МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вже з"явилася пухнаста в усьому білому (I)

01/16/2009 | Taras-ods
Прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що відбуває у суботу на переговори до Москви для того, щоб досягти згоди з російською стороною щодо надійного транзиту російського газу до Європи та не менш надійного постачання газу до України.

Про це йдеться в переданій УНІАН Управлінням у зв`язках зі ЗМІ секретаріату Кабміну заяві прем’єр-міністра України напередодні візиту до Москви.

Як наголошує український прем’єр, “в умовах, що склалися, реалізація такого завдання є надскладною”.

За словами Ю.ТИМОШЕНКО, “першочергове завдання уряду зараз - забезпечити відновлення транзиту російського газу до Європи. Це потрібно передусім для України, адже наш імідж як транзитної держави зараз підірвано, існує загроза фізичного руйнування нашої газотранспортної системи у випадку не відновлення транзиту”.

“Упевненості, що переговори про постачання газу до України успішно завершаться у найближчій перспективі, мені додають наявність жовтневого Меморандуму керівників урядів України та Росії, а також запаси газу, які ми накопичили в підземних сховищах. Це – основа для переговорів, яка до того ж вже дозволила нам протриматися кілька тижнів, не взявши для власних потреб жодного - наголошую, жодного! - кубометра чужого газу. А крім того, накопичений у сховищах газ дає час для переговорів щодо умов постачання газу в Україну. Хочу наголосити, що уряд України не пов’язує питання укладання угоди про постачання природного газу для України з питанням поновлення транзиту газу до Європи. Це було б безпідставно та несправедливо”, - наголосила прем’єр-міністр України і додала: Уряд бере на себе всю повноту відповідальності за подолання не нами ініційованої кризи в газових відносинах з Росією”.

Ю.ТИМОШЕНКО ще раз стверджує, “що до 30 грудня 2008 року на рівні прем’єр-міністрів України та Росії були узгоджені всі взаємовигідні умови постачання газу в Україну та здійснення транзиту російського газу до Європи, але в два останні дні року підключилися всі політичні сили України, які корупційно взаємопов’язані з тіньовим посередником „РосУкрЕнерго”, та через свої можливості зруйнували підписання всіх контрактів, зруйнували так важко налагоджений переговорний процес”. “Цю справу руйнації українські політики продовжують і сьогодні. Я цьому покладу край в найближчі дні”, - підкреслила прем’єр.

Вона зазначила, що “для того, щоб діяти ефективно та відповідально, в газовій дипломатії буде тільки одна урядова лінія, яка і буде неухильно втілюватися в життя”. “Я не дозволю нікому в паралельному режимі управляти переговорним процесом та керувати „Нафтогазом” для його зриву. Простіше кажучи, мені потрібні дві речі: щоб в колеса не встромляли палок, а в спину – ножа. У цьому контексті останні заяви окремих працівників Секретаріату Президента на мою адресу не посилюють позицій українського уряду на переговорах в Росії, вони не прикрашають іміджу України в Європі. Я ніколи не буду відповідати на них, а тільки звертаюся до Президента з проханням хоча б на кілька днів позбавити свободи нечесного слова своїх безвідповідальних клерків”, - наголосила Ю.ТИМОШЕНКО.

За її словами, “після того, як на газовій ниві себе спробували всі, хто тільки міг, сьогодні ми повернулися до того, від чого відійшли два з половиною тижні тому: газову проблему має вирішувати уряд. Різниця лише в тому, що тепер це мусимо робити в значно гірших умовах”.

Ю.ТИМОШЕНКО також заявила, що “основні принципи переговорів будуть такі: жодних посередників; прямі відносини між „Нафтогазом” та „Газпромом”; взаємовигідні ціни на газ та транзит; жодних розмов щодо можливості приватизації чи будь-яких інших форм відчуження української газотранспортної системи; весь російський газ, направлений до європейських країн, до грама буде відданий Європі”.

“Йдеться про необхідність компромісу задля збереження добрих стосунків України та Росії, а також репутації обох країн в Європі. Я вірю, що такий компроміс буде знайдений”, - переконана Ю.ТИМОШЕНКО.постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-295480.html

Відповіді

 • 2009.01.17 | Михайло Свистович

  Вас цікавлять позитиви для України чи негативи для Юлі?

  Хай з"являється хоч в білому, хоч в зеленому, хай їде хоч до Москви, хоч до Паго-Паго. Аби результат був позитивним для України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.17 | Taras-ods

   Re: Вас цікавлять позитиви для України чи негативи для Юлі?

   Михайло Свистович пише:
   > Хай з"являється хоч в білому, хоч в зеленому, хай їде хоч до Москви, хоч до Паго-Паго. Аби результат був позитивним для України.


   а де я написав що це погано що вона нарешті з"явилась?
   я констатував факт її появи та ту мішуру яка їй заважає як завжди.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.17 | Михайло Свистович

    Re: Вас цікавлять позитиви для України чи негативи для Юлі?

    Taras-ods пише:
    >
    > а де я написав що це погано що вона нарешті з"явилась?

    в тоні назви допису

    > я констатував факт її появи та ту мішуру яка їй заважає як завжди.

    вона їй допомагає, а не заважає
  • 2009.01.17 | Володимир I

   Re: Вас цікавлять позитиви для України чи негативи для Юлі?

   Не буде позитивного результату. Бо куплена.
 • 2009.01.17 | observеr

  ...і дятел теж тут як тут

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.17 | Сергій Кабуд

   а насправді мутиться афера віку: 100млрд щорічний прибуток

   приносить експорт російського газу
   і це на сотні років доволі таки конкретний ресурс бабулєвічів

   масштаб $$ беспрецедентний

   Юля знає це. Шоб влізти в ТАКОЄ вона я думаю готова і на анальний секс з вовочкой
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.17 | Taras-ods

    чи стерпить таке нестор?

    Сергій Кабуд пише:
    > приносить експорт російського газу
    > і це на сотні років доволі таки конкретний ресурс бабулєвічів
    >
    > масштаб $$ беспрецедентний
    >
    > Юля знає це. Шоб влізти в ТАКОЄ вона я думаю готова і на анальний секс з вовочкой
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.17 | Сергій Кабуд

     наші люди вже на форумі в демонів перетворилися

     тре негайно намаз зробити)
    • 2009.01.17 | Володимир I

     Re: чи стерпить таке нестор?

     Ні. І застрелиться - з рогатки.
   • 2009.01.17 | Володимир I

    Re: а насправді мутиться афера віку: 100млрд щорічний прибуток

    100%
 • 2009.01.17 | basya

  Re: Вже з"явилася пухнаста в усьому білому (I)

  А чего это мы в Россию собрались, надо было раньше туда выезжать и никого не обвинять ни в чем сейчас, сама тоже хороша. Теперь же Россия не признает подписанный меморандум, так что пора решать этот вопрос на президентском уровне, это ж президент наш более или менее раскрутил клубок, а то так бы и сидели у разбитого корыта. без газа, света и тепла.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua