МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький: «Бюджет Києва на 2008 рік не виконаний на 50%»

01/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ заявляє, що до міського бюджету 2008 року не надійшло понад 50% коштів.

«У мене цілком інші проблеми, і головна з них — ненадходження до міського бюджету понад 50 відсотків коштів, які у скарбниці вже повинні бути, через це вперше маємо несплату заробітної плати», — сказав Л. ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ і наголосив, що більше не хоче брати участі у різних телешоу.

Говорячи про діяльність столичної влади, мер Києва запевнив, що до березня, коли він планує звітувати про результати річної діяльності, всі проблеми буде вирішено.

За словами Л. ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, він зараз вирішив зосередитися на міських проблемах.

Довідка: бюджет столиці на 2008 рік був затверджений у січні минулого року з доходами у 20 млрд. 326 млн. грн. та видатками у 20 млрд. 726 млн. грн (УНІАН).

Довідка: про невиконання бюджету Черновецького попереджали ще тоді, коли він ввів доплати пенсіонерам, вчителям та лікарям за рахунок майбутніх надходжень. Але тоді були вибори, і він чітко знав, що коли він здобуде владу, то «всі проблеми буде вирішено» (М. Г.).

Відповіді

 • 2009.01.27 | Микола Гудкович

  Я у захваті

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ заявляє, що до міського бюджету 2008 року не надійшло понад 50% коштів.

  Яка витримка! Інший би зробив трагедію, а Народний Мер — спокійно констатує.

  > «У мене цілком інші проблеми, і головна з них — ненадходження до міського бюджету понад 50 відсотків коштів, які у скарбниці вже повинні бути, через це вперше маємо несплату заробітної плати», — сказав Л. ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ і наголосив, що більше не хоче брати участі у різних телешоу.

  Яка самопожертва! В той час, коли всі тільки і думають, що про саморекламу, Народний Мер дбає про найнезахищеніші верстви населення.

  > Говорячи про діяльність столичної влади, мер Києва запевнив, що до березня, коли він планує звітувати про результати річної діяльності, всі проблеми буде вирішено.

  Яка віра у власні сили! Будь-хто вже зламався би, ридав би вже у слідчого в кабінеті, летів би на Бермуди з панамським паспортом… Але Народний Мер тут всерйоз і надовго.

  > За словами Л. ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, він зараз вирішив зосередитися на міських проблемах.

  Яка здатність концентруватися на найголовнішому! Саме так має думати кожен можновладець — забути про власні проблеми і зосередитися на проблемах сфери своєї відповідальності.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua