МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Постанова Кабміну зруйнує малий і середній бізнес

01/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Кабінет Міністрів України має негайно скасувати свою Постанову №1118, яка може завдати величезної шкоди вітчизняному малому та середньому бізнесу. З такою вимогою виступив лідер Української селянської демократичної партії Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, відповідно до Постанови КМУ №1118 від 20.12.2008 платники єдиного податку віднині не зможуть бути платниками податку на додану вартість. В рамках виконання Постанови підприємці зобов'язані анулювати реєстрацію платника податків та здати відповідне свідоцтво.

«Ця Постанова містить одразу кілька негативних тенденцій, - вважає Дмитро Андрієвський. – По-перше, опинилися на межі виживання підприємці, які мають довгострокові контракти, адже виконати їх вони тепер навряд чи зможуть. По-друге, миттєво зростають податкові зобов'язання малого бізнесу, що в умовах кризи виносить його за межу виживання. По-третє, у своїй Постанові Кабмін порушує чинне законодавство, зокрема Закон «Про систему оподаткування».

На переконання політика, якщо уряд не хоче бачити завтра на вулицях ще 30 000 безробітних, він має скасувати свою Постанову. «Боротьба з можливими зловживаннями у сфері ПДВ потрібна. Але жертвами цієї боротьби не мають ставати десятки тисяч українців, які чесно ведуть свій бізнес та дають роботу іншим», - підсумував Дмитро Андрієвський.

Дмитро Андрієвський є лідером Української селянської демократичної партії та депутатом Київради від Блоку Віталія Кличка.

-- З повагою
прес-секретар депутата Київради Дмитра Андрієвського

Світлана Тараторіна

Відповіді

  • 2009.01.23 | Спостерегач

    Re: Постанова Кабміну зруйнує малий і середній бізнес

    Чушь какя-то! Плательщиками НДС ЧП-кам быть только накладно. Как принимали через ж.пу, так и скасували через то же место.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua