МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Надра спростовує звинувачення у махінаціях з грошима НБУ

01/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення прес-служби НАДРА БАНКУ

НАДРА БАНК спростовує звинувачення про нецільове використання коштів рефінансування Національного банку України.

Кредити рефінансування НБУ, отримані НАДРА БАНКОМ на підтримання ліквідності у жовтні 2008 р. – грудні 2009 р., були спрямовані на виконання зобов’язань перед клієнтами –фізичними та юридичними особами та іншими контрагентами на зовнішніх і внутрішніх фінансових ринках.

Так, станом на 21.01.09 р. НАДРА БАНК виконав зобов’язання перед клієнтами – фізичними та юридичними особами – на загальну суму 6,4 млрд гривень, у т. ч. для повернення коштів фізичних осіб за строковими депозитами на загальну суму 2 млрд гривень (788 млн грн., 85 млн дол США та 34 млн євро); виплати фізичним особам коштів на вимогу – 1.8 млрд гривень (743 млн грн., 132 млн дол. США та 29 млн євро); розрахунків суб’єктів господарювання у національній валюті – 1,5 млрд гривень; розрахунків за коштами небанківських та бюджетних установ – 1,1 млрд гривень (720 млн грн. та 51 млн дол. США).

НАДРА БАНК виконав зобов’язання перед іншими контрагентами на зовнішніх та внутрішніх фінансових ринках на загальну суму 3,6 млрд гривень (у т. ч. повернено кошти, залучені на умовах синдикованої позики, у розмірі 130 млн дол. США, а також відсотки за їх користування; повернено кошти, залучені шляхом випуску банком євробондів, у розмірі 100 млн дол. США, а також відсотки за їх користування; повернено кошти, залучені від інших міжнародних фінансових інститутів на зовнішніх ринках, на загальну суму близько
1,0 млрд грн.). Окрім того, Національному банку України повернено кредит рефінансування на суму 152 млн гривень, а також відсотки за отриманими кредитами рефінансування та договорами прямого репо на загальну суму 176,4 млн гривень. Загальна сума коштів, перерахованих НБУ, становить 334,7 млн гривень; повернено кошти банкам-контрагентам, залучені на міжбанківському ринку, на загальну суму близько 1,0 млрд гривень.

Таким чином, загальний розмір виконаних та повернених НАДРА БАНКОМ зобов’язань клієнтам – фізичним та юридичним особам, а також контрагентам на зовнішніх фінансових ринках – за цей період становить близько 10 млрд гривень, з яких 7,1 млрд гривень – за рахунок кредитів рефінансування, отриманих від Національного банку України.

Звертаємо увагу, що за офіційними даними АУБ у жовтні–листопаді 2008 р. НАДРА БАНК зберіг частку ринку за залученням депозитів фізичних осіб. Так, станом на 1.09.2008 р. вона складала 5,06%, а на 01.12.2008 р. – 5,17%.

Відповіді

 • 2009.01.27 | olegs

  Re: Надра спростовує звинувачення у махінаціях з грошима НБУ

  Банк цей - це не банк, а куча шахраїв !!! А чому ж зараз банк не видає гроші тим вкладникам, термін дії депозитних угод у яких вже минув !!!
  До речі, про акцію протеста цього банку сьогодні. Ось так воно виглядало у м. Києві на пр. Леся Курбаса 5в - відділення банку було тупо закрите, а доступ був тільки до банкомату !!! Ні тобі плакатів, ні юрби вкладниів ! Тиша та спокій ! Фірташ. .... Ау
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.27 | 123

   Re: Надра спростовує звинувачення у махінаціях з грошима НБУ

   olegs пише:
   > Банк цей - це не банк, а куча шахраїв !!! А чому ж зараз банк не видає гроші тим вкладникам, термін дії депозитних угод у яких вже минув !!!

   Гроші вкладників вкрав Фірташ - Ви що, не в курсі?

   > До речі, про акцію протеста цього банку сьогодні. Ось так воно виглядало у м. Києві на пр. Леся Курбаса 5в - відділення банку було тупо закрите, а доступ був тільки до банкомату !!! Ні тобі плакатів, ні юрби вкладниів ! Тиша та спокій ! Фірташ. .... Ау
  • 2009.01.27 | Михайло Свистович

   Re: Надра спростовує звинувачення у махінаціях з грошима НБУ

   olegs пише:
   > Банк цей - це не банк, а куча шахраїв !!!

   Таки банк, не гірший і не кращий ніж переважна більшість інших банків.

   > А чому ж зараз банк не видає гроші тим вкладникам, термін дії депозитних угод у яких вже минув !!!

   Бо немає грошей :) А Ви гадали чому?

   > До речі, про акцію протеста цього банку сьогодні. Ось так воно виглядало у м. Києві на пр. Леся Курбаса 5в - відділення банку було тупо закрите, а доступ був тільки до банкомату !!! Ні тобі плакатів, ні юрби вкладниів ! Тиша та спокій ! Фірташ. .... Ау

   Фірташа там (в "Надрах") ще немає, а тепер, може, й не буде, що, між іншим, зменшує надії тих, хто хоче отримати свій депозит :) А плакати і юрби були біля Кабміну. Уважно читати треба анонси акції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua