МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

(/) Ющенко: Заявленої Тимошенко ціни на газ не буде

01/20/2009 | Panzernik
http://news.bigmir.net/ukraine/93394/

Ющенко: Заявленої Тимошенко ціни на газ не буде Сьогодні, 19:08
Президент України Віктор Ющенко вважає програшем для України досягнуту з російською стороною домовленість про базову ціну на газ у $450 за 1 тис. куб. м.


Фото: lenta.ru
Ющенко: Заявленої Тимошенко ціни на газ не буде"Закладена базова ціна $450 - це явний програш", - сказав він у вівторок у Чернігові на спільній з президентом Білорусі Олександром Лукашенком прес-конференції.

Президент України підкреслив, що не знає жодної країни Європи, до якої Росія постачала б газ за ціною $450 за 1 тис. куб м.

Ющенко заявив, що російський Газпром постачатиме газ Україні на початку 2009 року за ціною $360 за тис. кубометрів. "Якщо керівник Газпрому говорить про ціну в 360 ($360 за тис. кубометрів) - це і є та ціна (за якою постачатиметься газ). Іншої не буде на перший квартал 2009 року", - сказав Ющенко.

Коментуючи заяву прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко про те, що середньорічна ціна на газ в Україні складатиме у 2009 році $228,8 за 1000 куб. м, Ющенко зазначив: "Якщо у першому кварталі ціна на газ 360 доларів, то в четвертому кварталі треба мати ціну в 132 долари на тисячу кубометрів, аби вийти на середню ціну у 228 доларів. Усім зрозуміло, що такої ціни не буде".

Говорячи про домовленості щодо технологічного газу, глава української держави зазначив: "Цей газ постачається Росією - це суть. Якщо немає поставленого Росією технологічного газу, Україна теоретично не може здійснити прокачування - те, що сталося після 1 січня. Україна у рамках угоди про транзит розраховується за цей поставлений газ або в межах базової ціни, або в межах пільгової".

"Загалом у нас уряд досяг надзвичайно непростої домовленості, яка ще не усвідомлена ані у секторі політики, ані у діловому секторі", - сказав Президент України.


На думку Ющенка, ціна на газ у поточному році, "змушує владу переглянути стосунки зі всіма споживачами".

Президент також зазначив, що зараз уряду доведеться подумати, як адаптувати українську промисловість та комунальний сектор до вищезгаданої ціни.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що ціна газу на кордоні РФ з Україною у 2009 році складе 228,8 доларів за тисячу кубометрів, а вартість технологічного газу для України складе 153,9 доларів за тисячу кубометрів.

По материалам Інтерфакс-Україна

Відповіді

 • 2009.01.20 | Pavlo Z.

  Дисонанс.

  Panzernik пише:
  > > Президент України підкреслив, що не знає жодної країни Європи, до якої Росія постачала б газ за ціною $450 за 1 тис. куб м.
  Чехія, Румунія, Словаччина - 450, Німеччина - 470, Польща - 500, Fr,Sp,GB - 530.
  > Ющенко заявив, що російський Газпром постачатиме газ Україні на початку 2009 року за ціною $360 за тис. кубометрів. "Якщо керівник Газпрому говорить про ціну в 360 ($360 за тис. кубометрів) - це і є та ціна (за якою постачатиметься газ). Іншої не буде на перший квартал 2009 року", - сказав Ющенко.
  Не пойняв вапше. Типу :"Якщо пір'я біле, то колір пір'я білий".
  > Коментуючи заяву прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко про те, що середньорічна ціна на газ в Україні складатиме у 2009 році $228,8 за 1000 куб. м, Ющенко зазначив: "Якщо у першому кварталі ціна на газ 360 доларів, то в четвертому кварталі треба мати ціну в 132 долари на тисячу кубометрів, аби вийти на середню ціну у 228 доларів. Усім зрозуміло, що такої ціни не буде".
  Мені не зрозуміло. Бо якщо по 132 буде у трьох останніх кварталах, то середня буде ще меншою - (132х3 + 360):4 = 189 баксів
  > > "Загалом у нас уряд досяг надзвичайно непростої домовленості, яка ще не усвідомлена ...у секторі політики...", - сказав Президент України.
  Ну так треба спочатку усвідомити, а потім коментувати:)
  > На думку Ющенка, ціна на газ у поточному році, "змушує владу переглянути стосунки зі всіма споживачами".
  А от цього - "зі всіма" - не треба! На комуналку вистачає газу внутрішнього видобутку, а про ціну на газ для заводів хай болять голови у їх власників!
  > Президент також зазначив, що зараз уряду доведеться подумати, як адаптувати українську промисловість та комунальний сектор до вищезгаданої ціни.
  Це не справа уряду: промисловість - хай мучаться власники, комуналка - газ український.

  P.S.Для непосв'ячених: я - не юлефан.
  Вапше.:)
  Як і не Юще-, Литвино-, Грице-, Яце- чи хто там іще:)).
  Просто вільна людина у своїй Державі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.20 | MV

   Немає політичної волі - у цьому суть.

   було б ума - обклали б податками магнатів і олігархів. а то ж їм пільговий газ дають, як і населенню. а це не малі кошти.

   я б іще податок на нерухомість вмастив.

   ех!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.21 | nick2

    Re: Немає політичної волі - у цьому суть.

    MV пише:
    > було б ума - обклали б податками магнатів і олігархів. а то ж їм пільговий газ дають, як і населенню. а це не малі кошти.
    >
    > я б іще податок на нерухомість вмастив.
    >
    > ех!

    Короче, "отобрать и поделить"! Только ведь это уже проходили. Или история ничему не учит?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.21 | MV

     Re: Немає політичної волі - у цьому суть.

     >MV пише:
     > було б ума - обклали б податками магнатів і олігархів. а то ж їм пільговий газ дають, як і населенню. а це не малі кошти.

     >

     > я б іще податок на нерухомість вмастив.

     >

     > ех!


     Короче, "отобрать и поделить"! Только ведь это уже проходили. Или история ничему не учит?


     А хіба у всьому світі багаті не платять більше? Хіба що в корумпованих вщент країнах вони самі себе жаліють.
     Отже, Ви пропонуєте бандиту чи олігарху так і платити три копійки за увесь газ, який він споживає на свої глибоко меркантильні потреби? Або на маєток, який побудований на здебільшого на награбовані гроші? Чому ВОНИ платять пільгові ціни? А може таки диверсифікувати і структурувати споживачів?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.21 | nick2

      Re: Немає політичної волі - у цьому суть.

      MV пише:
      > А хіба у всьому світі багаті не платять більше? Хіба що в корумпованих вщент країнах вони самі себе жаліють.

      Во всем цивилизованном мире если один человек зарабатывает больше другого, то и налогов он платит больше, но в абсолютных цифрах. Разумеется, есть налоги и на недвижимость (чем она дороже, тем они выше), а кое-где и на предметы роскоши. Но тут уж человек сам может решить: или платить налог, или избавиться от предмета налогообложения. Вы же предложили, если я правильно понял, драть лишь за то, что у человека есть средства. А вот это уже проходили. В СССРе. Что из этого получилось, мир еще долго не забудет.

      > Отже, Ви пропонуєте бандиту чи олігарху так і платити три копійки за увесь газ, який він споживає на свої глибоко меркантильні потреби?

      Конечно, нет! Но, во-первых, ассоциировать бандитов и олигархов - чисто люмпенский подход. На зависти основанный, между прочим. Если человек - бандит, то его не налогом облагать, а сажать надо. Но почему-то многие кричат: "это бандит!", но никто не поднимает вопрос о расследовании происхождения его капитала. А, во-вторых, никаких льгот ни по газу, ни по другим товарам у обычного бизнесмена быть не должно. За редкими исключениями, когда такие льготы выгодны стране.

      >Або на маєток, який побудований на здебільшого на награбовані гроші? Чому ВОНИ платять пільгові ціни? А може таки диверсифікувати і структурувати споживачів?

      Украл - расследовать и сажать! А усадьбу конфисковывать, а не облагать налогом. И никаких необоснованных льгот. А если честно заработал, см. выше.
    • 2009.01.21 | Isoлято

     "атбіраць" нічьо нінада!

     Хай собі володіють! Лише податки платять. Є, припустимо, певний мінімум житлової площі (15 кв.м. у місті, 20 - в селі), за який ВЗАГАЛІ нічого платити не треба, а далі, за все, що "свєрх" - за проґресивною шкалою.

     Можна, звичайно, і на родичів майно переписати. Але їх від сплати податків теж ніхто не звільнятиме!
  • 2009.01.21 | yes

   Звідки ви берете цифри на Європу? Re: Дисонанс.

 • 2009.01.20 | Сергій Кабуд

  ціни Ющ взяв з марсу?газ на 2009: $186 - $314(EEX.COM)

  http://www.eex.com/en/Market%20Data/Trading%20Data/Natural%20Gas/Natural%20Gas%20Futures%20|%20Derivatives
 • 2009.01.20 | alfy_new

  Re: (/) Для Ющенка

  (360+3*x)/4=228
  Звідси x=184 в середньому ;)
  А якщо врахувати, що в першому кварталі купуватимуть мінімально (скоріше за все лише технологічний по 162 $, у сховищах-по 174$ якраз майже на квартал!)-то взагалі цікаво виходить. Однак, все стане зрозуміло, коли почнуть продавати споживачам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.20 | Адвокат ...

   Ви певні, що він зрозуміє?

  • 2009.01.21 | Taras-ods

   Re: (/) Для Ющенка

   alfy_new пише:
   > (360+3*x)/4=228
   > Звідси x=184 в середньому ;)
   > А якщо врахувати, що в першому кварталі купуватимуть мінімально (скоріше за все лише технологічний по 162 $, у сховищах-по 174$ якраз майже на квартал!)-то взагалі цікаво виходить. Однак, все стане зрозуміло, коли почнуть продавати споживачам.


   мінімально це як?
   зупинити котельні, заводи на перший квартал?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.21 | nick2

    Re: (/) Для Ющенка

    Taras-ods пише:
    > мінімально це як?
    > зупинити котельні, заводи на перший квартал?

    Нет, наказывать тех, кто это делает. Ибо газа в ПГХ достаточно, разница между потребностями и наличиев в Украине невелика.
 • 2009.01.20 | Panzernik

  Разве Ющенко не ясно сказал: Все гораздо хуже чем вам кажеться

  27% за аферистку
  30% за вора

  Какое в сраку БУДУЩЕЕ, только мусорка
 • 2009.01.20 | alfy_new

  Re: (/)Заяви Ющенка (л)

  А саме цікаве, що він непрямо заявив про те, що УКРАЇНА програла у газовій війні.http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/20/88163.htm
  Оце так президент, краще вже б мовчав. Поїхав би сам, нагнув Газпром та й усю рашку з її ліліпутами, добився б нормальної ціни у важких багатогодинних переговорах. Тоді б і заявляв (як він ще не поїхав ,наприклад, в Альпи на цей період-це в його стилі.) А то підставив Україну та й всю Европу з своїм Фірташем and Co, ледь не довів до збройного конфлікту. А вигрібати послав, як завжди, Юлю. А тепер ще й бачите, ціна не та. Мд-а...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.21 | Panzernik

   Я непонимаю как еще надо было нагнуть рашку.

   1. Ющенко преречислением милиардного газового долга 31 числа 2008 г.
   сорвал Юлька-Кацапский сговор по захвату ТРУБЫ она же ГТС.

   Чо вам непонятно.

   Когда Путин седьмого числа перекрыл газ, то давайте вспомним при каких условиях свершилось сие событие.

   1. ГАЗ НИКОМУ НЕ НУЖЕН, патаму- что кризис
   2. В Украине газохранилища забиты. Патаму что кризис.
   3. Цены на углероды падают, Патаму что кризис.

   ОБЪЯСНЯЮ ПО ДЕБИЛЬНОМУ:

   ДЕ ФАКТО путин снял с себя нижнее белье, встал раком и защемил себе голову.

   Тут прибежала эта мокрощелочная крыса юля и спасла дегенерата вову от жесткой давно заслуженой расправы.

   Ну фиг с ним, Украина от этого газа уже 20 лет убытки терпит, нам не впервой, нам этот газ каждый год милиарды убытка дает.

   Но свою засраную куклу юлю сексшопную, не смейте называть патриоткой.

   Но снимать Юльку с премьеров нельзя . Снимем мы эту козу, снимем
   но пусть сначала остатки рейтинга потеряет.

   Да понимаю жизнь дается один раз и падение личного уровня доходов будет неизбежным., именно поэтому юлей надо переболеть жестко, что-бы потом никаких рецедивов не было.

   И заткните в задницу патяканья о президентском правлении, наши враги только и ждут, что-бы на одного из немногих нормальных политиков навесить ярлык ТИРАН и закопать. У нас и так ни газет ни радио НЕТ.

   А юлечке мы летом такую акцию "Украина без Юлечки" - организуем,
   Кучма - обзавидуеться.

   Сомкнуть ряды, нас что в первый раз обворовали Ха-ха-ха Наплевать
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.21 | Ностр А Дамус

    Історія чимось схожа на залізницю...

    > А юлечке мы летом такую акцию "Украина без Юлечки" - организуем,
    > Кучма - обзавидуется.

    Навряд. Станцію зі стрілками недавно проїхали, а до наступної ще далеко. Зараз просто котимося визначеною колією, і на інший шлях поки не перейти. Хіба що під укіс.
    Мадам зараз не знімеш, навіть якби хотілося. Здоров'я не вистачить. ПР її теж не відставить з очевидних причин. Коли маса почне кипіти, вони, звичайно, очолять протести. Але акуратно, щоб не зачепити табуретку (причина залишиться фактично одна - ВВП не санкціонує). Тим часом мадам накопичить капітал за рахунок спекуляції газом зі сховищ. В 2-й половині року "реекспорт" припиниться з об'єктивних причин, зате газ від ГПРФ стане дешевшим. І цими грошима мадам погасить протести. Якраз перед виборами. Схоже, клятої долі нам не уникнути.
   • 2009.01.21 | Михайло Свистович

    Re: Я непонимаю как еще надо было нагнуть рашку.

    Panzernik пише:
    >
    > А юлечке мы летом такую акцию "Украина без Юлечки" - организуем,
    > Кучма - обзавидуеться.

    Не знаю, хто такі Ви, але влітку, коли люди у відпустках і роз"їдуться з Києва, ви нічого такого, чом б Кучма позаздрив, не організуєте.
   • 2009.01.21 | Сергій Кабуд

    повна підтримка Панцернику

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.21 | Михайло Свистович

     Re: повна підтримка Панцернику

     В чому полягатиме ця твоя підтримка?
   • 2009.01.21 | GreyWraith

    Re: Я непонимаю как еще надо было нагнуть рашку.

    Panzernik пише:
    >1. Ющенко преречислением милиардного газового долга 31 числа 2008 г.
    >сорвал Юлька-Кацапский сговор по захвату ТРУБЫ она же ГТС.
    Я не думаю, що Тимошенко справді збиралася через цей борг зливати ГТС, але те, що борг перерахували вчасно, є досить правильним.

    Загалом ніби правильно, але є уточнення:
    > 1. ГАЗ НИКОМУ НЕ НУЖЕН, патаму- что кризис
    Газ потрібен Болгарії, Словаччині, Сербії...

    > 2. В Украине газохранилища забиты. Патаму что кризис.
    Це так. Але криза газосховища не наповнює сама по собі. Хтось передбачливий подбав. Я поки не знаю, хто конкретно, але цим людям - респект...

    > 3. Цены на углероды падают, Патаму что кризис.
    Правильно, економіка світова $100 за барель довго тягнути не могла.

    >ОБЪЯСНЯЮ ПО ДЕБИЛЬНОМУ:
    >
    >ДЕ ФАКТО путин снял с себя нижнее белье, встал раком и защемил себе >голову.
    Схоже, не став, а поставили. Як свого часу поставили Горбачова...

    >Тут прибежала эта мокрощелочная крыса юля и спасла дегенерата вову >от жесткой давно заслуженой расправы.
    Гадаєте, ця розправа мала бути? Цікаво, у якій формі?

    На жаль, Росія ще достатньо сильна, аби відбитися від разового наїзду. :( Хоча б тому, що за часи дорогих енергоносіїв встигла обрости жирним лоббі у Європі, яке б її заспросто від цієї розправи врятувало. От згадайте останню євроганьбу, коли члени ЄС і НАТО Словаччина із Болгарією мерзли, а могутні "старі європейці" робили вигляд, ніби нічого не бачать. Мовляв, викручуйтеся самі, а у нас із Росією стратегічне патнерство, яке дорожче за європейську солідарність... Зараз вони трохи затаїлися, але скоро Ви почуєте від них наїзди на підступну Україну і тому подібне.

    Ні, роздовбувати Росію треба методично, поступово і неухильно. В точму числі і методикою злого і доброго слідчих. От коли поступово лоббі згине, тоді і настане час для остаточного перетворення Росії у Північну Нігерію.

    >Но снимать Юльку с премьеров нельзя . Снимем мы эту козу, снимем
    >но пусть сначала остатки рейтинга потеряет.
    Тимошенко треба знімати. Але НМД не за ці переговори, бо я не бачу в теперішніх умовах альтернативної стратегії. (от згадайте, про що вела мову наша шанвона опозиція: негайно віддамо Росії ГТС...) Але до того, як прийде час знімати Тимошенко, вже треба підготувати і новий уряд, що наводитиме лад у економіці (або хоча б не погіршить), і програму роботи для цього уряду. Бо поки я бачу як альтернативу лише мурло Януковича, "сєбє на умє" Литвина і Яценюка, з якого єдиного буде більш-менш толк, але якого ще треба рокачувати і розкручувати. Є доповнення до списку? Прошу...

    >Да понимаю жизнь дается один раз и падение личного уровня доходов >будет неизбежным., именно поэтому юлей надо переболеть жестко, >что-бы потом никаких рецедивов не было.
    Схоже на те. Думаю, що і Черновеським теж треба перехворіти, щоб
    і на нього був імунітет...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.21 | Panzernik

     Re: Я непонимаю как еще надо было нагнуть рашку.

     GreyWraith пише:
     > Panzernik пише:
     > >1. Ющенко преречислением милиардного газового долга 31 числа 2008 г.
     > >сорвал Юлька-Кацапский сговор по захвату ТРУБЫ она же ГТС.
     > Я не думаю, що Тимошенко справді збиралася через цей борг зливати ГТС, але те, що борг перерахували вчасно, є досить правильним.
     >
     Деньги перечислил президент, Это во первых. Во вторых Юля отказалась признать долг.Что не мешало Юлечке признать 600 милионов пени образововшейся из-за потери нолика 0,3% вместо 0,03 %Это уже обсуждалось

     > Загалом ніби правильно, але є уточнення:
     > > 1. ГАЗ НИКОМУ НЕ НУЖЕН, патаму- что кризис
     > Газ потрібен Болгарії, Словаччині, Сербії...
     >
     Ничего веточек в парке собрали и никто не замерз. Могучие потребители.

     > > 2. В Украине газохранилища забиты. Патаму что кризис.
     > Це так. Але криза газосховища не наповнює сама по собі. Хтось передбачливий подбав. Я поки не знаю, хто конкретно, але цим людям - респект...

     Имя передбачливого - КРИЗИС Да невыкупил газ никто Металурги Украинские в октябре встали
     >
     > > 3. Цены на углероды падают, Патаму что кризис.
     > Правильно, економіка світова $100 за барель довго тягнути не могла.
     >
     > >ОБЪЯСНЯЮ ПО ДЕБИЛЬНОМУ:
     > >
     > >ДЕ ФАКТО путин снял с себя нижнее белье, встал раком и защемил себе >голову.
     > Схоже, не став, а поставили. Як свого часу поставили Горбачова...

     Сам себя поставил, нельзя ему было самовольно без всяких оснований перекрывать газ. А если бы вмешался кто крутой и Юлька сгорела в авиакатастрофе при посадке в г. Москва. Кто бы трубу включил в Европу. При таких обстоятельствах отключить источник постоянных валютных поступлениу, уже в мае было бы в России новое руководство, а газпром пошел бы под управление кредиторов.
     >
     > >Тут прибежала эта мокрощелочная крыса юля и спасла дегенерата вову >от жесткой давно заслуженой расправы.
     > Гадаєте, ця розправа мала бути? Цікаво, у якій формі?

     Да как фантазия пожелает, Все бы припомнили и Сахалин и изгнание БП и полоний в лондонской чайной.
     >
     > На жаль, Росія ще достатньо сильна, аби відбитися від разового наїзду. :( Хоча б тому, що за часи дорогих енергоносіїв встигла обрости жирним лоббі у Європі, яке б її заспросто від цієї розправи врятувало. От згадайте останню євроганьбу, коли члени ЄС і НАТО Словаччина із Болгарією мерзли, а могутні "старі європейці" робили вигляд, ніби нічого не бачать. Мовляв, викручуйтеся самі, а у нас із Росією стратегічне патнерство, яке дорожче за європейську солідарність... Зараз вони трохи затаїлися, але скоро Ви почуєте від них наїзди на підступну Україну і тому подібне.

     Европа это мешок с дерьмом который погряз в изоляционизме, а вы не слушайте, ничего Европа не решает.
     >
     > Ні, роздовбувати Росію треба методично, поступово і неухильно. В точму числі і методикою злого і доброго слідчих. От коли поступово лоббі згине, тоді і настане час для остаточного перетворення Росії у Північну Нігерію.

     Главное что бы хохлы православную империю строить не начали, а рашка найдет правильное положение сама.
     >
     > >Но снимать Юльку с премьеров нельзя . Снимем мы эту козу, снимем
     > >но пусть сначала остатки рейтинга потеряет.
     > Тимошенко треба знімати. Але НМД не за ці переговори, бо я не бачу в теперішніх умовах альтернативної стратегії. (от згадайте, про що вела мову наша шанвона опозиція: негайно віддамо Росії ГТС...) Але до того, як прийде час знімати Тимошенко, вже треба підготувати і новий уряд, що наводитиме лад у економіці (або хоча б не погіршить), і програму роботи для цього уряду. Бо поки я бачу як альтернативу лише мурло Януковича, "сєбє на умє" Литвина і Яценюка, з якого єдиного буде більш-менш толк, але якого ще треба рокачувати і розкручувати. Є доповнення до списку? Прошу...
     >
     > >Да понимаю жизнь дается один раз и падение личного уровня доходов >будет неизбежным., именно поэтому юлей надо переболеть жестко, >что-бы потом никаких рецедивов не было.
     > Схоже на те. Думаю, що і Черновеським теж треба перехворіти, щоб
     > і на нього був імунітет...

     А к Черновецкому какие претензии - раздражают новые автобусы с тролейбусами

     Конкретней можете
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.21 | GreyWraith

      Re: Я непонимаю как еще надо было нагнуть рашку.

      Panzernik пише:
      >Что не мешало Юлечке признать 600 милионов пени
      Що цікаво, я давно вже про ці $600M боргу не чую від росіян. Як корова язиком злізала. Певно, і не було їх ніколи... :)

      >> Газ потрібен Болгарії, Словаччині, Сербії...
      >Ничего веточек в парке собрали и никто не замерз. Могучие >потребители.
      Які не є, але перші - члени ЄС, хоч, як тепер вияснилося, члени другого сорту...

      >Сам себя поставил, нельзя ему было самовольно без всяких оснований >перекрывать газ.
      А чому ж тоді перекрив? В дебілізм Путіна я не вірю, а от в те, що хтось міг маніпулювати його комплексами і фантазіями - запросто...

      >А если бы вмешался кто крутой и Юлька сгорела в авиакатастрофе при >посадке в г. Москва. Кто бы трубу включил в Европу.
      Ще до закінчення державного трауру в Україні прилетів би в.о. голови уряду, і все було б підписано...

      >При таких обстоятельствах отключить источник постоянных валютных >поступлениу, уже в мае было бы в России новое руководство, а газпром >пошел бы под управление кредиторов.
      Воно то було б добре, аби справді був шанс для подій розвиватися за Вашим сценарієм. Але ж біда в тому, що європейське лоббі "Газпрому" такого б, на жаль, не допустило.

      Що ж, штурм не виходить - потрібна облога...

      >Да как фантазия пожелает, Все бы припомнили и Сахалин и изгнание БП >и полоний в лондонской чайной.
      І що? Навіть якби лоббі попустилося б, і справді згадали б - а Путін заявив би, що чхати хотів на всі погрози, влаштував би щось типу Північної Кореї чи Ірану. Он росіяни вже, здається, достатньою мірою зазомбовані, обидлячені і залякані, тому років 20 режим би протримався при всіх ембарго. :( А більше Путіну і не треба...

      Якщо вже навіть за Грузію відбулися легким переляком...

      >Европа это мешок с дерьмом который погряз в изоляционизме, а вы не >слушайте, ничего Европа не решает.
      А хто вирішує?

      >Главное что бы хохлы православную империю строить не начали,
      З якого дива? Експеримент з тріском провалився - нового не буде...

      >А к Черновецкому какие претензии - раздражают новые автобусы с >тролейбусами
      >
      >Конкретней можете
      Конкретніше - де ті нові автобуси із тролейбусами? На ТРК "Київ"? :)
      Бо я особисто спостерігаю лише поступову і неухильну деградацію київського міського транспорту.

      А загально - діра в бюджеті торік у 5G гривень, плюс, схоже, ще гірша ситуація із грошима цього року. Про відсутність обіцяного метро у напрямку Теремків я і раніше писав.

      Ні, цим також треба перехворіти. Та й така напасть під час будівельного буму - це, схоже, обов'язкове... :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.21 | Михайло Свистович

       Що таке G?

       GreyWraith пише:
       >
       > А загально - діра в бюджеті торік у 5G гривень
  • 2009.01.21 | MV

   Re: (/)Заяви Ющенка (л)

   а ще кажуть, що саме банкова зірвала 31 грудня всі домовленності...
 • 2009.01.21 | nick2

  Re: (/) Ющенко: Заявленої Тимошенко ціни на газ не буде

  А Юся, оказывается, еще и математиком заделался. Впрочем, математик из него, как и Президент, хреновый. Ибо среднюю цену покупки у Газпрома можно вычислить лишь зная точные объемы закупок в каждом квартале и точные цены каждого квартала, а средняя цена для потребителей учитывает еще и изменение запасов в ПГХ и цены как ранее закупленного газа, так и газа для пополнения запасов, а также стоимость внутреннего транзита. А с Юсиными "расчетами" можно только лохторат дурачить!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua