МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ціна дєрібану (л)

01/21/2009 | Shooter
http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/21/88180.htm

Судячи із статті, все приблизно відбувалося, як і я писав раніше: велася війна за "право реекспорту".

У свою чергу Путін вважає, що зробив Тимошенко поступку: "Ми будемо робити все, щоб підтримати Україну в складних економічних і фінансових умовах. Нам є про що поговорити, враховуючи достатньо високий рівень кооперації між двома країнами. Сьогоднішнє рішення розблокує низку інших питань в сфері економічної діяльності".

Остання фраза, "нам є про що поговорити..." і далі за текстом, показує, що газові переговори мали додатковий пакет домовленостей, який озвучений не був. Які саме "питання в сфері економічної діяльності" будуть розблоковувати Путін з Тимошенко, не повідомляється. Однак, очевидно, що саме там лежить ключ до розуміння газового примирення України і Росії.


Єдине, що мені незрозуміло - яким чином Пуцєн збирається заставити Фірташа продати газ РУЕ чи навіть УГЕ Нафтогазу газ по "бросовій" ціні?

Відповіді

 • 2009.01.21 | ak1001

  заставить не Путін а Тимошенко

  Фірташу просто не дадуть його прокачати
  а за збереження газу виставлять "ринкову ціну"
 • 2009.01.21 | Taras-ods

  газова доярка подарує путіну ГТС як стане президентом.

  інше путін може взяти і без тимошенко
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.21 | BIO

   Завтра "Украина" и "Россия" продолжат дележ морей

   21-22 января с. г. в Киеве состоятся украинско-российские консультации относительно разграничения Азовского и Черного морей и Керченского пролива.


   Украинскую делегацию возглавит В. А. Кирик – глава делегации Украины для участия в переговорах с Российской Федерацией относительно разграничения Азовского и Черного морей, а также Керченского пролива, российскую – Посол по особым поручениям МИД РФ О. В. Головин.

   Во время консультаций будет продлена работа относительно согласования линии украинско-российской государственной границы в Азовском море.

   Делегации обсудят вопрос относительно линии государственной границы в Керченском проливе и продлят работу над проектами документов, которые касаются этой проблематики.

   В ходе переговоров также будут рассматриваться вопросы относительно разграничения территориальных морей, континентального шельфа и исключительных (морских) экономических зон в Черном море и о подготовке проектов двусторонних соглашений относительно сотрудничества в отраслях судоходства, рыболовства, защиты морской среды и экологической безопасности в Азовском море и Керченском проливе.


   "ОБКОМ"

   20 Января 2009
 • 2009.01.21 | Ностр А Дамус

  Re: Ціна дєрібану (л)


  > У свою чергу Путін вважає, що зробив Тимошенко поступку: "Ми будемо робити все, щоб підтримати Україну в складних економічних і фінансових умовах.

  Коли в результаті "дєрібану" маси занадто сильно почнуть ворушитися, він підтримає Україну-Тимошенко. Неодмінно підтримає, з помпою.

  > Остання фраза, "нам є про що поговорити..." і далі за текстом, показує, що

  деталі розподілу власності РУЕ будуть узгоджені пізніше. Зараз об'єктивно невідомо, скільки вдасться захапати.

  > Єдине, що мені незрозуміло - яким чином Пуцєн збирається заставити Фірташа продати газ РУЕ чи навіть УГЕ Нафтогазу газ по "бросовій" ціні?

  Є таке "ісконна русскає слова" - прінуждєніє. Ну, і суди, звичайно.
 • 2009.01.21 | velotrek

  Re: Ціна дєрібану (л)

  Россия просто зогоняет в тупик Украину, не оставляя ей никаких шансов на выход из мирового кризиса. Считаю что наибольше виновата в этом - Тимошенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua