МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про іипічмент та відставку уряду

01/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Якщо говорити лише про можливість отримати достатню для відставки уряду кількість голосів, то їх у парламенті знайти можна, але «регіоналам» цього зробити не вдасться. Про це в ефірі радіо «Ера» заявив голова парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко.

Народний депутат розповів, що й сам має багато зауважень щодо роботи нинішнього Кабінету міністрів, які неодноразово висловлював прем’єр-міністру Тимошенко, і, на його думку, 80% урядовців не можуть ефективно працювати в умовах кризи. «Проте, якщо відправити у відставку уряд в цілому, нового Партія регіонів призначити не зможе. З цієї причини, я думаю, що реальної відставки кабміну не буде, - переконаний народний депутат. – Адже перш ніж говорити «А», потрібно розуміти, що буде «Б».

Водночас бажання Януковича оголосити імпічмент президенту Гриценко вважає можливим лише в теорії. «Теоретично, якщо поставити питання про імпічмент на голосування, можна набрати достатню кількість голосів», - вважає народний депутат.

За його словами, той факт, що понад 400 голосів парламентарів минулого тижня подолали вето голови держави, свідчить про їхнє невдоволення діяльністю нинішнього президента. Разом з тим, Гриценко сумнівається, що розпочата в нинішніх умовах процедура імпічменту завершиться результативно.

На його думку, лідер Партії регіонів хоче розпочати процедуру дострокового припинення повноважень президента для того, аби «вбити» мрії Ющенка про другий термін та створити несприятливий для нього фон виборчої кампанії. «Від таких дій Януковича не виграє ні парламент, ні країна, - переконаний Гриценко. – 2009 рік – це рік виборів, тому не потрібно морочити голову Україні та президенту, а залишити Ющенкові можливість виконати свій конституційний обов’язок до кінця», - вважає народний депутат.

С уважением, пресс-офис Анатолия Гриценка

Відповіді

 • 2009.01.20 | basya

  Re: Про іипічмент та відставку уряду

  полностью поддерживаю отставку Тимошенко уже даже вот за это http://gazanet.info/subpage_rus_23.html, не говоря уже о других грехах. А импичмент н не нужен, кто тогда будет управлять страной ????
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.20 | Мистер Кольт

   Re: Про іипічмент та відставку уряду

   А по мне так всех нафиг без содержания - в юридической практике слова "немного виновен" или "иновен совсем чуть чуть" нету.
   А управлять можно чем угодно - даже супер-лайнером сидя на мели... только он от этого никуда все равно плыть не будет.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.20 | Sean

    То Ви за анархію?

    Мистер Кольт пише:
    > А по мне так всех

    Чи якась влада таки має бути? :) Окрім влади кольта, звісно ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.20 | BIO

     За хочь щось бодай зрозуміле.

     Вони ж шизово мріють один одного за яйця підважити - то нехай
     відразу займаються цім на Люстрі - розгойдування нагадуватиме рух.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua