МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

20 січня о 19.00 — громадські слухання щодо податку на розкіш

01/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ

20 січня о 19 годині відбудуться громадські слухання на тему «Введення у Києві цільового збору на предмети розкоші».

Про це радіо «Київ» повідомили у прес-службі міської адміністрації. Однак, де саме проходитиме обговорення і у який спосіб кияни можуть висловити свою думку, невідомо.

Як відомо, нещодавно мер міста Леонід Черновецький ініціював впровадження податку на розкіш.

«Не є таємницею, що в столиці живе безліч багатих людей, які володіють кількома квартирами, шикарними автомобілями та яхтами. До мільйонерів належить і більшість народних депутатів, міністрів та інших вищих чиновників. Усі вони мешкають у Києві. Таким чином, буде цілком справедливо, якщо вони допомагатимуть киянам, які не мають таких величезних доходів», — заявляв міський голова.

Цікавим є те, що досі (за 2,5 години до початку) інформація про громадські слухання не оприлюднена на сайті Київської адміністрації.

Як відомо, раніше міська влада також проводила громадські слухання щодо диференціації тарифів на компослуги, про які «забула» попередити завчасно. Тоді інформація також з'явилася за кілька годин до початку.

Відповіді

 • 2009.01.20 | olegs

  Re: 20 січня о 19.00 — громадські слухання щодо податку на розкіш

  Люди, справжні кияни ! Давайте будемо об'єднуватися, для того, щоб протистояти "космонавту" та його "загону космонавтів" !!! Якщо найближчим часом ми не відправимо їх на дослідження космосу, то життя в Києві для пересічного громадянина буде неможливим: навіть ковток загаженого повітря й тот буде платним !!!
  Майдан-ІНФОРМ пише:
 • 2009.01.20 | __Fedya

  Re: 20 січня о 19.00 — громадські слухання щодо податку на розкіш

  Около 15 години сьогодні проїжджав по вулиці Мєчнікова. Біля метро "Кловська" зібралось на той час десь 700 - 1000 осіб, багато молодих + бабушок а ля Черновецький. Не знаю, чи то там десь роздають пайки імені Космоса чи то там десь будуть ті "громадські слухання", чи і то й інше.

  Якщо хтось з Маіданівців може, то перевірте й, якщо я попав в "очко" то підтягніться до метро "Кловська" й зніміть цю фігню!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua