МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Міністерства закордонних справ України

01/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
20 січня 2009 року

Заява Міністерства закордонних справ України

В Україні вже виробився стійкий імунітет до недружніх і зневажливих заяв, які час від часу лунають з вуст високих посадовців Російської Федерації на адресу України та її керівництва. Ця неврівноважена риторика підхоплюється слухняною партійною елітою та керованими засобами масової інформації Російської Федерації.

Апелюючи до міфу про слов’янську єдність, цинічно експлуатуючи тему багатовікових історичних зв’язків, Кремль послідовно здійснює неприхований тиск на Україну за її незалежну зовнішню і внутрішню політику.

Яскравим свідченням такого тиску послужив спланований характер "газової атаки" Росії з метою дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні, зруйнувати її газотранспортну систему. Навіть після фіаско в реалізації цих планів щодо свого „стратегічного партнера” й у підбурюванні проти України її європейських партнерів, російські можновладці й надалі не знаходять в собі сили зупинити інформаційний наступ на Україну.

Останній наочний приклад – висловлювання Посла РФ в Україні В.Черномирдіна, який, так і не усвідомивши ролі та значення Надзвичайного і Повноважного Посла в країні перебування, вкотре у зневажливому тоні коментує внутрішню ситуацію в Україні. Можна й не знати положення Віденської конвенції про дипломатичні зносини, але елементарна етика вимагає щонайменше поваги до країни, в якій ти працюєш. До якої міри треба не любити країну перебування, аби так зухвало і цинічно про неї висловлюватися?!

Належить усвідомити, що український і російський народи не пробачать тим, хто своїми заявами і діями штучно розпалює ворожнечу між ними, зводить нанівець зусилля з налагодження добросусідських і рівноправних відносин на основі норм міжнародного права.

sean

Відповіді

 • 2009.01.20 | Koala

  А що воно пукнуло?

  В сенсі, який саме газ він надав своїм стратегічним партнерам з України? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.20 | BIO

   А чим взагалі відрізня 2006/2009

   Лише втрачаємо ще більше, а так одне до одного, тіки дати
   на заявах перебили...
 • 2009.01.20 | Gazdum

  Re: Заява Міністерства закордонних справ України

  Блін, доки ми будемо терпіти це нахабствоооооо!!! Пропоную вислати оту свинюку з країни....
 • 2009.01.20 | Историк

  Виктор Степанович не хочет возвращаться в Россию

  пенсионером, вот и злится.

  По секрету: некотороые правительства избавлялись от надоевших российских послов (иногда по доверительному сговору с Москвой), предлагая им остаться - консультантом, банкиром, владельцем небольшого охотничьего угодья...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.20 | GreyWraith

   Мій дядько в Пітері казав...

   ... що хотів би працювати у Посольстві РФ в Києві. Видно, "Лентрансгаз" його дістав. Думав, що Черномирдін як колезі колишньому протекцію зробить... :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.20 | Историк

    Не давайте ему в руки ничего железного!

    Вот Вы смеетесь, а у меня был случай, когда один ответственный сотрудник наотрез отказался покидать территорию посольства: "повезете силой - попрошу политического убежища". А мог бы себя и цепью приковать... Так что вы там смотрите.
    Дяде - привет
 • 2009.01.20 | Громадянин

  Re: Заява Міністерства закордонних справ України

  Пробаче, але це мені нагадує "Солженіцина не читав, але гнівно засуджую..." Що ж такого сказав цей "Ціцерон"? Можливо все діло в інтерпретації?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.21 | leyba

   Я з вами (-)

  • 2009.01.21 | Микола Гудкович

   Хахлы его гнобят за Истену!


   «Порой этот бред - я его по-другому не могу назвать - комментировать мне тяжело и неприятно. Балаган натуральный! К этому вели. К этому и довели. Считал и считаю: все исходит от руководства Украины. Или они не понимают, что они делают, или понимают, но делают специально», - подчеркнул дипломат в интервью телеканалу «Вести».

   Предположения украинской стороны о том, что Россия перекрыла газ, поскольку у нее малые запасы голубого топлива, Черномырдин отвергает категорически.

   «Это кто говорит? У них мозгов мало, если они говорят такие вещи! У себя надо смотреть. Не надо заглядывать в чужие карманы, не надо лезть туда, где ты абсолютно ничего не понимаешь. Мне нечего тут добавить. Все, чем мы располагаем, - наше. Мы на ближайшие сто лет обеспечены», - подытожил он.

   ЗІ. Ґуґль знає майже все, знайти таке — справа однієї хвилини.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua