МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

01/22/2009 | cipt.kontakt
Після критичної оцінки, спочатку Секретаріатом Президента, а потім і самим Президентом, газової домовленості з Росією, яку привезла Юлія Тимошенко, Прем'єр-міністр завдала удару у відповідь - скликала прес-конференцію з оприлюдненням урядового рішення з вимогою до Президента відправити у відставку голову Нацбанку.

Президент досить несподівано підняв тему боротьби з корупцією, що також основні телеканали активно донесли до населення. На фоні оцінок газової угоди НАК "Нафтогаз України" поспішив показати, що також має власні інтереси і в навкологазовій політиці хоче бути не лише об'єктом, але й суб'єктом.

Все це було б досить прогнозованим та закономірним, якби не неадекватно жорстка реакція Юлії Тимошенко на цілком очікувану критику з боку Президента та його команди. На прес-конференції Юлія Тимошенко дала зрозуміти, що не виключає навіть можливості імпічменту Віктора Ющенка. Гострота ж і форма звинувачень нею Президента можливо навіть були більші від попередніх періодів загострення прем'єрсько-президентських стосунків, хоча основні аргументи Ю.Тимошенко висловлювалися у формі "я так думаю", "я вважаю".

З одного боку, відчувши себе героїнею в очах певної частини населення після підписання газової угоди, Прем'єр-міністр вирішила використати це для зміцнення своєї позиції у протистоянні з Президентом. З іншого боку, зачепивши інтереси багатьох впливових осіб, вона сама може очікувати жорстких дій стосовно себе, - в цих умовах активний наступ є цілком логічним. Тим більше, що незадоволення впливових осіб може поєднатися з цілком об'єктивною оцінкою негативних аспектів результатів московського візиту українського Прем'єр-міністра, які, особливо з огляду на близьку перспективу, значно перевищують позитиви. Отже, можлива консолідація політичних сил, які будуть в стані відправити у відставку цей уряд, неефективність якого розуміє й відчуває дедалі більша частина населення.

Звичайно, відправити уряд у відставку значно легше ніж призначити новий, - і тут інтереси різних сил, що протистоять Тимошенко, істотно відрізняються. Проте компроміс завжди можливий, особливо коли на карту поставлено дуже важливі аспекти, як інтересів країни, так і власні інтереси цих політичних сил.

Контрнаступ Юлії Тимошенко, очевидно, передовсім спрямований на громадську думку, а також Володимира Литвина, який, виступаючи, як третя сила, залежить зараз від громадської думки більше ніж інші лідери.

Важко прогнозувати, чиї атаки, Прем'єр-міністра, чи Президента будуть успішнішими. Ймовірний, новий тимчасовий компроміс після обміну ударами. Але удари були ці занадто гострі. З іншого боку, відправити у відставку уряд значно легше, ніж добитися імпічменту Президента. Адже усунути Президента можна лише за вчинення ним злочину, що має бути доведено законним шляхом, а не усунення В.Стельмаха, що є основним звинуваченням Ю.Тимошенко, за жодними законодавчими актами не можна трактувати, як злочин.

Основні претензії до Ющенка стосуються передовсім його слабкості та бездіяльності. Для відставки ж Прем'єр-міністра підстав більш ніж достатньо.

Лабораторія суспільно-політичного аналізу
Центру з інформаційних проблем територій
Національної Академії Наук України
Львів, вул. Джохара Дудаєва 15, к.32
тел./факс: +38 (032) 2611887

Відповіді

 • 2009.01.22 | samopal

  А лабораторія брала аналізи у прес-служби презідєнта? (/)

  Чому чудових, яскравих, відважних заяв найповажнішого з сантехніків нації не можна почитати у англомовній версії? Не встигають? Лінуються? Чи щось приховують? :p

  http://www.president.gov.ua/en/news/?cat=6
  http://www.president.gov.ua/news/?cat=6
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.22 | Ukrpatriot(patriot)

   Очевидно пана юлефана зачепила позиція Лаборантів :)

   Але це не змінює того, що висловлено у статті, а саме
   Юля - неадекватне брехло, наразі навіть більше зло ніж сантехніки з секретаріату.

   Щодо Ваших запитань, то думаю, що Вам потрібно звертатися до сантехніків напряму (хоча за манерою виступів ЮВТ навіть нижча за сантехніків, десь на рівні кухарки, якій дали покерувати державою).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.22 | samopal

    Пане "патрійот", дякую за поради, але я вже якось сам...

    До "вул. Джохара Дудаєва 15" мені хвилин 20 пішки. Просто цікаво, на чиї грошики вони там проводять оті свої "дослідження"... ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.22 | Taras-ods

     А мене цікавить, кому по якій ціні продадуть 4,5 млд. куб. газу.

     яка формула ціни на газ для України привезла Тимошенко?
     де ще в світі купують газ по 450 долларів.
     де ще в світі транспортують газ по 1,7 долара.

     чи не забагадо корупційних діянь вже цього року зробила тимошенко?
     агов! Самопале?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.22 | samopal

      А хто 2006-го року підписав транзит по 1,6 до 2010?

      Нагороджений сьогодні Ющенком Льоша Івченко? Котрий на додачу ще й знищив КУН?
      А за якою ціною підписали контракт на купівлю газу у Газпрома у 2007-му (на 2008-й)?
      Для мене зрада Ющенком державних інтересів очевидна, а про "газ по 450" ви можете патякати де завгодно, бо за такою ціною його ніхто в Україні не купує і найближчі кілька років не збирається.
      По за тим, може вам вдасться пригадати, хто закликав "маленьких українців" переходити на європейські ціни газу та утепляти на зиму квартири картопляним бадиллям? :p
      А хто встановлював тарифи на газопостачання, котрі з таким пахвосом згадують нині реєстрові патрійоти? :ouch:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.22 | Михайло Свистович

       Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

       samopal пише:
       >
       > Для мене зрада Ющенком державних інтересів очевидна

       А от Юлею ні. Правда? ;)

       > а про "газ по 450" ви можете патякати де завгодно, бо за такою ціною його ніхто в Україні не купує і найближчі кілька років не збирається.

       По-перше, Ви не можете знати про кілька років, по-друге, йдеться не про 450, а про одну з найвищих цін у Європі, хоча Європа платить іще за транзит, а Україна при такій високій ціні транзитує газ на шару.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.23 | samopal

        Це пояснює труднощі досягнення кращих результатів

        Поки-що я не побачив слідів чистих юліних рук у тих справах. Де-які "політичні" інтереси там проглядаються, але це очевидно незрівнянно більш проукраїнські інтереси, ніж ті, що їх відстоює Ющенко з оточенням та його відповідальні послідовники. :sol:

        Свою позицію і бачення "газового питання" на цьому форумі я висвітлюю вже третій рік, а от позиція "палівих акруженцев", а надто - їхніх "камандірав" є тут аж надто "скромною". Щось я не читав тут їхніх заявок про національну зраду ні після 4 січня 2006-го, ні після вчорашнього нагородження прізідєнтом КУМівця Івченка... А саме цей продажний патрійот підписав договір про ціну транзиту ДО 2010 року у розмірі 1,6 долара, яку радісно погодив укрнацпатрійот Єханурів та його чисторукий гоовнокомандувач. А чому ви не згадуєте, що ці гниди "успішно" (бо з 85% дисконтом) поздавали в аренду унікальні українські газосховища аж до 2030 року? РНБО, часом, не планує розглянути це питання - дострокових президенських виборів чекатимууть? ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.23 | Михайло Свистович

         Кращих за Фірташа від неї і не вимагалось

         Вимагалось кращого за того, чого вона добилася зараз.

         samopal пише:
         > Поки-що я не побачив слідів чистих юліних рук у тих справах

         Бо фан

         > Де-які "політичні" інтереси там проглядаються, але це очевидно незрівнянно більш проукраїнські інтереси, ніж ті, що їх відстоює Ющенко з оточенням та його відповідальні послідовники.

         Угу, відповідальні просто крали, а ця і краде, і лягає під Росію, дуже проукраїнськи

         >
         > Щось я не читав тут їхніх заявок про національну зраду ні після 4 січня 2006-го, ні після вчорашнього нагородження прізідєнтом КУМівця Івченка...

         Бо там не було національної зради. Там була корупція.

         > А саме цей продажний патрійот підписав договір про ціну транзиту ДО 2010 року у розмірі 1,6 долара

         І це було більш прийнятно, ніж Юліни нинішні угоди, якщо взяти ціну газу на 2007, та й 2008 рік, хоча той контракт укладали вже регіонали.

         > А чому ви не згажуєте про те, що ці гниди "успішно" (бо з 85% дисконтом) поздавали в аренду унікальні українські газосховища аж до 2030 року?

         Я, наприклад, не згадую, бо вперше про це чую. Просвітіть про дисконт.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.23 | samopal

          Хто від неї чого вимагав? Може які Ющенки з Фірташем?

          Попередні (значно гірші, - просто зрадницькі) умови були досягнуті власне Ющенком та його патрійотами. Він же активно перешкоджає будь-яким спробам нинішнього уряду виправити становиище - від "мазурікування" з літаками аж до пропозицій (устами Фірташа) платити 2009 року за той газ на 50 доларів дорожче.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.24 | Михайло Свистович

           Громадяни України. Очікували у всякому разі.

           samopal пише:
           > Попередні (значно гірші, - просто зрадницькі) умови були досягнуті власне Ющенком та його патрійотами

           Брехати негарно. Попередні умови були значно кращими. І це зрозуміло кожному нефану.

           > Він же активно перешкоджає будь-яким спробам нинішнього уряду виправити становиище - від "мазурікування" з літаками аж до пропозицій (устами Фірташа) платити 2009 року за той газ на 50 доларів дорожче.

           Ви дійсно такий наївний, що вірите ніби хтось там звертав хоча б найменшу увагу на пропозицію ніким не уповноваженого Фірташа? З таким саме успіхом я міг би запропонувати на 100 доларів дорожче купувати.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.24 | samopal

            Ви можете щось заявляти лише від частини кромадян київської обл.

            Михайло Свистович пише:
            > Попередні умови були значно кращими. І це зрозуміло кожному нефану.

            Самі кажете, що брехати не гарно, а тут же й збрехали. За попередніми умовами Газпромівський газ погодилися купувати по 320 баксів, а транзит вибили, АЖ по 1,7, хоча 1,6 був (і є) забитий у Ющенківсько-Івченківській угоді до 2010 року. Ніякого ІНШОГО газу ні Нафтогаз, ні РУЕ придбати на кордоні з Росією вже не можуть.

            Про те, що попередня десятилітня угода про постачання газу не влаштовувала Тимошенко, ваш партнер Мартинюк вже пробував втулити, але й досі якось не спромігся навести хоч яких підтверджень. Може ви спробуєте? http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1232445272&first=&last=

            > Ви дійсно такий наївний, що вірите ніби хтось там звертав хоча б найменшу увагу на пропозицію ніким не уповноваженого Фірташа?

            Я не такий наївний, щоб не знати, чиїм уповноваженим є Фірташ і чиї пропозиції він озвучує. Як і про те, чиїм радником є Блйко, і хто нагрроджує за заслуги зрадника України Івченка.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.24 | Михайло Свистович

             От я і заявляю. А ще й з іншими людьми спілкуюсь.

             Нормальні люди завжди очікують кращого, ніж оце що підписане

             samopal пише:
             >
             > Самі кажете, що брехати не гарно, а тут же й збрехали

             Ні, не збрехав

             >
             > За попередніми умовами Газпромівський газ погодилися купувати по 320 баксів

             А купували за меншу ціну :) Суміш. І Україні немає різниці, який там газ і по скільки, важить лише те, за скільки Україна реально купує газ, який споживає.

             >
             > Я не такий наївний, щоб не знати, чиїм уповноваженим є Фірташ і чиї пропозиції він озвучує

             Той, чиї пропозиції він нібито озвучує, не підписує контрактів, не вів переговорів і не наполягав на Фірташі. Фірташ був в цій ситуації ніким, і звати його було ніяк, тому він нічого не міг зірвати своїми пропозиціями, бо треба була згода Юлі і Дубини на ці пропозиції, а Путін чудово знав, що ті ніколи не погодяться.
       • 2009.01.23 | Shadow

        Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

        Михайло Свистович пише:
        > samopal пише:
        > > Для мене зрада Ющенком державних інтересів очевидна
        > А от Юлею ні. Правда? ;)

        Уверен, что Юлька тожа что-то там подмутила, но пока не понятно где.

        > > а про "газ по 450" ви можете патякати де завгодно, бо за такою ціною його ніхто в Україні не купує і найближчі кілька років не збирається.
        > По-перше, Ви не можете знати про кілька років, по-друге, йдеться не про 450, а про одну з найвищих цін у Європі, хоча Європа платить іще за транзит, а Україна при такій високій ціні транзитує газ на шару.

        Объясните мне, как бы Вы выбивали из Газпрома лучшие условия, если у него все козыри на руках: договор на транзит по смешным ценам подписан на годы вперед, причем технический газ там не указан (качай как хочешь, хоть голыми руками, но качать обязан!), а контракт на поставки НЕ подписан! Это же полный писец!! Газпром же теоретически может просто отказаться поставлять газ!

        Кто это наподписывал в 2006м, еще помните?

        И теперь, при этом жутком положении Юлька таки выбила более-менее приличные условия. Я согласен, что они выглядят немного невыгодными для Украины. Но могло быть намного хуже.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.23 | AxeHarry

         Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

         >И теперь, при этом жутком положении Юлька таки выбила более-менее приличные условия.

         Критерій "прілічності" - так захотіла мадам ТЮ?
         "Вибіла, прілічниє" - це блаблабла.

         >Я согласен, что они выглядят немного невыгодными для Украины. Но могло быть намного хуже.

         Угу. Відіш - какой дєдушка Лєнін добрий - А мог же і шашкой рубануть....
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.23 | Shadow

          Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

          AxeHarry пише:
          > >И теперь, при этом жутком положении Юлька таки выбила более-менее приличные условия.
          >
          > Критерій "прілічності" - так захотіла мадам ТЮ?

          Критерий "приличности" - эти условия не кабальные.

          Те, что были подписаны в 2006 году, были хуже. По ним, начиная с 2007 Россия могла поставить нас вот таким вот "раком": газа Россия нам не продает вообще, плюс мы обязаны качать газ в Европу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.23 | AxeHarry

           Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

           >Критерий "приличности" - эти условия не кабальные.

           ок . критерій "кабальності"?

           >Те, что были подписаны в 2006 году, были хуже.

           175 гірше ніж 360... да....Тюлєматіматіка...

           Раком могла ставити Украіна - бо не була погоджен ставка за транзит на 10 років. Такшонінада. Про кабальность. Хоча можете одрапортувати шо "обєлєніє" проведено.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.23 | Shadow

            Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

            AxeHarry пише:
            > >Те, что были подписаны в 2006 году, были хуже.
            >
            > 175 гірше ніж 360... да....Тюлєматіматіка...

            175 было больше, чем 90 до того. Та же логика, верно?

            > Раком могла ставити Украіна - бо не була погоджен ставка за транзит на 10 років.

            Была, была, до 2010. Так что Россия могла нас давить как угодно с 2007 по 2010.

            Так как я не думаю, что Ющенко идиот, соглашаясь на ТАКИЕ невыгодные условия, у меня в 2006м остался один выход - решить, что Ющенко получает очень, очень вкусные $$$ через "прокладку" РУЭ, достаточно много, чтобы забыть о стране.

            "Эки руки не воруют. Мы налом не берем"
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.23 | AxeHarry

             Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

             Shadow пише:
             > AxeHarry пише:
             > > >Те, что были подписаны в 2006 году, были хуже.
             > >
             > > 175 гірше ніж 360... да....Тюлєматіматіка...
             >
             > 175 было больше, чем 90 до того. Та же логика, верно?

             1. Це якось виправдовує Тюлєматіматіку?
             2. Порівняйте ціну нафти тоді і зараз? Чи Тюлєматематикам - це вже алгебра?


             > Так как я не думаю, что Ющенко идиот, соглашаясь на ТАКИЕ невыгодные условия, у меня в 2006м остался один выход - решить, что Ющенко получает очень, очень вкусные $$$ через "прокладку" РУЭ, достаточно много, чтобы забыть о стране.
             > "Эки руки не воруют. Мы налом не берем"

             Навіть якщо це і так (хоча самі сказали - шо це ваше ІМХО і не більше) - то це виправдання Тюлєматематиків? Тіпо - от я зараз скажу шо Вася краде (при цьому - неважливо і нецікаво чи краде він чи ні) - і буду казати що моя крадіжка - це некрадіжка.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.01.23 | Shadow

              Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

              AxeHarry пише:
              > > 175 было больше, чем 90 до того. Та же логика, верно?
              >
              > 1. Це якось виправдовує Тюлєматіматіку?
              > 2. Порівняйте ціну нафти тоді і зараз? Чи Тюлєматематикам - це вже алгебра?

              Если ты и дальше продолжишь меня обзывать, то ПНХ.

              1. Нет
              2. Цена газа растет, так как мы все еще получали его по ценам ниже европейских. Даже в учетом меньших расходов на транзит, для Украины и 90 и 170 были льготной ценой. Если в Европе цена 450, то я не могу однозначно сказать, что 360 для Украины - это нечестно. Я бы не пропив получать дешевле. Я в магазине бы не против все бесплатно брать. Это не повод возмущаться, когда мне это не разрешают.

              > > Так как я не думаю, что Ющенко идиот, соглашаясь на ТАКИЕ невыгодные условия, у меня в 2006м остался один выход - решить, что Ющенко получает очень, очень вкусные $$$ через "прокладку" РУЭ, достаточно много, чтобы забыть о стране.
              > > "Эки руки не воруют. Мы налом не берем"
              >
              > Навіть якщо це і так (хоча самі сказали - шо це ваше ІМХО і не більше) - то це виправдання Тюлєматематиків?

              Да. "Юлькин" договор лучше. Не идеал, но лучше. В новых договорах нет ни кабального обязательства качать газ без гарантий поставок Украине, также там нет "прокладки" РУЭ. Это хорошо.

              Есть минусы - почему 450 базовая цена, почему нет скидки на то, что качать до Украины надо меньше?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.01.23 | AxeHarry

               Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

               Shadow пише:

               > Если ты и дальше продолжишь меня обзывать, то ПНХ.
               А шо? ФІО Фігурантші - це вже лайка? (математика -100% не лайка)
               Токо после Вас, уважаемий.


               > Есть минусы - почему 450 базовая цена, почему нет скидки на то, что качать до Украины надо меньше?

               слово єсть такоє: Т-Р-А-Н-З-І-Т. Точніше, його ціна.

               І інші цікаві "мєлочі", які може допускати "дворнік дядя Фєдя" - але не має права допускати держ діяч - навіть якщо це ТЮ.
        • 2009.01.24 | Михайло Свистович

         Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

         Shadow пише:
         >
         > Уверен, что Юлька тожа что-то там подмутила, но пока не понятно где

         Хіба що Вам не ясно. Читайте угоду. Там з рядків відкат аж кричить.

         >
         > Объясните мне, как бы Вы выбивали из Газпрома лучшие условия, если у него все козыри на руках: договор на транзит по смешным ценам подписан на годы вперед, причем технический газ там не указан (качай как хочешь, хоть голыми руками, но качать обязан!), а контракт на поставки НЕ подписан! Это же полный писец!! Газпром же теоретически может просто отказаться поставлять газ!

         Хай би відмовився. І я б подивився на Росію з гвинтокрила. Чудове видовище скажу Вам - ніч, тайга і всюди феєрверки :)

         >
         > И теперь, при этом жутком положении Юлька таки выбила более-менее приличные условия

         Вона не вибила нічого. Ми отримли найгірші умови в Європі - найвищі ціни за газ і найнижчі за транзит.

         > Я согласен, что они выглядят немного невыгодными для Украины. Но могло быть намного хуже.

         Не могло, бо вище вже нема куди
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.24 | Shadow

          Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

          Михайло Свистович пише:
          > Shadow пише:
          > > Уверен, что Юлька тожа что-то там подмутила, но пока не понятно где
          > Хіба що Вам не ясно. Читайте угоду. Там з рядків відкат аж кричить.

          Поясніть мені де. Серйозно. Я не кажу, що їх там нема. Вони просто неочевидні (мені, бо не спеціаліст).

          > > Объясните мне, как бы Вы выбивали из Газпрома лучшие условия, если у него все козыри на руках: договор на транзит по смешным ценам подписан на годы вперед, причем технический газ там не указан (качай как хочешь, хоть голыми руками, но качать обязан!), а контракт на поставки НЕ подписан! Это же полный писец!! Газпром же теоретически может просто отказаться поставлять газ!

          > Хай би відмовився. І я б подивився на Росію з гвинтокрила. Чудове видовище скажу Вам - ніч, тайга і всюди феєрверки :)

          Чому? Поставки в Україну по об'ємах - то дрібниця порівняно з поставками в Європу. Росія б не була змушена палити газ в факелах.

          >> И теперь, при этом жутком положении Юлька таки выбила более-менее приличные условия

          > Вона не вибила нічого. Ми отримли найгірші умови в Європі - найвищі ціни за газ і найнижчі за транзит.

          Порівняно з 2006, цей контракт гарантує зрозумілий метод вирахування ціни на газ. В 2006, ціна на 2007 могла бути придумана Пукіним якою завгодно - $400? $1000? $6000? і крити було б нічим. Я вже про це писав детально. Чукча нє чітатєль?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.24 | Михайло Свистович

           Re: Це скасовує те, що підписала нині Юля? Це вибілює її?

           Shadow пише:
           >
           > Поясніть мені де. Серйозно. Я не кажу, що їх там нема. Вони просто неочевидні (мені, бо не спеціаліст).

           Ціни - найвищі у Європі (з наступного року і на 10 років), транзит - найнижчий, кількість газу, яку обов"язково маємо купити, незмінна на 10 років і збільшується з наступного року, дочці "Газпрому" віддали на 10 років 25% внутрішнього ринку.

           Це те саме, що в нас зараз в Ірпені ставлять на під"їздах енергозберігаючі світильники вартістю 900 грн. кожен, хоча красна ціна їм - гривень 300 максимум.

           За такі угоди продавець повертає покупцю частину грошей як відкат. Тільки не до бюджету, а в кишеню.

           >
           > Чому? Поставки в Україну по об'ємах - то дрібниця порівняно з поставками в Європу. Росія б не була змушена палити газ в факелах.

           Росія вже почала палити факели з супутнього газу та продовжила мораторій на сплату за це екологічних штрафів. На 2006-й рік її сховища мали двотижневий запас, і з того часу навряд чи щось суттєво змінилося. Тим більше, що сховища і до того не були порожні, а під час нетранзиту до Європи заповнились іще величезною кількістю газу. Але навіть без факелів запас газу у наших сховищах давав нам можливість торгуватись довший час, а не підписувати відразу найгрші умови в Європі.

           >
           > Порівняно з 2006, цей контракт гарантує зрозумілий метод вирахування ціни на газ. В 2006, ціна на 2007 могла бути придумана Пукіним якою завгодно - $400? $1000? $6000? і крити було б нічим.

           Але ж не була якою завгодно, а була меншою. То що краще, зрозуміла і більша на 10 років чи незрозуміла, а менша на 1 рік? Тим більше, що оця незрозумілість і була зроблена для того, щоб платити менше.
    • 2009.01.23 | Ukrpatriot(patriot)

     Думаю, що за свої власні

 • 2009.01.22 | Obamma

  Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

  Прогнозовано. Слидкуйте за моспресою. Там все видно. Юля - пишак.
 • 2009.01.22 | velotrek

  Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

  Як на мене, то найбільша біда це Тимошенко, і від неї потрібно негайно позбуватись, і якнайшвидше. Неможна стільки часу дурити український народ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.22 | Almodovar

   Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

   Тимошенко-за грати!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.22 | Михайло Свистович

    Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

    Almodovar пише:
    > Тимошенко-за грати!

    Ви нагадуєте бригадного постійним копіюванням однакових вигуків, які не мають жодного впливу на реальність.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.22 | Володимир I

     Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

     Думка має здатність матеріалізуватися. Інколи - досить швидко.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.23 | Михайло Свистович

      Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

      Володимир I пише:
      > Думка має здатність матеріалізуватися. Інколи - досить швидко.

      Ця думка має бути висловлена не на інтернет-форумі
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.23 | Володимир I

       Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

       Правильно - у ВР. От і допоможіть їй матеріалізувуатися. Певно, у Вас є знайомі серед депутатів ВР.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.24 | Михайло Свистович

        Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

        Володимир I пише:
        > Правильно - у ВР. От і допоможіть їй матеріалізувуатися. Певно, у Вас є знайомі серед депутатів ВР.

        Є. Я давно не хочу їх нікого бачити :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.24 | Володимир I

         Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

         Розумію. Маю аналогічні почуття. Що ж, безпринципність совкова і пост-совкова не знає меж. Оце прискіпливо дивлюся за британською політикою (і часто витріщаюся в спеціальний канал "Британський парламент" по ВВС). Порівнювати навіть не хочеться. Але один приклад наведу. Минулого року в Палаті Общин Британської Верховної Ради вибухнув страшенний скандал (йшлося про кілька десятків тисяч фунтів). За точність не ручаюся, бо призабулося, але здається голова парламентського комітету від консерваторів найняв на частину депутатського жалування власну дружину секретаркою, чи щось тіпа того. А це заборонено законом. Гроші довелося повернути в казну, а сам чувак швиденько полишив пост голови комітету. Журналісту, який до нього чіплявся, сказав: "А що тут коментувати? Винуватий, однозначно. Тому і йду з посади".
 • 2009.01.22 | Ghost

  начало предвыборной кампании, борьба за источники финансирования

  ...реэкспортные миллиарды, банк "Надра"... что-то становится похоже на гражданскую войну... :(

  или так задумано, что мы должны будем умолять товарища Путина прийти к нам и навести у нас порядок? :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.23 | Sean

   Але ж ми не станемо цього робити, чи не так?

   Ghost пише:
   > или так задумано, что мы должны будем умолять товарища Путина прийти к нам и навести у нас порядок? :(
 • 2009.01.23 | basya

  Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

  А чего тут нового, все по старому! Тмишенко гнат надо, а не помогать пиариться!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.23 | Sean

   Ви вже почали робити те, що пропонуєте?

   basya пише:
   > А чего тут нового, все по старому! Тмишенко гнат надо, а не помогать пиариться!!
 • 2009.01.23 | velotrek

  Re: Нове загострення протистояння між Президентом та Прем'єром

  Треба навчитися поважати президента тієї країни в якій живете! Хоча б поки він виконує свої обов"язки! Він же наше обличчя. А ви подивіться що зараз робить та що з косою і бліда, вона реально плюндрує народ. Ось і на УП пишуть http://pravda.com.ua/news/2009/1/22/88282.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.23 | Sean

   Якщо і далі порушуватимете правило позначок лінків-забаню

 • 2009.01.24 | пан Roller

  Что такое "загострення протистояння" - стоя?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua