МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Космос (л)

01/23/2009 | Franko
Джерело всього тексту: http://markitka.livejournal.com/808041.html?style=mine

------------------

05:43 pm - Сука!

Мэр Киева Леонид Черновецкий в среду, 21 января, провел встречу в Украинском доме с главврачами столичных клиник, во время которой раздал им Евангелие.

Об этом Корреспондент.net стало известно сегодня от собственного источника в одной из киевских больниц.

При входе главврачам и их представителям выдавали Евангелие с дарственной надписью "от мэра Киева Леонида Черновецкого. С любовью".

После беседы со столичными медиками, градоначальник предложил им поучавствовать в благотворительности. "Каждый медработник может ежемесячно отдавать по гривне в благотворительный фонд, созданный для "любимых бабушек Черновецкого", заявил мэр.

http://korrespondent.net/kyiv/719536Люди, я вибачаюся, але мене зараз порве. Головлікарі міських лікарень сидять практично без фінансування з листопада 2008 року. За словами того ж мера: "нема чого ї фінансувати, все одно покрадуть". Що? Вату і шприці? Про відсутність елементарних медикаментів я вже писала. В лікарнях холодно. Харчування для хворих на прикладі інфарктного відділення на П. Запорожця, 2009 р - сніданок: каша на воді, чай без цукру; обід: суп - трохи крупи, може морквина пропливати, навіть без картоплі; вечеря: шматок хліба, окріп.
Зарплату персоналу не платять. Познімали всі сумісництва. Якщо кваліфікована маніпуляційна медсестра хірургічного відділення мала додатково півтори ставки санітарки (власне, і прибирає вона свою територію сама за санітарку), то тепер у неї все забрали, залишилася власна "гола" ставка 700 грн! Але і ту не платять. Медперсонал в прострації. Київські медсестри давно порозбігалися по платних клініках, в лікарнях працюють приїжджі. Позавчора мені жалілася медсестра, що на дорогу витрачає 20 грн, зарплати нема, як виходити на роботу? І взагалі ходять чутки, що лікарню закриють. Або напучування хворому: "Завтра прийдете на пост здавати кров о 9 ранку. Якщо буде лаборант".

І тут наш сердобольний мер, який, скотина, обдаровував медпрацівників на Великдень по тисячі гривень з їхнього ж бюджету третього кварталу, який потім латали за рахунок бюджету четвертого кварталу, який латати нічим - і тут ця сука з верхом цинічності говорить про благодійність! Після того, до чого він довів наші лікарні! Мені є з чим порівнювати, я тусуюся з жовтня 2007 по лікарнях регулярно.
Так, я звинувачую особисто Леоніда Михайловича і його кумпанію. Бо риба гниє з голови, життєздатність підприємства залежить від керівника, а бюджет міста - від мера. Всі пам'ятаємо минулу весну і бігморди з радісними цифрами. Всі пам'ятаємо, як одразу після другого обрання почали закручувати гайки.
Кияни, якщо ми не скинемо цього знахабнілого безсовісного ошуканця, то скоро нічого буде рятувати. І нас нікому буде рятувати, не дай Боже щось.

Відповіді

 • 2009.01.23 | Мартинюк

  Вчора бачив чергове телешоу космопузика

  Називалося "пряма трансляція засідання". Черновецький - побритий, помитий і в міру нанюханий розводив традиційні тиради про "любимих бабушек"- как им буде "хорошо" в богадільні, де їх будуть годувати ікрою та сьомгою за 100$ із 300$ , за які він планує здавати в оренду квартири цих бабусь.

  Потім пройшовшись по лікарнях , які до відома від недавна вже не безплатні - аби тільки записатися в реєстратурі вже місяць треба платити. Не кажучи про інше.

  Найцікавіше почалося коли дійшов до шкіл - Черновецький заявив буквально таке:"У Києві розвелося до біса всіляких університетів, інститутів , технікумів та шкіл". які мало того що платять занижену ставку оренди, та ще й вимагають від нього якісь інші гроші.
  "А всім відомо" , продовжив Черновецький, "що для вступу у ці всі заклади потрібно заплатити хабарі і вступні внески, а за здачу екзаменів - заплатити викладачам". Тому на думку мера школи і вузи можуть спокійнісінько платити оренду за загальним "комерційними" ставками , та щей давати щось у бюджет міста. Як приклад Черновецький навів школу у Швейцарії де вчилися його діти - за його словами ця школа приносила 18 мільйонів чистого прибутку в рік.
  Тож готуймося панове батьки - "все лучшее любимым бабушкам Черновецкого".Ну і звісно самому Черновецькому та його "позаморальним" хлопчикам


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua