МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна підготувалася до перекриття газу

01/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
краще ніж можна було чекати.

***
Україна підготувалася до перекриття газу значно краще, ніж можна було чекати, і не піддається брутальному тискові.

Про це пише „Gazeta Wyborcza” (Польща) у статті „Газова шахівниця” від 16 січня, коментуючи “газовий конфлікт” між Україною та Росією.

Видання зазначає, що знову виникає також питання про газопровід Nabucco, який проходить до Європи з Каспійського моря через Туреччину, оминаючи Росію.

На думку видання, “росіяни розраховували, що достатньо буде забрати газ у проросійської східної України, щоб прихильники Москви пішли штурмом на Київ. Нічого подібного. Навіть проросійським українським політикам стає моторошно від ідеї, яку надихає Москва, про розпад держави. Україна підготувалася до перекриття газу значно краще, ніж можна було чекати, і не піддається брутальному тискові”.

Видання “Афтенпостен” (Норвегія) у статті „Нова політична зброя Росії” пише, що Росія готова йти на економічні втрати заради політичних дивідендів.

УНІАН

поставив:sean

Відповіді

 • 2009.01.17 | Историк

  Итак, всем все понятно

  Поэтому приближается самое интересное: когда, кто, и как снова начнет выстраивать подковерные компромиссы? Следующий удобный момент для их отлавливания за таким занятием может наступить не скоро...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.01.17 | velotrek

  Re: Україна підготувалася до перекриття газу

  Російський прем’єр ухвалив рішення відкрити енергетичний вогонь, прагнучи не лише уразити ідеологічного опонента, а й випробувати в польових умовах Європейського континенту енергетичну зброю? Україна ж через помилки, яких припустилася останніми роками, виявилася досить зручною мішенню. А Європа, мерзнучи, але сплячи, так і не прийняла для себе рішення — комбатант вона чи не комбатант.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.17 | Историк

   Re: Україна підготувалася до перекриття газу

   velotrek пише:
   > А Європа, мерзнучи, але сплячи, так і не прийняла для себе рішення — комбатант вона чи не комбатант.

   Вам не приходит в голову, что Европе, может, лучше замерзать во сне, чем полагаться на иных "союзников"? Они ведь там все считают...

   Докажите Европе, что восточная граница Украины - и ее граница. Она, глядишь, и проснется...
 • 2009.01.17 | Сахаров

  Re: Україна підготувалася до перекриття газу

  Подібна "стратегічна" російська маячня не могла би "проконати" якби рішення ухвалювалися колегіально на ґрунті аналітичних висновків. Бо елементарна оцінка можливих виграшів і втрат навіть за умови неглибокого аналізу змусила б утриматися від подібних рішень. Про що це може свідчити? Тільки про те що на ухвалення рішень впливають у першу чергу або вузькі інтереси певних груп або навіть настрої авторитарного лідера, якому його оточення не в змозі протистояти. Росія докотилася насправді до втрати логіки у керуванні державою. І це мусило статися як об'єктивний наслідок авторизації в управлінні. ІМГО, Путін - параноїк, котрому ніхто не в змозі у сьогоденних реаліях протистояти. Дуже жаль що населення Росії надалі буде змушене пережити наслідки параної одної людини, котра втягує Росію у вир економічного і політичного занепаду.
  Які можуть бути наслідки? Якщо Путін збереже вплив - війна, справжня і гаряча. Можливе у випадку рівноваги внутрішніх протистоянь подальше гниття всього існування Росії. Або ж Путін закінчить дуже погано за певними російськими традиціями, та й у такому випадку його наступники будуть хібащо дещо м'якші від нього і гниття триватиме. Очікувати на масову революцію у Росії нереально. То ж воно гнитиме і отруюватиме все навколо продуктами гниття. Дуже жаль що ми знаходимося поряд із тим гнилим звалищем, яке отруюватиме і нас.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.17 | Историк

   Очень хорошо написано!

   Но только речь не об этом. Путин, Иванов, Петров, потом опять Березовский... Вам-то что? Повторяю: восточная граница Украины - граница Европы. Все. Остальное от лукавого ("сливайте воду и не смешите людей").

   Есть же положительный пример: Израиль. Пустыня да мозги, а проблемы решают.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua