МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В.Кириленко: "БЮТ відволікає увагу"

01/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
“Робити вигляд, що всі проблеми з гривнею – це провина Стельмаха, означає – “накидати” Україні чергову страшилку і чергову неправду про те, хто тепер заважає прем’єр-міністру працювати над порятунком економіки. Тому депутатська група “За Україну” вважає, що все сьогоднішнє обговорення, ініційоване БЮТ, скероване зовсім на інше – не на стабілізацію грошової одиниці, не на покращення валютно-курсової політики, а на те, щоб відволікти увагу суспільства від того, що почалися затримки з виплатами заробітних плат і пенсій. Це головне питання для простої людини”. Про це з трибуни під час засідання ВР сказав лідер депутатської групи “За Україну” В’ячеслав Кириленко.Як зауважив Кириленко, “зараз немає доходів в бюджеті, немає, що сказати уряду, тому треба, щоб всі говорили про Стельмаха і НБУ”. “Ми вважаємо, що міністр економіки, міністр фінансів, прем’єр-міністр повинні сказати, як наповнювати доходну частину бюджету”, - наголосив політик і зазначив, що “станом на 21 січня лише 35% від плану доходів надійшло до бюджету, а це вдвічі менше, ніж в минулому році”.

На переконання політика такий підхід, як зміна голови НБУ тільки дестабілізую курс гривні. “Ми повинні шанувати Конституцію України, ми знаємо, що є конституційний порядок внесення кандидатур на звільнення і призначення голів Національного банку України. Тому, якщо буде двоє голів НБУ, як свого часу було два генеральних прокурора, то це безвідповідальний підхід до економіки і до стабільності гривні”.

прес-служба НУ

sean

Відповіді

 • 2009.01.26 | Ю-А-Д

  Re: В.Кириленко: "БЮТ відволікає увагу"

  Славко Кириленко, на жаль, перетворився на балоганний рупор, який власної думки не має й відтворює лише те, що йому з Банкової продиктують. А шкода. Були сподівання, що він зможе "Нашу Україну" вивести з глибокої кризи. Не вийшло.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.26 | Мартинюк

   Яке розчарування - а міг би й Мартиненком статии

   Чи Тарасюком на біду
  • 2009.01.27 | Taras-ods

   Славко ще буде Президентом України!

   Ю-А-Д пише:
   > Славко Кириленко, на жаль, перетворився на балоганний рупор, який власної думки не має й відтворює лише те, що йому з Банкової продиктують. А шкода. Були сподівання, що він зможе "Нашу Україну" вивести з глибокої кризи. Не вийшло.

   на відміну від тимошенко та її черевиків.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.27 | omlet

    Re: Славко ще буде Президентом України!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua