МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Борейчук: Уряд намагається обдурити народ

01/22/2009 | UPA_Podilya
Українські націоналісти переконані, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко цілеспрямовано підписала невигідний для України контракт на постачання та транспортування газу. Про це сьогодні заявив заступник голови Конгресу Українських Націоналістів Володимир Борейчук.

«Про яку вигоду може йти мова, якщо за найкращими прогнозами, наша держава втрачає більше 1 мільярда доларів. Ціна на газ підвищилася вдвічі, а ціна транзиту залишилася попередньою. В першому кварталі цього року Україна купує газ по 360 доларів», - зазначив В. Борейчук.

На його думку, Юлія Тимошенко за рахунок державних коштів та здачі національних інтересів вирішила заручитися підтримкою Росії на президентських виборах, а ціна такої підтримки – занепад всієї промисловості.

За словами Володимира Борейчука, сьогодні уряд намагається заспокоїти, а правильніше обдурити український народ розмовами про середньорічну ціну у 228,8 доларів за 1000 куб. метрів газу. «Така ціна газу можлива лише за умови, що середнє арифметичне буде виводитися з урахуванням ціни газу внутрішнього видобутку, однак це підміна понять», сказав він.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua