МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Або негайна відставка Тимошенко, або нема ні держави ні права...

01/22/2009 | cipt.kontakt
Третій день підряд Ю.Тимошенко організовує прес-конференції задля трактування своїх "успіхів" і жорсткого звинувачення своїх опонентів, передовсім Президента. При цьому з дня на день наростає жорсткість, безапеляційність і бездоказовість її висловлювань.

Очевидно, що зміст оприлюдненої інформації, форма оприлюднення і методи обгрунтування під час останнього брифінгу (22 січня) показує, що цей брифінг має стати останньою межею, після якої можна буде цілком однозначно констатувати, що в цій країні або немає ні закону, ні Президента, ні Верховної Ради, а всю владу одноосібно уособлює Юлія Тимошенко і всі її думки та висловлювання мають сприйматися, як абсолютно істинні без будь-якого аналізу і обговорення, або Ю.Тимошенко має бути відсторонена від посади у крайньому разі на час розслідування її відповідальності за прямі бездоказові звинувачення, які згідно Кримінального кодексу трактуються, як наклепи, та твердження, неправдивість яких доведена під час самого брифінгу, а наполягання на їх істинності однією з вищих посадових осіб держави, є реальною загрозою для цієї.

Якими не були б Фірташ і Бойко, але на цей час жоден суд ще не довів, що вони вчинили якісь злочини, а публічне звинувачення будь-якого громадянина України в злочині без відповідного судового рішення містить ознаку злочину проти особи, а у випадку вчинення його вищою посадовою особою і дуже широкого оприлюднення є надзвичайно небезпечним прецедентом для руйнування всієї правової системи країни.

За прикладом Ю.Тимошенко будь-хто може будь-кого публічно назвати злочинцем, спираючись лише на власні думки й власні асоціації та невизначені джерела інформації, як це робила Ю.Тимошенко, і вимагати від всіх ставитися до цієї особи, як до злочинця. Це фактично призвело б до руйнування правової системи.

Навіть найжорстокіші диктатори у звинуваченнях своїх опонентів використовували хоча фіктивні, але все ж докази їхньої вини. Для Ю.Тимошенко основні докази це: "я так думаю", "інакше не могло бути", "це всім очевидно".

Явною брехнею Ю.Тимошенко було її твердження про те, що "Газпром збут Україна" (дочірня компанія РАТ "Газпром") не буде продавати газу в Україні. Це було чітко продемонстровано журналістом цитуванням тексту контракту (п.9,7 контракту між РАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України"), автентичність якого Ю.Тимошенко не змогла заперечити, але стверджувала, що цього пункту контракту вона виконувати не буде, спираючись на власне бажання, власну волю та авторитет.

Оскільки йдеться про міждержавну угоду, то її заперечення демонструє, що українське керівництво ігнорує норми міжнародних стосунків, зокрема обов'язковий принцип міжнародного права "договори мають виконуватися". Це явна дискредитація держави загалом, що ставить нашу країну поза рамки правового поля у міждержавних стосунках.

Хоча журналісти перевели брифінг на газові проблеми, проте початковою його темою була вимога відставки голови НБУ за звинуваченням передовсім у низькому курсі гривні відносно долара США і у спрямуванні четвертини гривневих коштів призначених для стабілізації фінансової економічної ситуації через банк "Надра". При цьому саме зараз гривня зміцнюється, а іншого способу спрямування фінансових ресурсів в економіку і для населення країни, як через банки, не існує. Жодного обгрунтування неможливості використання, як одного з таких банків, банку "Надра", Ю.Тимошенко не подала.

Основним засобом переконання Ю.Тимошенко були емоції та епатажні висловлювання. Очевидно, розрахунок на те, що слухачі не мають жодного уявлення про закони функціонування економіки, позбавлені можливості робити будь-який логічний аналіз, цілком неадекватно сприймають те, що відбувається навколо них, але палко закохані в Прем'єр-міністра та з надзвичайним захопленням сприймають кожне її слово. Тобто, розрахунок на абсолютних неуків і психічно-хворих людей.

Отже, настав час з'ясувати, наскільки психічно-хворим є українське суспільство. А щодо повного перекладання вини на НБУ, то кожна людина розуміє або хоча б відчуває, що у фінансовій сфері, як і скрізь діє закон збереження енергії: не можуть гроші взятися нізвідки, і якщо щось в дефіцити, то його ціна мусить рости. Не може не рости курс долара до гривні в Україні, після того, як на 16 млрд. доларів США більше було ввезено продукції, ніж вивезено, що є прямим наслідком саме уряду Ю.Тимошенко, який активно стимулював імпорт, обмежував власне виробництво та експорт.

Слово за Генеральною прокуратурою, або у нас з'явиться надія на правову державу, або в нас повний нігілізм і психічно хворе суспільство.

Лабораторія суспільно-політичного аналізу Центру з інформаційних проблем територій Національної Академії Наук України Львів, вул. Джохара Дудаєва 15, к.32 тел./факс: +38 (032) 2611887

Відповіді

 • 2009.01.22 | Адвокат ...

  Я усьо панімаю. Кантора пішет. Але на греця одне й те ж постить

  сюдой з затятістю робота?
 • 2009.01.22 | Михайло Свистович

  Re: Або негайна відставка Тимошенко, або нема ні держави ні права...

  cipt.kontakt пише:
  > Третій день підряд Ю.Тимошенко організовує прес-конференції задля трактування своїх "успіхів" і жорсткого звинувачення своїх опонентів, передовсім Президента. При цьому з дня на день наростає жорсткість, безапеляційність і бездоказовість її висловлювань.
  >
  > Очевидно, що зміст оприлюдненої інформації, форма оприлюднення і методи обгрунтування під час останнього брифінгу (22 січня) показує, що цей брифінг має стати останньою межею, після якої можна буде цілком однозначно констатувати, що в цій країні або немає ні закону, ні Президента, ні Верховної Ради, а всю владу одноосібно уособлює Юлія Тимошенко і всі її думки та висловлювання мають сприйматися, як абсолютно істинні без будь-якого аналізу і обговорення, або Ю.Тимошенко має бути відсторонена від посади у крайньому разі на час розслідування її відповідальності за прямі бездоказові звинувачення, які згідно Кримінального кодексу трактуються, як наклепи, та твердження, неправдивість яких доведена під час самого брифінгу, а наполягання на їх істинності однією з вищих посадових осіб держави, є реальною загрозою для цієї.
  >
  > Якими не були б Фірташ і Бойко, але на цей час жоден суд ще не довів, що вони вчинили якісь злочини, а публічне звинувачення будь-якого громадянина України в злочині без відповідного судового рішення містить ознаку злочину проти особи, а у випадку вчинення його вищою посадовою особою і дуже широкого оприлюднення є надзвичайно небезпечним прецедентом для руйнування всієї правової системи країни.
  >
  > За прикладом Ю.Тимошенко будь-хто може будь-кого публічно назвати злочинцем, спираючись лише на власні думки й власні асоціації та невизначені джерела інформації, як це робила Ю.Тимошенко, і вимагати від всіх ставитися до цієї особи, як до злочинця. Це фактично призвело б до руйнування правової системи.
  >
  > Навіть найжорстокіші диктатори у звинуваченнях своїх опонентів використовували хоча фіктивні, але все ж докази їхньої вини. Для Ю.Тимошенко основні докази це: "я так думаю", "інакше не могло бути", "це всім очевидно".

  Що заважатиме їй робити те саме після відставки? З опощиції ще краще гавкати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.23 | Ukrpatriot(patriot)

   Re: Або негайна відставка Тимошенко, або нема ні держави ні права...

   Михайло Свистович пише:

   > Що заважатиме їй робити те саме після відставки? З опощиції ще краще гавкати.

   Думаю, щось таке змінить
   Вона не офіційна особа держави, а отже заяви типу "не буде цього, бо я так сказала", звучатимуть від імені Юлі, а не держави. Ну і менший доступ до ресурсів, мо поступопо та й зникне...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.23 | Михайло Свистович

    Re: Або негайна відставка Тимошенко, або нема ні держави ні права...

    Ukrpatriot(patriot) пише:
    >
    > Вона не офіційна особа держави, а отже заяви типу "не буде цього, бо я так сказала", звучатимуть від імені Юлі, а не держави. Ну і менший доступ до ресурсів, мо поступопо та й зникне...

    Ну буде казати, що, якби я була, то цього б не було. А ресурсів у них у всіх вдосталь, не розумію, чого вони прагнуть нагромадити їх побільше. Адже витрати на людину під час виборів у 10 тис. грн. і 100 тис. дадуть однаковий ефект. Хіба що вони збираються голоси банально купувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.23 | Ukrpatriot(patriot)

     Re: Або негайна відставка Тимошенко, або нема ні держави ні права...

     Михайло Свистович пише:
     > Ну буде казати, що, якби я була, то цього б не було. А ресурсів у них у всіх вдосталь, не розумію, чого вони прагнуть нагромадити їх побільше. Адже витрати на людину під час виборів у 10 тис. грн. і 100 тис. дадуть однаковий ефект. Хіба що вони збираються голоси банально купувати.

     Думаю, що вже мало хто повірить у те, що "мені заважали або не дали". Щодо банально купувати, швидше всього, що так.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.23 | Михайло Свистович

      Re: Або негайна відставка Тимошенко, або нема ні держави ні права...

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      >
      > Думаю, що вже мало хто повірить у те, що "мені заважали або не дали"

      На жаль, багато хто ще вірить і нові з"являються, хоча і старі відходять. Але голосів віруючих може не вистачити.
 • 2009.01.22 | samopal

  Аналітєгам щось припікать стало?

 • 2009.01.22 | Sean

  не варто переоцінювати значення ТЮ

  наприклад право за її відсутности (в політиці, дай їй Бог здоров'я поза політикою) саме по собі не забезпечиться
 • 2009.01.22 | leyba

  А мо б так Фірташу і Бойку ще половину України

  А скільки то вороги-опоненти ЮТ заплатили вам за ці помиї які ви вирішили вилити не там де треба? Ну й ще запитання до псевдо вчених так званої лабораторії-Є може в вас якісь імена, прізвища? А то хотілобся знати прізвища членів 5 колони які риють від середини і попередити всіх щоб минали вас як пошесть. А на тему чи спілка Фірташ і Бойко є злочинною свою думку хай скаже народ України тобто Суд, а не її вороги-одиниці до яких вас не зарахувати не можна.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.23 | Sean

   Тема Балоги не розкрита

   leyba пише:
   > А скільки то вороги-опоненти ЮТ заплатили вам за ці помиї які ви вирішили вилити не там де треба?
   Спитайте в них - координати є в повідомленні.

   > Ну й ще запитання до псевдо вчених так званої лабораторії-Є може в вас якісь імена, прізвища?
   Cпитайте в них - координати є в повідомленні, крім того Гугль все знає.

   > А то хотілобся знати прізвища членів 5 колони які риють від середини і попередити всіх щоб минали вас як пошесть.
   Див. вище. Хоча, думаю, Ви і так знаєте 5 колону.
  • 2009.01.23 | Ukrpatriot(patriot)

   А Ви угоду читали "захисники України"

   Пропоную звернути увагу на п.9.7 :) А Юля авторитетом своїм візьме і не виконає міжнародної угоди :)
 • 2009.01.23 | Shadow

  Re: Або негайна відставка Тимошенко, або нема ні держави ні права...

  cipt.kontakt пише:
  > Третій день підряд Ю.Тимошенко організовує прес-конференції задля трактування своїх "успіхів" і жорсткого звинувачення своїх опонентів, передовсім Президента. При цьому з дня на день наростає жорсткість, безапеляційність і бездоказовість її висловлювань.
  >
  > Очевидно, що зміст оприлюдненої інформації, форма оприлюднення і методи обгрунтування під час останнього брифінгу (22 січня) показує, що цей брифінг має стати останньою межею, після якої можна буде цілком однозначно констатувати, що в цій країні або немає ні закону, ні Президента, ні Верховної Ради, а всю владу одноосібно уособлює Юлія Тимошенко і всі її думки та висловлювання мають сприйматися, як абсолютно істинні без будь-якого аналізу і обговорення, або Ю.Тимошенко має бути відсторонена від посади у крайньому разі на час розслідування її відповідальності за прямі бездоказові звинувачення

  РыдалЪ. Призываю "відсторонити від посади" также и симфонический оркестр говнометов из Секретариата Президента (Балога, Безсмертный, ну и шушера помельче), тоже за "за прямі бездоказові звинувачення". Подписываетесь?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua