МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко відмовився слухати "ілюзії" Наливайченка і Медведька

01/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Віктор Ющенко обурений бездіяльністю Генеральної прокуратури та Служби безпеки України у сфері боротьби з корупцією.

Про це він сказав на зустрічі зі співголовами Міжвідомчої робочої групи з питань протидії корупції генпрокурором Олександром Медведьком та т.в.о. голови СБУ Валентином Наливайченком, повідомляє УНІАН.

Ющенко відмовився заслухувати їхній звіт про виконану роботу.

Він звинуватив керівників комісії у нездатності боротися з корупцією.

Президент зазначив, що у звіті, який йому надали для ознайомлення перед зустріччю, міститься "лише ілюзія боротьби з корупцією", і це його не влаштовує.

Ющенко обурений тим, що минулого року жоден корупціонер у правоохоронних органах, а особливо у судах, не був засуджений.

"Ціла правоохоронна армія за рік спромоглась виграти лише три справи", - сказав президент, зауваживши, що мова йшла лише про притягнення до адміністративної відповідальності.

"Ви не можете рухати ці справи, ви не є загрозою для корупціонерів, над вами партійні зонтики, політичні парасольки, і ви думаєте, що у вас алібі, щоб жити бездіяльно", - підкреслив Ющенко.

Він зауважив, що прокуратура та СБУ не змогли навести порядок у сфері земельних відносин, не сприяли виявленню корупції в судах, інших контролюючих органах, не виявляли ініціативи щодо внесення змін до законодавства з боротьби з корупцією.

За словами Ющенка, він розуміє, що поки "БЮТом і іншими так званими демократичними силами буде блокуватися парламент по судовій реформі, її не буде".

"Але я не бачив і вашої завзятості", - підкреслив президент, зазначивши, що і генеральний прокурор, і в.о. голови СБУ мали у парламенті переконливо доводити необхідність втілення судової реформи.

Ющенко наголосив, що взагалі не бачить жодного позитивного результату роботи Міжвідомчої комісії з питань протидії корупції, тому співголови комісії звітуватимуть не зараз, а у лютому на загальнонаціональній нараді з питань протидії корупції.

Ющенко вважає за доцільне заслухати на цій нараді також керівників обласних прокуратур, МВС, СБУ тощо.

Українська Правда

sean

Відповіді

 • 2009.01.21 | Almodovar

  Re: Ющенко відмовився слухати "ілюзії" Наливайченка і Медведька

  Шо таке? У Юща зимове безсоння? Прокинувся,ба? ой-ой, шо ж тепер бууде, людоньки! Мабуть Наливайченка з Медведьком звільнять?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.21 | Sean

   ні

   Almodovar пише:
   > Мабуть Наливайченка з Медведьком звільнять?
   не звільнять
 • 2009.01.21 | Pavlo Z.

  Нарешті корупціонери, бандити й інші гади сидітимуть у тюрмах.

  "Вірту" буде повернено Лесикові, будинок на Грушевського 9-а буде знесено, польоти - лише державними авіалініями і т.д.:)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua