МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Реальна політика" перейшла в режим "темник" (/)

01/27/2009 | observеr
Уряд обрав стратегію "розмов про реформи"?
27/01/2009 12:19


Прем’єр Юлія Тимошенко розпочала президентську кампанію. У зв’язку із цим заплпнована деяка корекція риторики.

Поруч із звичними обіцянками соціальних виплат і скраг на постійне заважання з боку опонентів – і насамперед Президента, додадуться галузеві теми. Першою буде житло – оскільки ця тема до кінця не вичерпана і вважається близькими для прем’єра експертами вигідною для спекулювання.

Прем’єр і надалі буде "не дозволяти" зупиняти будівництво – а зумовлені кризою зупинки списуватиме на опонентів. Для боротьби із бізнес-основою опонентів використовуватиметься тема "енергозбереження" – відповідні урядові служби вибірково перевірятимуть підприємства, які відносяться до бізнес-основи конкурентів. Паралельно прем’єр завірятиме у своїй підтримці абстрактних "металургів і хіміків, які страждають через кризу".

http://rpl.net.ua/2009/01/27/urjad_obrav_strategju_rozmov_pro_reformi.html

Відповіді

 • 2009.01.29 | observеr

  Тимошенко призначить міністрами Порошенка, Третякова та Жванію(/

  Тимошенко призначить міністрами Порошенка, Третякова та Жванію
  29/01/2009 17:18

  На виконання вказівки Ю.Тимошенко щодо необхідності проведення кадрових ротацій в Уряді, О.Турчиновим проводяться організаційні заходи, спрямовані на підготовку вказаних рішень.

  Зокрема, передбачається, що звільнені будуть Віце-прем'єр-міністр І.Васюник, міністр транспорту та зв'язку И.Вінський, міністри екології Г. Філіпчук, освіти І.Вакарчук, молоді та спорту Ю.Павленко, надзвичайних ситуацій В.Шандра, юстиції М.Оніщук.

  При цьому наголошено, що на їх місця мають бути призначені представники БЮТ та Блоку "Наша Україна -Народна Самооборона", які підтримують Ю.Тимошенко.

  Водночас, певні складнощі можуть виникнути з кадровими змінами в складі парламентської фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона", оскільки у випадку призначення членів вказаної фракції в Уряд, на їх місце по списку можуть пройти люди не лояльні до БЮТ, що призведе до кількісних втрат в лавах більшості.

  У зв'язку з цим Ю. Тимошенко запропонувала М.Мартиненку провести відповідну роботу з можливими кандидатами на посади в Кабінеті Міністрів, а також тими особами, які поновлять склад фракції, на предмет їх безумовної лояльності до керівника Уряду (зокрема - Порошенко, Третяков та Жванія).

  http://rpl.net.ua/2009/01/29/timoshenko_pracevlashtu_v_kabmn_poroshenka_tretjakova_ta_zhvanju.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.29 | ak1001

   это шо - первое апреля? :)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua