1

    От тому я й кажу

    що ми згодні транспортувати газ до Європи лише за умови-передачі ГТС Росії Україні разом із родовищами.
 • 2009.01.16 | GreyWraith

  Цікаве доповнення щодо Туреччини (л)

  http://www.grani.ru/Politics/World/Europe/Ukraine/m.146447.html

  Бла-бла-бла Путіна пропускаємо, читаємо ось це:


  Прекращение поставок российского газа через территорию Украины привело к чрезвычайным последствиям в Европе. Полностью прекратились поставки в Болгарию, Грецию, Турцию, Македонию, Чехию, Австрию и Словакию. Существенно снижены объемы подачи газа в Румынию, Венгрию, Польшу, ФРГ, Францию и Италию. В странах Восточной Европы введен режим чрезвычайной экономии: остановлен ряд промышленных предприятий, закрыта часть школ и происходят перебои с теплоснабжением жилых домов.

  Стоп, а як могли припинитися поставки до Туреччини, до того ж повністю? Може, я чого і не розумію, але краєм вуха чув, що уже декілька літ "фунциклірує" ПРЯМИЙ газопровід із Росії до Туреччини впоперек Чорного моря. До того ж у зв'язку із вибриками проти України цей газопровід саме зараз функціонує із піковим навантаженням. Куди ж той газ, що надійшов до Туреччини, дівається, що туркам не надходить? Невже розподіляється за принципом "жену отдай дяде, а сам иди к б...ди", тобто іде транзитом далеко-далеко, а громадяни Турецької республіки лише зубами клацають? Якщо так, то чи не належить турецька ГТС "Газпрому" хоча б частково? Якщо належить, і так воно є, то цей приклад - дуже хороша наука, що б сталося із Україною і її споживачами, якби ми слухали різну нечисть і створювали цей самий консорціум із управління українською ГТС...
 • 2009.01.16 | Koala

  Все правильно

  Нагадую: вартість газу на східному кордоні нижча його ж вартість на західному на вартість транзиту, яку ще не встановили. Обмін нерівноцінний, допоки не визначимося з цінами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua