МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко висловив спывчуття з приводу убивства Маркелова,Путін ні/

01/25/2009 | Чучхе
В Москве вчера простились с адвокатом Станиславом Маркеловым и журналисткой Анастасией Бабуровой, убитыми накануне в центре столицы. Похороны Станислава Маркелова прошли в полной тишине. За воротами кладбища говорили, что он ушел, победив страх, а прощаясь с Анастасией Бабуровой, что она не успела узнать, что это такое.
....
Примечательно, что соболезнований от представителей российской власти тоже не прозвучало. Зато вчера телеграмму родным прислал украинский президент Виктор Ющенко (журналистка Анастасия Бабурова, застреленная вслед за адвокатом, родом с Украины).
http://www.kommersant.ru/doc.aspx?DocsID=1108217

(до речі, мені здається, що в СП ворогують добрі і злі держслужбовці. одні підказують Ющенку загалом людські, нормальні вчинки, а інші тим часом розсилають повідомлення від імени президента на адресу втеклого Cудді Зварича)

Відповіді

 • 2009.01.25 | omela

  Re: Ющенко висловив спывчуття з приводу убивства Маркелова,Путін ні/

  Чучхе пише:
  > (до речі, мені здається, що в СП ворогують добрі і злі держслужбовці. одні підказують Ющенку загалом людські, нормальні вчинки, а інші тим часом розсилають повідомлення від імени президента на адресу втеклого Cудді Зварича)

  там є просто "нормальні" і "саботажники-шкідники".
 • 2009.01.25 | Михайло Свистович

  І Тимошенко ніCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua