МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Газові проФФесіонали

01/18/2009 | Shooter
От і поговорила Юля з Пуціним...нагадую: ''Якби мені ще кілька разів зустрітися з Путіним, ми б газ безкоштовно отримували'' (с) газовая прінцеССа...було би весело, якби не було так сумно :(

Результат цьогорічних переговорів - це атас просто. Можна сказати, пік "умного руководства" тов. Тимошенко.

Порівнюємо.

Рік 2005-2006. Івченко.

Загроза втрати Україною ГТС вже в 2007 році. Росія пропонує спочатку газ по 160, потім по 220. Підписана ціна на поставку - 95. Транзитна ставка росте з 1,09 до 1,6. Україна не має права реекспорту (укр. бандюки не мають змоги "зарабативать" на голому місці).

Рік 2008-2009. Тимошенко-Бакай-Мудведчук.

Росія пропонує 285 кубів з правом реекспорту і збереженням ставки транзиту (див. цитату Пуціна). Україна, с помощью тов. Мудведчука та Бакая, хоче 201 /2,1 та право реекспорту. Росія пропонує 250 та право реекспорту, Україна хоче 235. Росія каже: 235 - без реекспорту, з реекспортом - 250. Тупорилий бандюк продовжує і далі вимагати реекспорт при 235 - ну очєнь дєньги нужни, за рік вибори (якщо хтось вірить в те, що братва не збирається заробляти на ре-експорті - він гірше, як наївний). Починається "газова війна". Україна вперто вбиває своє реноме ап європейську стіну. Результат - замість 235 чи 250 Україна отримує 360. Очевидно - право реекспорту (ну очєнь дєньгі нада!). І збереження транзитної ставки на рівні 1,7!

Ще відповідний аранжман: тупорилий бандюк в 2006 верещала під час переговорів про непрофесіоналізм Івченка і Ко (Ющенка) та голосувала за відставку уряду Єханурова. Коли ж тупорилий бандюк "добилася поблажки" - з 250 на 360, - Ющенко і Ко діяли цілком пристойно (крім мудака Безсмертного).

Слів бракує. Маю лише два: Тимошенко - у відставку!

**************

Цитата від Пуціна

"Я вам розповім, тут нема що приховувати, потрібно, щоб усі знали. "Газпром" сказав: 285 доларів за тисячу кубів із правом часткового реекспорту в Європу, на якому завжди українські партнери заробляли пристойні гроші. І українські компанії завжди боролися за право реекспорту, тому що там реальні гроші. Це зрозуміло - купують за 285, а продають за 470. У Румунії, для прикладу, ціна в першому кварталі цього року 470", - додав Путін.

"Після довгих суперечок вони нам сказали, що за 250 купувати не будемо (а 250 - це без права експорту). Ми сказали їм: добре, Бог з вами, 250, але з правом реекспорту. Але 250 із правом реекспорту - це і є 235 по року. Вони знову відмовилися. Що нам робити вже?"

"Я особисто запропонував прем'єр-міністру України: приїжджайте, підписуйте контракт по 250 доларів за тисячу кубів і ми дамо вам право реекспорту. Але вона відмовилася! Відмовилися від того, що просили в нас!" – запевнив Путін.

Відповіді

 • 2009.01.18 | Almodovar

  Re: Газові проФФесіонали

  Що і требк було чекати. Яписав десь тут тиждень тому, що все суки здадуть,бо бабки ж... І Кремлівська дупа поблизу, яку так приємно облизувати, мабуть, бо "пахнєт Родінай". А вона сука і блядь. ТЮлька.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.18 | Shooter

   Re: Газові проФФесіонали

   Almodovar пише:
   > Що і требк було чекати. Яписав десь тут тиждень тому, що все суки здадуть,бо бабки ж... І Кремлівська дупа поблизу, яку так приємно облизувати, мабуть, бо "пахнєт Родінай".

   Не облизує Юлька кремлівську дупу. Вона просто тупорило заробляє на Україні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.18 | Адвокат ...

    Не заробляє. Бо,-- заробляти, то робити. Поки що вона стоїть

    у позі "щя спизджу!"
   • 2009.01.18 | Ностр А Дамус

    Re: Газові проФФесіонали

    При різниці в 20% лише на один рік реекспорт мало що дасть. По-перше, цей газ треба доставити до кордону. По-друге, контракти на цей рік у європейців вже підписані. При нормальному контролі (не дати "реекспортувати" газ зі сховищ на захід) багато не заробиш. Хіба що таку операцію санкціонує і частково організує ГПРф. Думаю, що на таке не піде навіть мадам.
 • 2009.01.18 | Стась

  Ну, если верить Путину

  то все так и было. Но объяснение столь загадочного перехода от суперльготного предложения к 450 и фиксированной ставке транзитеа лежит за пределами логики переговорного процесса.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.18 | Shooter

   Не тільки Пуцєну

   Дубина також стверджував, що мова велася про 235/2,1, і угода вже мала підписатися.

   Стась пише:
   > то все так и было. Но объяснение столь загадочного перехода от суперльготного предложения к 450 и фиксированной ставке транзитеа лежит за пределами логики переговорного процесса.

   Як на мене, логіка цілком логічна - вже вибачте за тавтологізм. Юля, фактично, добивалася 235 і права реекспорту, розуміючи, що 250 з правом реекспорту в другому-третьому кварталі вже не буде цікавим.

   Натомість, Пуцєн і Ко не бачили - чому саме вони повинні фіанасувати Бакая, Мудведчука та передвиборчу кампанію тов. Тимошенко, не маючи з того нічого. Тому й вийшли на "компроміс": ринкову ціну мінус 20%.

   Зауважте - Юля, в принципі, "свого" добилася - отримала дисконт у 20% на цілий рік.

   Правда, Україна замість 235 чи 250 отримала 360 :(

   Тимошенко - у відставку! Повна бездарність і "просто ворюга".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.18 | GreyWraith

    Re: Не тільки Пуцєну

    Shooter пише:
    >Натомість, Пуцєн і Ко не бачили - чому саме вони повинні фіанасувати >Бакая, Мудведчука та передвиборчу кампанію тов. Тимошенко, не маючи з >того нічого.
    Ги, так сам же Путін ніби обзивав Медведчука найціннішим для себе агентом впливу в Україні, плюс Бакая не видає, - треба ж допомагати друзям, чи не так? А не отримає нічого зараз? - отримає значно більше у майбутньому.

    Нестиковка у Вас виходить...

    >Правда, Україна замість 235 чи 250 отримала 360 :(
    Якщо це так, то це тільки на перший квартал. Потім можна запросто платити значно менше, посилаючись на європейську ціну. І взагалі обговорювати числа можна лише після їхнього оприлюднення - бо зараз ми оперуємо лише чутками...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.18 | ak1001

     так не оперуйте :)

     хто вас заставляє?
     і нагадаю що чутки поки що з вуст прес-секретаря Хулії Володимірівни
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.18 | Михайло Свистович

      Re: так не оперуйте :)

      ak1001 пише:
      > хто вас заставляє?

      Так він і не оперує

      > і нагадаю що чутки поки що з вуст прес-секретаря Хулії Володимірівни

      Можна лінк, де її прес-секретар називає ціну 360?
    • 2009.01.18 | Shooter

     Re: Не тільки Пуцєну

     GreyWraith пише:
     > Shooter пише:
     > >Натомість, Пуцєн і Ко не бачили - чому саме вони повинні фіанасувати >Бакая, Мудведчука та передвиборчу кампанію тов. Тимошенко, не маючи з >того нічого.
     > Ги, так сам же Путін ніби обзивав Медведчука найціннішим для себе агентом впливу в Україні, плюс Бакая не видає, - треба ж допомагати друзям, чи не так? А не отримає нічого зараз? - отримає значно більше у майбутньому.
     >
     > Нестиковка у Вас виходить...

     :) 20% дискаунту на 2009 р - хлопці не збідніють. Крім того, так чи інашке, своя кишеня Пуцєну однозначно ближча, ніж аґента Мудведчука. ;)

     Припускаю, що питання реекспорту було чи не головним питанням, яке Юля постійно обговорювала з Пуцєним протягом року. Звісно, Пуцєн в упор не бачив - чому він має це робити "за так". Тому й поведінка БЮТу по Грузію (де факто - завал ПДЧ для України) чи фінансування СНГ Юлею було "в тому ж ключі" - пояснити Пуцєну "шо он за ето будєт імєть".

     Більше того, якби Юля мала "100%" шанси бути обраною в 2010, думаю, Пуцєн би і на 235+реекспорт сьогоднрі погодився. Проте оскільки об'єктивно шанси в Юлі за останні півроку сильно понизилися, Пуцін, виглядає, вирішив хеджанути риск: дискаунт та реекспорт - будь-ласка, але дискаунт лише 20% (себто 360 замість 235 або 250) плюс халявний тариф на транспорт. На місці Пуцєна я би діяв точно так самісінько :)


     > >Правда, Україна замість 235 чи 250 отримала 360 :(
     > Якщо це так, то це тільки на перший квартал. Потім можна запросто платити значно менше, посилаючись на європейську ціну. І взагалі обговорювати числа можна лише після їхнього оприлюднення - бо зараз ми оперуємо лише чутками...

     :) Хочете побитися об заклад, що, принаймі, на перший квартал ціна буде в районі 360? нагадаю - замість "в районі 250"?

     А 20% дискаунт буде протягом року - це правда. Пуцєн не міг кума да ценного кадра Ігорька залишити взагалі без срєдств на сущєствованіє. ;) Ну і Юлі, без сумніву, "виборчий фонд" ну дуже потрібен.

     P.S. Як Ви думаєте - чому Юля оприлюднила цифру "-20%", а не конкретну ціну на газ? ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.18 | Isoлято

      Можливо, у 1-му кварталі Україна щось купить...

      ...рівно стільки, скільки було "па-брацкі" перекачано до Молдови й Болгарії - а ці країни вказаний об'єм фінансово компенсують уже за власними цінами (може, навіть вище, ніж $360). Заробить і "Нафтогаз" (читай - Тімашенка) і "Ґаз-тапо". Апяцьже па-брацкі.

      А далі - європейські ціни зі знижкою... яка піде до вказаної вище кишені.

      Єдиний позитивний момент, який я наразі бачу - українська ГТС лишилася недоторканою. І можливість з наступного року платити за транзит нормальну ціну (втім, не сумніваюся, що до того часу кремлядь щось ще придумає).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.18 | Shooter

       Re: Можливо, у 1-му кварталі Україна щось купить...

       Isoлято пише:

       > Єдиний позитивний момент, який я наразі бачу - українська ГТС лишилася недоторканою.

       Угу.

       > І можливість з наступного року платити за транзит нормальну ціну (втім, не сумніваюся, що до того часу кремлядь щось ще придумає).

       Імho, в основному придумують "наші", а не кремляді. Для них би найменше мороки було отримувати від України ринкову ціну на газ. Щодо транспорту - імho, низькі ціни на газ та вимога України платити реальну ціну за транспорт газу може привести до того, що Росія перегляне умову постачання в Європу: ціна на укр.-рос кордоні, а не на укр.+ євр. кордоні.

       P.S. Ще один ймовірний наслідок - прискорена відставка Тимошенко :) Із збереженням дискаунту в передвиборчий рік контроль над Нафтогазом залишається дуже цікавим. А ціна в 360 буде хорошим аргументом для того, щоб переконати тих, які сумніваються.

       Але побачимо.
      • 2009.01.18 | Taras-ods

       А хто буде платити за технологічний газ зараз?

       ціна техологічного газу при ціх умовах буде десь біля 3,6 доллара.

       Isoлято пише:
       > ...рівно стільки, скільки було "па-брацкі" перекачано до Молдови й Болгарії - а ці країни вказаний об'єм фінансово компенсують уже за власними цінами (може, навіть вище, ніж $360). Заробить і "Нафтогаз" (читай - Тімашенка) і "Ґаз-тапо". Апяцьже па-брацкі.
       >
       > А далі - європейські ціни зі знижкою... яка піде до вказаної вище кишені.
       >
       > Єдиний позитивний момент, який я наразі бачу - українська ГТС лишилася недоторканою. І можливість з наступного року платити за транзит нормальну ціну (втім, не сумніваюся, що до того часу кремлядь щось ще придумає).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.18 | Isoлято

        Дуже правильне питання...

        Ні слова в тих домовленостях про техгаз не сказано. Якщо виходити з ціфри 5% від об'єму транзиту, то при вартості $360 за 1000 кубів Україна має транспортувати той газ до Європи взагалі безплатно. А якщо цей відсоток вище - то ще й доплачувати...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.18 | Михайло Свистович

         Re: Дуже правильне питання...

         Isoлято пише:
         > Ні слова в тих домовленостях про техгаз не сказано

         Ви чули чи читали ці домовленості? То не приховуйте правди, поділіться з іншими ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.18 | Isoлято

          Не чув я тих домовленостей.

          І багато ще чого не чув, що ОБОВ'ЯЗКОВО мусить бути відкритим та публічним.

          Оце й погано.

          А до речі, як там з тим "боргом" у $614 млн.? Так і висить на "Нафтогазі"? Не чули?

          Ось і я не чую...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.18 | Михайло Свистович

           Ну то навіщо стверджуєте, що чогось там нема?

           Isoлято пише:
           > І багато ще чого не чув, що ОБОВ'ЯЗКОВО мусить бути відкритим та публічним.
           >
           > Оце й погано.

           Дуже погано. Хто ж сперечається?

           >
           > А до речі, як там з тим "боргом" у $614 млн.? Так і висить на "Нафтогазі"? Не чули?

           Не чув. Гадаю, що висить. Не бачу підстав для його списання.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.18 | Isoлято

            А навіщо встромляти такі дивні підмигуючі "либікі"?

            Начебто шось такі да знаєте?

            Розповідайте!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.18 | Михайло Свистович

             А щоб Ви не стверджували те, чого не знаєте

             Isoлято пише:
             > Начебто шось такі да знаєте?

             Ні, цей либік натякає на те, що Ви не знаєте, але стверджуєте. А твердження без знання - це є брехня. А брехати - негарно.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.01.18 | Isoлято

              Брехня - це ЗАВІДОМО неправдиве тверждення...

              Як я Вам його ще мусив сформулювати? "У тих домовленостях, частину з яких ніжипатпісафшиєся саізволілі донести до відома пересічного українскького/російського телеглядача/слухача..."

              Отак би й сказали відразу (якщо не ліньки клавію топтати). І я б погодився (як це взагалі-то й зробив). Якби я НАПЕВНО знав, що про технічний газ там все-таки йдеться, але стверджував зворотнє - це дійсно була б брехня.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.01.18 | Михайло Свистович

               А у Вас хіба не завідомо?

               Ви ж чудово знаєте, що доказів Ваших тверджень Ви не маєте навіть дл себе.

               Isoлято пише:
               > Як я Вам його ще мусив сформулювати? "У тих домовленостях, частину з яких ніжипатпісафшиєся саізволілі донести до відома пересічного українскького/російського телеглядача/слухача..."

               приблизно так
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.01.19 | Isoлято

                Звичайно, НЕ ЗАВІДОМО!

                Михайло Свистович пише:
                > Ви ж чудово знаєте, що доказів Ваших тверджень Ви не маєте навіть дл себе.
                А які це такі "мої тверждення", які потребують настільки ретельних доказів? Що в домовленостях не загдується техгаз? Так він і НЕ ЗГАДУЄТЬСЯ - бо не сказали нам про нього (хоча це одне з найголовніших питань було: взагалі-то саме до нього "Ґаз-тапо" й причепилося, коли почало вимикати транзит 5 січня). Оскільки не сказали - значить, НЕМА. От з цього я й виходжу. То, власне, Ви мені мусили б довести протилежне, перш ніж звинувачувати мене в "брехні". Але я чемно від Вас цього не вимагаю.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.01.19 | Михайло Свистович

                 Re: Звичайно, НЕ ЗАВІДОМО!

                 Isoлято пише:
                 >
                 > А які це такі "мої тверждення", які потребують настільки ретельних доказів? Що в домовленостях не загдується техгаз? Так він і НЕ ЗГАДУЄТЬСЯ - бо не сказали нам про нього

                 Те, що нам не сказали, не означає, що вн у тих домовленостях не згадується. Нам взагалі про ті домовленості практично нічого не сказали.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.01.21 | Isoлято

                  Тепер ясно, що він там таки НЕ ЗГАДУВАВСЯ...

                  Про техгаз уже є окрема домовленість - куплять 11 млрд. кубів по ціні 167 за тисячу... Це означає, що певний зиск за транзит "Нафтогаз" все ж матиме... но ооочінь малінькій!
      • 2009.01.18 | ak1001

       ви поясніть за що тоді відстрочили європейські ціни на транзит

       Газпрому на рік? :))

       щось я не доганяю за що така ласка від нашого імені?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.18 | Isoлято

        "За чьто?" - бо це "Ґаз-тапо" таке гарне й пухнасте...

        ...і має багато зелених ниточок, за які дуже вдало смикає окремих морально нестійких українських тіпо політиків.

        Іншого пояснення наразі не маю.
     • 2009.01.18 | Михайло Свистович

      Re: Не тільки Пуцєну

      Shooter пише:
      >
      > Припускаю

      Вам слід частіше вживати це слово, якщо хочете виглядати об"єктивною, адекватною та серйозною людиною

      >
      > думаю

      І це слово також слід частіше вживати, якщо див. вище

      >
      > виглядає

      І це слово теж

      Такі дописи приємно читати, і не виникає бажання покинути читати його, не дійшовши до кінця
   • 2009.01.18 | Михайло Свистович

    Re: Не тільки Пуцєну

    Shooter пише:
    >
    > Зауважте - Юля, в принципі, "свого" добилася - отримала дисконт у 20% на цілий рік

    Так це ж Україна отримала, а не Юля

    >
    > Правда, Україна замість 235 чи 250 отримала 360

    Вам про 360 Юля особисто повідомила чи Путін?

    >
    > Тимошенко - у відставку! Повна бездарність і "просто ворюга".

    Всі ворюги і бездарності
 • 2009.01.18 | GreyWraith

  Пробачте, Ви підписані документи бачили?

  Чи оперуєте лише чутками і натяками від Путіна? Я єдиного не можу зрозуміти: і де ж у описаній Вами схемі інтерес тих, хто, на Вашу думку, стоїть за Тимошенко? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.18 | Shooter

   Ні. Але знаю, на чому заробили мільярди головні діючі

   ...персоналії з українського боку - Юля, Бакай. На реекспорті рос. газу в Європу.

   GreyWraith пише:
   > Чи оперуєте лише чутками і натяками від Путіна?

   То хай Юля на Пуцєна в суд подасть - за оббріхування. Заодне на Дубину та Бакая, які, фактично, підтверджують такий хід переговорів (скромно, правда, замовчуючи "дискусію про реекспорт")

   > Я єдиного не можу зрозуміти: і де ж у описаній Вами схемі інтерес тих, хто, на Вашу думку, стоїть за Тимошенко? :)

   Сейозно? Отримати на 220 дол нижчу ціну на рос. газ і право його реекспорту - "не бачите інтересу"? Нафтогаз би продава газ "адной швєйцарской фірмє" по 300 - і Юля би казала: ми зарабативаєм для Нафтогаза 50-70 доларов! Правда, скромно би мовчала - хто далі зароблятиме ще додаткових 150.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.18 | GreyWraith

    Тю, я вже заплутався...

    Shooter пише:
    >Сейозно? Отримати на 220 дол нижчу ціну на рос. газ і право його >реекспорту - "не бачите інтересу"?
    На які $220? Ви ж пишете про $360, це що, Тимошенко зможе перепродувати газ по $580? Куди?

    >Нафтогаз би продава газ "адной швєйцарской фірмє" по 300
    Купував би по $360 - і продавав по $300?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.18 | ak1001

     заплуталился як пояснити що 360 - велика перемога? :)

     вам завтра Уколов допоможе з агітматеріялами
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.18 | Shooter

     Вам ак1001 влучно пояснив

     GreyWraith пише:
     > Shooter пише:
     > >Сейозно? Отримати на 220 дол нижчу ціну на рос. газ і право його >реекспорту - "не бачите інтересу"?
     > На які $220? Ви ж пишете про $360, це що, Тимошенко зможе перепродувати газ по $580? Куди?

     Мова велася про 235 + реекспорт, якого, виглядає, добивалася Юля.

     > >Нафтогаз би продава газ "адной швєйцарской фірмє" по 300
     > Купував би по $360 - і продавав по $300?

     Купував би по 235 чи 250 - і продавав би по 300. А далі би "одна швейцарська фірма" би продавала по 450.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.19 | GreyWraith

      Так Ви справді не можете пояснити?

      Shooter пише:
      > Мова велася про 235 + реекспорт, якого, виглядає, добивалася Юля.
      Які $235, якщо Ви, наслухавшись "Совінформбюро", повторюєте за ним про $360? :)

      >Купував би по 235 чи 250 - і продавав би по 300. А далі би "одна >швейцарська фірма" би продавала по 450.
      Пробачте, Ви про який час ведете мову? Якщо про перший квартал - тоді справді можна припустити наявність ціни у $360, але тоді реекспорт стає не особливо вигідним. Далі ціна падає, причому справді до тих же $235, - але ж і у Європі теж відповідно падає. Хто там доті купить газ по $450?
   • 2009.01.18 | Михайло Свистович

    Re: Ні. Але знаю, на чому заробили мільярди головні діючі

    Shooter пише:
    >
    > То хай Юля на Пуцєна в суд подасть - за оббріхування. Заодне на Дубину та Бакая, які, фактично, підтверджують такий хід переговорів

    Дубина - ні, Бакай - так
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.18 | Shooter

     Re: Ні. Але знаю, на чому заробили мільярди головні діючі

     Михайло Свистович пише:
     > Shooter пише:
     > >
     > > То хай Юля на Пуцєна в суд подасть - за оббріхування. Заодне на Дубину та Бакая, які, фактично, підтверджують такий хід переговорів
     >
     > Дубина - ні, Бакай - так

     Дубина - також так. В питанні узгодженої ціни станом на ранок 30/12/2008 в 235 УСД.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.18 | Михайло Свистович

      Re: Ні. Але знаю, на чому заробили мільярди головні діючі

      Shooter пише:
      >
      > Дубина - також так. В питанні узгодженої ціни станом на ранок 30/12/2008 в 235 УСД.

      Ні, якщо виходити з контексту
  • 2009.01.18 | Taras-ods

   натяки та чутки є ще і від пресслужби тимошенко.

   але транзит лишили по 1.7
   за ринкими цінами 360 ціна технологічного газу біля 3,6 доллара.


   GreyWraith пише:
   > Чи оперуєте лише чутками і натяками від Путіна? Я єдиного не можу зрозуміти: і де ж у описаній Вами схемі інтерес тих, хто, на Вашу думку, стоїть за Тимошенко? :)
 • 2009.01.18 | Sean

  Якби Ви з цих своїх цікавих дослідів зробили статтю....

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.18 | Михайло Свистович

   Re: Якби Ви з цих своїх цікавих дослідів зробили статтю....

   вживши у ній слова "припускаю", "виглядає", "здається", "гадаю", "можливо", "скоріш за все" тощо
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.18 | Sean

    іноді - в цьому мистецтво роблення статті

 • 2009.01.18 | velotrek

  Re: Газові проФФесіонали

  Россия может силой захватить ключевые точки ГТС. Кстати, и в комментариях из России тоже такие мысли проскакивают. Пусть не мечтают. Так может говорить тот кто ни разу не видел ГТС в натуре. Она проходит через Карпаты и русские запарятся ее там охранять. У них армии не хватит. Там такой рельеф и природные условия, что один мужик с гранатометом может оставить Россию без импорта газа.
 • 2009.01.18 | Shooter

  Що би мало бути оприлюдненно

  Подяка пану Кушніруку:

  щоб робити висновки потрібно знати:

  - Яким чином розраховується, так звана, "європейська" ціна на газ, бо, як добре відомо, немає якоїсь єдиної, чітко визначеної формули ціноутворення, що застосовується в угодах між Газпромом та його західними споживачами;

  - Скільки планується купувати газу у поквартальному розрізі, враховуючи, що НАК "Нафтогаз" скоріше за все потребує у першому кварталі лише "технологічний" газ, необхідний для прокачування транзитного газу європейським споживачам.;

  - Скільки Газпром планує прокачувати газу територією України у поквартальному розрізі;

  - Чи буде здійснюватись передоплата за транзит газу та за газ, який буде купуватись для українських споживачів;

  - Чи залишиться в системі продажу газу українським споживачам у 2009 році дочірнє підприємство Газпрому, і якщо так, то який загальний обсяг газу воно зможе продавати у 2009 році українським споживачам;

  - Які будуть тарифи для зберігання газу в українських газосховищах для Газпрому і чи буде дозволено Газпрому продавати РосУкрЕнерго газ, який буде знаходитись там (це питання пов'язано з дуже низьким тарифами на зберігання газу для РосУкрЕнерго, відповідно з угодами, укладеними ще у 2004 році);

  - Чи зможе НАК "Нафтогаз" продавати якісь обсяги газу за межі України, і якщо так, то які умови та обсяги цих продажів, і чи не з'явиться там ще якась посередницька компанія, через яку НАК "Нафтогаз" буде змушений продавати газ за межі України;

  - Чи є домовленість про строки укладання угод на постачання газу в Україну та транзиту газу територією України, починаючи з 2010 року, та чи є зобов'язання Росії підписати довгострокові угоди;

  - Чи є домовленість про залучення незалежної західної компанії та представників Євросоюзу для погодження формул, які будуть застосовуватись для визначення ціни на газ та тарифів для транзиту та зберігання газу, який постачатиметься європейським споживачам;
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.18 | AxeHarry

   Re: Що би мало бути оприлюдненно

   А чому ці всі штуки не оприлюднююцця? МегаСікред? Яким чином іх заставити оприлюднювати всі розрахунки (не тіки на газ) - з вказанням хвамілій розраху*щиків...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.18 | Shooter

    Re: Що би мало бути оприлюдненно

    AxeHarry пише:
    > Яким чином іх заставити оприлюднювати всі розрахунки (не тіки на газ) - з вказанням хвамілій розраху*щиків...

    Не буде "знижок і реекспортів" - жодних проблем з оприлюдненням би не мало бути. Але 2009 - ґод особый, пєрєдвыборный, бабло ну очєнь нужно...катастофічно очєнь..
   • 2009.01.18 | Михайло Свистович

    Re: Що би мало бути оприлюдненно

    AxeHarry пише:
    > А чому ці всі штуки не оприлюднююцця? МегаСікред? Яким чином іх заставити оприлюднювати всі розрахунки (не тіки на газ) - з вказанням хвамілій розраху*щиків...

    Пройтися серпом по їхньому рейтингу
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.18 | Isoлято

     Ой, Михайле, звідки цей безпідставний оптимізм?

     Михайло Свистович пише:
     > Пройтися серпом по їхньому рейтингу
     А з чого Ви взяли, начебто їх обходять якісь "рейтинги"? На прикладі Києва ця публіка мала змогу переконатися, шо гречка пабіждаїть фсьо...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.18 | Михайло Свистович

      З мого досвіду роботи з людьми та виборів

      Я не випромінював жодного оптимізму, а лише відповів на питання "Як слід було б зробити, щоб досягти?"

      Isoлято пише:
      > А з чого Ви взяли, начебто їх обходять якісь "рейтинги"?

      Бо так воно і є

      > На прикладі Києва ця публіка мала змогу переконатися, шо гречка пабіждаїть фсьо...

      Ні, не фсьо, і не лише гречка там перемогла. До того ж гречка добра там, коли перемагає один, а претендентів сильних багато. Частину ж голосів (і досить велику) дає таки рейтинг. Особливо велика його вага під час дупотатських виборів, де важлива кожна манда.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.18 | Isoлято

       Як тяжко жити...

       Ви мене вже майже переконали взагалі не ходити на жодні вибори... а тепер починаєте про якісь "рейтинги". Так чого ж Ви власне хочете досягти в короткотерміновій перспективі: зірваних виборів чи перемоги на них чергового "лайна" з трошки більшим, ніж у іншого "лайна", "рейтингом"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.18 | Михайло Свистович

        А Ви думали, що життя - це мед? Re: Як тяжко жити...

        Isoлято пише:
        > Ви мене вже майже переконали взагалі не ходити на жодні вибори... а тепер починаєте про якісь "рейтинги"

        Про їхні рейтинги. Чим вони нижче, тим для нас краще.

        > Так чого ж Ви власне хочете досягти в короткотерміновій перспективі: зірваних виборів чи перемоги на них чергового "лайна" з трошки більшим, ніж у іншого "лайна", "рейтингом"?

        В короткостроковій перспективі я хочу досяжного. Справедливе зниження рейтингу за мудацькі вчинки призведуть або до того, що мудаку доведеться розплачуватися за мудацтво, або до того, що він стане поводитись менш мудакуватим, або до того, що частина його вчорашніх виборців не прийде на вибори, і це є вже крок до того, щоб вони не відбулись.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.19 | Isoлято

         Але ж Ви справді бальшой апціміст...

         Михайло Свистович пише:
         > В короткостроковій перспективі я хочу досяжного.
         Я можу повторити своє питання, на яке Ви не відповіли.

         > Справедливе зниження рейтингу за мудацькі вчинки призведуть або до того, що мудаку доведеться розплачуватися за мудацтво...
         Можете навести приклад, коли хоч хтось розплатився?

         > або до того, що він стане поводитись менш мудакуватим...
         І знов-таки: маєте приклади?

         > або до того, що частина його вчорашніх виборців не прийде на вибори, і це є вже крок до того, щоб вони не відбулись.
         Тобто все-таки зрив виборів для Вас є найбільш бажаним?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.19 | Михайло Свистович

          Re: Але ж Ви справді бальшой апціміст...

          Isoлято пише:
          >
          > Я можу повторити своє питання, на яке Ви не відповіли

          Відповів

          >
          > Можете навести приклад, коли хоч хтось розплатився?

          Мороз

          >
          > І знов-таки: маєте приклади?

          Юля 2000-2004

          >
          > Тобто все-таки зрив виборів для Вас є найбільш бажаним?

          Залежить від ситуації. Я не адепт зриву будь-яких виборів заради зриву виборів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.19 | Isoлято

           Re: Але ж Ви справді бальшой апціміст...

           > Isoлято® пише:
           > > Я можу повторити своє питання, на яке Ви не відповіли
           Михайло Свистович пише:
           > Відповів
           Дивимося нижче...

           > > Можете навести приклад, коли хоч хтось розплатився?
           > Мороз
           Хє! І де ж він "розплатився"? світить з біґ-мордів своєю відгодованою пикою, вєщяєть: "ЗДОЛАЛИ БРЕХНЮ - ЗДОЛАЄМО РУЇНУ!" Мені б таку "розплату"...

           > > або до того, що... стане поводитись менш мудакуватим
           > Юля 2000-2004
           Ну, до 2000 року я мало що про неї можу сказати... але після 2004-го її "мудакуватість" лише збільшувалася. Тіндєнция, аднака.

           > Залежить від ситуації. Я не адепт зриву будь-яких виборів заради зриву виборів.
           Все-таки нагадаю, як звучало моє питання:
           Чого Ви хочете досягти в короткотерміновій перспективі: зірваних виборів чи перемоги на них чергового "лайна" з трошки більшим, ніж у іншого "лайна", "рейтингом"?
           В нинішніх умовах ("в короткостроковій перспективі") ми насправді маємо неприємну дихотомію: АБО буде одне, АБО друге. Третє якось не вимальовується. Отже, якщо Ви "не адепт зриву виборів" - значить, "більш рейтинґове" лайно при владі Вас цілком влаштовує. Так?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.19 | Михайло Свистович

            Re: Але ж Ви справді бальшой апціміст...

            Isoлято пише:
            >
            > Хє! І де ж він "розплатився"?

            Опинився поза ВР

            >
            > Ну, до 2000 року я мало що про неї можу сказати...

            Це, як каже одна відвідувачка цього форуму, "факт Вашої біографії". І "я Вас з цим щиро вітаю". Це вона теж так каже :)

            >
            > Отже, якщо Ви "не адепт зриву виборів" - значить, "більш рейтинґове" лайно при владі Вас цілком влаштовує. Так?

            Ні, не влаштовує, але якщо я не можу це змінити, то це зовсім не означає, що я маю у лайні копирсатись і обирати серед йогог сортів.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.21 | Isoлято

             Тобто ЗРИВАЄМО ВИБОРИ. Я правильно зрозумів?

             Isoлято® пише:
             > > Хє! І де ж він "розплатився"?
             Михайло Свистович пише:
             > Опинився поза ВР
             Хє... ну так і Литвин там колись опинився... як виявилося - ненадовго... то "розплатився" він чи ні?

             > Це, як каже одна відвідувачка цього форуму, "факт Вашої біографії". І "я Вас з цим щиро вітаю". Це вона теж так каже
             Так а я тут при чому? Мова була про Тимошенко. Ну і шо з того, що "в 2000-2004" її "мудакуватість" зменшилася? А потім знову взяла і збільшилася! Ну от не хочуть наші політики перевиховуватися, жодного, як то кажуть, тренду в потрібному напрямку - або в непотрібному, або коливання ось такі.

             > > Отже, якщо Ви "не адепт зриву виборів" - значить, "більш рейтинґове" лайно при владі Вас цілком влаштовує. Так?
             > Ні, не влаштовує, але якщо я не можу це змінити, то це зовсім не означає, що я маю у лайні копирсатись і обирати серед йогог сортів.
             Тобто я маю розуміти, що Ви обрали тактичну лінію на зрив наступних виборів? Так прямо і скажіть, без цієї зайвої крутанини. "Не маєте обирати" - то й не обирайте. Але якщо Ви свідомо і цілеспрямовано не почнете просувати ідею зриву виборів - за Вас оберуть інші. А дехто ще й підрахує... як треба.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.01.21 | Михайло Свистович

              Ні, Ви неправильно зрозуміли, як це часто останнім часом з Вами

              трапляється. Правильно буде: дивимось по ситуації.

              Isoлято пише:
              >
              > Хє... ну так і Литвин там колись опинився...

              Мороз вже не повернеться

              >
              > Так а я тут при чому?

              При Ваших дописах

              >
              > Мова була про Тимошенко

              І про Ваше ставлення до деяких речей

              >
              > Ну і шо з того, що "в 2000-2004" її "мудакуватість" зменшилася?

              Те, що вона зробила дещокорисне в цей період

              >
              > А потім знову взяла і збільшилася!

              От коли збільшується - треба карати. Коли зменшується - заохочувати.

              >
              > Тобто я маю розуміти, що Ви обрали тактичну лінію на зрив наступних виборів?

              Ні, не обрав

              >
              > Так прямо і скажіть

              Я завжди кажу прямо

              >
              > Але якщо Ви свідомо і цілеспрямовано не почнете просувати ідею зриву виборів

              Не почну. Я не настльки безвідповідальний, щоб працювати на зрив виборів, не знаючи, якими вони будуть

              >
              > за Вас оберуть інші. А дехто ще й підрахує... як треба.

              Мої можливості впливу, на жаль, не настільки великі, аби поставити вибори під загрозу зриву
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.01.21 | Sean

               Re: Ні, Ви неправильно зрозуміли, як це часто останнім часом з В

               Михайло Свистович пише:
               > трапляється. Правильно буде: дивимось по ситуації.
               Так. Перепрошую шо вліз у розмову але саме так - дивимось поки по ситуації.

               > Не почну. Я не настльки безвідповідальний, щоб працювати на зрив виборів, не знаючи, якими вони будуть
               І це правильно

               > Мої можливості впливу, на жаль, не настільки великі, аби поставити вибори під загрозу зриву
               Можуть бути спільники. Подивимося по ситуації :)
              • 2009.01.23 | Isoлято

               Чогось я оце тільки Свистовича неправильно розумію...

               Михайло Свистович пише:
               > Мороз вже не повернеться
               Я б не був таким оптимістом. Знаючи, що Литвин ПОВЕРНУВСЯ.

               > > Ну і шо з того, що "в 2000-2004" її "мудакуватість" зменшилася?
               > Те, що вона зробила дещокорисне в цей період
               Знаєте, в діяльності кожного політика можна при нагоді відшукати "дещокорисне". Яке він успішно перекреслить в майбутньому. Я б усе-таки хотів бачити політиків, які послідовно виправляються, а не роблять час від часу деякі "корисні" речі, часто цілком ситуативно.

               > От коли збільшується - треба карати. Коли зменшується - заохочувати.
               Тобто - Вашою ж термінолоґією! - коли лайно смердить сильно, його треба обходити. Коли слабкіше - можна й помацати...

               > > Так прямо і скажіть
               > Я завжди кажу прямо
               Тільки не в цьому випадку. Прямої відповіді на запитання НЕ БУЛО.

               > Я не настльки безвідповідальний, щоб працювати на зрив виборів, не знаючи, якими вони будуть
               А коли Ви мені на вушко повідомите своє ставлення до найближчих виборів? А ще комусь розповісте?

               > Мої можливості впливу, на жаль, не настільки великі, аби поставити вибори під загрозу зриву
               І це каже людина, яка тут мало не Україну врятувала (судячи з Вашої з Кабудом переписки)... Та хто ж їх тоді має, ті "можливості"? Чи фсьо, мона сліваць воду?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.01.23 | Михайло Свистович

                Може з"їли чо-нібудь?

                Isoлято пише:
                >
                > Я б не був таким оптимістом

                А я буду

                >
                > Знаєте, в діяльності кожного політика можна при нагоді відшукати "дещокорисне"

                Вона зробила багато дещлкорисного

                > Я б усе-таки хотів бачити політиків, які послідовно виправляються, а не роблять час від часу деякі "корисні" речі, часто цілком ситуативно.

                Я теж, але на безрак"є і риба раком

                >
                > Тобто - Вашою ж термінолоґією! - коли лайно смердить сильно, його треба обходити. Коли слабкіше - можна й помацати...

                Коли пахне, а не смердить слабкіше

                >
                > Тільки не в цьому випадку. Прямої відповіді на запитання НЕ БУЛО.

                І в цьому. Було. От Шону все ясно, а Вам чомусь ні. Напевно, Ви любите пагаваріть за жізнь, а ми - люди кокретні.

                >
                > А коли Ви мені на вушко повідомите своє ставлення до найближчих виборів? А ще комусь розповісте?

                Всім голосно розповім

                >
                > І це каже людина, яка тут мало не Україну врятувала (судячи з Вашої з Кабудом переписки)...

                Різні ситуації бувають. Іноді й одна пересічна людина може зробити багато. Зараз не той час.

                >
                > Та хто ж їх тоді має, ті "можливості"?

                Ті, хто має, не хочуть нічого робити
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.01.23 | Isoлято

                 Звичайно. Я кожного дня щось їм... не голодувати ж...

                 Михайло Свистович пише:
                 > > Я б не був таким оптимістом
                 > А я буду
                 Я Вам, звичайно, не заважаю... але приклад одного Мороза - це швидше виключення, що підтверждує правило. А от повернення Литвина, активізація Мудвєдчука, друге "прєм'єрство" Ян-ича - це вже набагато серйозніше... (Про Ірпінь не згадую через вроджену ввічливість.)

                 > Вона зробила багато дещлкорисного
                 Не заперечую, що зробила... не сказав би, що багато... але ж самі бачите, яку тепер муйню ліпить. Тобто ну не діє на політиків Ваше виховання. Вигадуйте щось більш "іфікцівнає".

                 > > Тобто - Вашою ж термінолоґією! - коли лайно смердить сильно, його треба обходити. Коли слабкіше - можна й помацати...
                 > Коли пахне, а не смердить слабкіше
                 І який же у нас нині сорт лайна, перепрошую на слові, ПАХНЕ?

                 > От Шону все ясно, а Вам чомусь ні. Напевно, Ви любите пагаваріть за жізнь, а ми - люди кокретні.
                 Шон не сказав, що йому "ясно". Між іншим, і питання не він Вам задавав.

                 > > А коли Ви мені на вушко повідомите своє ставлення до найближчих виборів? А ще комусь розповісте?
                 > Всім голосно розповім
                 А єжилі станеться щось за цей час із голосом Свистовича? Звідки ми тоді дізнаємось, як нам і на що реаґувати? Маєте об'єктивний критерій?

                 > Різні ситуації бувають. Іноді й одна пересічна людина може зробити багато. Зараз не той час.
                 А Вас ніколи не цікавило питання: чому "колись" цей час був "той", а зараз - "не той"?

                 > Ті, хто має, не хочуть нічого робити
                 А як їх змусити?
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.01.23 | Михайло Свистович

                  Re: Звичайно. Я кожного дня щось їм... не голодувати ж...

                  Isoлято пише:
                  >
                  > Я Вам, звичайно, не заважаю... але приклад одного Мороза - це швидше виключення, що підтверждує правило. А от повернення Литвина, активізація Мудвєдчука, друге "прєм'єрство" Ян-ича - це вже набагато серйозніше...

                  Колись якщо не до цих, то до інших можливо дійде, що вони втрачають, коли є поганими. Бо всі ці повернення лише тому, що інші теж погані. А не дійде - то так і буде. Що Ви пропонуєте? Не підтримувати нічиї правильні кроки і не мочити нічиї погані?

                  >
                  > Не заперечую, що зробила... не сказав би, що багато... але ж самі бачите, яку тепер муйню ліпить.

                  Тому слід її зараз мочити

                  >
                  > Тобто ну не діє на політиків Ваше виховання. Вигадуйте щось більш "іфікцівнає".

                  Вигадуйте самі. Чому все маю робити я? :)

                  >
                  > І який же у нас нині сорт лайна, перепрошую на слові, ПАХНЕ?

                  Лайно, яке покривається цукровим панцирем з ароматизатором. Вам ще не набридла демагогія й розмови ні про що з грою словами?

                  >
                  > Шон не сказав, що йому "ясно"

                  Він також не сказав, що Земля обертається навколо сонця, і що це йому також ясно.

                  >
                  > А єжилі станеться щось за цей час із голосом Свистовича?

                  Значить Ви не посуєте моєї думки. Не думаю, що цього Ви не зможете пережити.

                  >
                  > А Вас ніколи не цікавило питання: чому "колись" цей час був "той", а зараз - "не той"?

                  Цікавило

                  >
                  > А як їх змусити?

                  Не знаю. Знав би - вже б змусив
 • 2009.01.18 | Михайло Свистович

  Re: Газові проФФесіонали

  Shooter пише:
  >
  > Цитата від Пуціна
  >
  > "Я вам розповім, тут нема що приховувати, потрібно, щоб усі знали. "Газпром" сказав: 285 доларів за тисячу кубів із правом часткового реекспорту в Європу, на якому завжди українські партнери заробляли пристойні гроші. І українські компанії завжди боролися за право реекспорту, тому що там реальні гроші. Це зрозуміло - купують за 285, а продають за 470. У Румунії, для прикладу, ціна в першому кварталі цього року 470", - додав Путін.
  >
  > "Після довгих суперечок вони нам сказали, що за 250 купувати не будемо (а 250 - це без права експорту). Ми сказали їм: добре, Бог з вами, 250, але з правом реекспорту. Але 250 із правом реекспорту - це і є 235 по року. Вони знову відмовилися. Що нам робити вже?"
  >
  > "Я особисто запропонував прем'єр-міністру України: приїжджайте, підписуйте контракт по 250 доларів за тисячу кубів і ми дамо вам право реекспорту. Але вона відмовилася! Відмовилися від того, що просили в нас!" – запевнив Путін.

  Ви вірите Путіну?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.18 | Shooter

   Re: Газові проФФесіонали

   Михайло Свистович пише:
   > Shooter пише:
   > >
   > > Цитата від Пуціна
   > >
   > > "Я вам розповім, тут нема що приховувати, потрібно, щоб усі знали. "Газпром" сказав: 285 доларів за тисячу кубів із правом часткового реекспорту в Європу, на якому завжди українські партнери заробляли пристойні гроші. І українські компанії завжди боролися за право реекспорту, тому що там реальні гроші. Це зрозуміло - купують за 285, а продають за 470. У Румунії, для прикладу, ціна в першому кварталі цього року 470", - додав Путін.
   > >
   > > "Після довгих суперечок вони нам сказали, що за 250 купувати не будемо (а 250 - це без права експорту). Ми сказали їм: добре, Бог з вами, 250, але з правом реекспорту. Але 250 із правом реекспорту - це і є 235 по року. Вони знову відмовилися. Що нам робити вже?"
   > >
   > > "Я особисто запропонував прем'єр-міністру України: приїжджайте, підписуйте контракт по 250 доларів за тисячу кубів і ми дамо вам право реекспорту. Але вона відмовилася! Відмовилися від того, що просили в нас!" – запевнив Путін.
   >
   > Ви вірите Путіну?

   В даному випадку - однозначно більше, ніж Юлі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.18 | Михайло Свистович

    Re: Газові проФФесіонали

    Shooter пише:
    >
    > В даному випадку - однозначно більше, ніж Юлі.

    А Юля хіба щось про це розповідала?
 • 2009.01.18 | Николай Чернигов

  Эти размышлизмы будет интересно перечитать во вторник

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.18 | Torr

   чим вищя ціна на газ, тим крепша незалежність!

 • 2009.01.19 | bazillio

  Re: Газові проФФесіонали

  Ты прав , бандиты не должны стоять у власти, тимошенко надо гнать в три шеи. Продала родину нашу, а сам свалит потом за границу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua