МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На референдумі з виборів Патріарха РПЦ ледь не переміг японець

01/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Ситуація у Російській православній церкві, де один агент КГБ-ФСБ змінює на посаді Патріарха іншого, а вибори є фікцією, спонукала російських інтернетників на своєрідний протест.

Під час інтернет-голосування з виборів Патріарха Російської православної церви декілька великих інтернет-спільнот вирішили «рухати нагору» Митрополита Токійського та всія Японії Даниїла.

Рядові користувачі оцінили гумор та підтримали акцію. Причому деякі з імпровізацією – бо велика частина їх почала голосувати за Митрополита Аргентинського та Південноамериканського Платона.

Токійський митрополит вийшов на перше місце зі значним відривом, але адміністрація сайту «За патриарха», де проводився референдум, оголосила голосування недійсним та прийняла рішення знизити рейтинг Даниїла, який схожий на героїв японських бойовиків про якудзу (див. фото). Переможцем було визнано Митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила. Друге місце посів Митрополит Токійський і всія Японії Даниїл. На третьому – Митрополит Аргентинський та Південноамериканський Платон.

Нагадаємо, що сьогодні у Москві проходить Помісний Собор Російської православної церкви, де мають відбутися вибори Патріарха РПЦ. Першим підсумком Собору стала крадіжка припарованого недалеко від місця проведення Собору джипу «Тойота Ленд Крузер», який належав архієпископу Ярославському та Ростовському Кирилу.

Відповіді

  • 2009.01.27 | Хвізик

    для тих хто не знає, нагадаю, що Патріарх Тихон

    перед тим був Єпископом Канадським


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua