МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пам'ятна дошка Ярославу і Славі Стецько в Мюнхені

01/19/2009 | keymaster
З ініціятиви Генерального Консульства України та Інституту політичної освіти в Мюнхені, в неділю 18 січня 2009 року в 15.00-ій годині в Мюнхені було виконанно одну частину указу Віктора Ющенка Президента України, а саме Nr. 419/2007 в якому мова про :

... увічнення пам'яті Ярослава Стецька і Ярослави Стецько у державах, де вони проживали ... (дивіться нижче повний текст указу)

Перед входом до будинку Zeppеlinstr. 67, зібралися духовенство Української Греко-Католицької - отці Володимир Війтович і о. Андрій Дмитрик, Української Автокефальної Православної Церквов о. Валентин Смоктунович, Генеральний Консул України в Мюнхені Юрій Ярмилко, подружжя Степан і Олександра Брацюнь з України ( родина пані Слави ), члени Спілки Української Молоді та Пласту і мала кількість української громади Мюнхена.

Андрій Куцан, голова Інституту, привітав присутніх і передав слово Юрієві Ярмилкові, ґенеральному Консулеві, який підтвердив велику заслугу подружжя Стецьків у визвольній боротьбі України, великий вклад в праці в Анти Большевицькому Бльоку Народів, як світової організації, і врешті пані Ярослава була і депутатом Верховної Ради України.

Відкрили пропам'ятну дошку: Юрій Ярмилко і родичка панства Стецьків Олександра Брацюнь. Отці Володимир Війтович, о. Андрій Дмитрик (УГКЦ) та о. Валентин Смоктунович (УАПЦ) посвятили дошку.

Від імені ОУНб говорив її теперішний голова Андрій Гайдамаха, (який довгі роки працював в цьому приміщенні,) від партії Конґресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь, від УАПЦ о. Валентин Смоктунович.

Опісля в старих кімнатах видавництва газети "Шлях Перемоги" відбулося прийняття, підчас якого деякому з присутніх, вернулися сентиментальні спогади про старі часи співпраці з цими визначними діячами в ім’я України.

Першоджерело та фоторепортаж тут:
http://sistern.multiply.com/photos/album/22/22?replies_read=3


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua