МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко розпустив Верховну Раду, ввівши президентське правління

01/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Це – не першоквітневий жарт, це – дуже серйозно, хоча і не відповідає дійсності. Ніхто насправді, звичайно, Верховну Раду не розпускав і президентського правління не вводив. Але саме таким мав би бути наступний логічний крок в українській політиці абсурду, якби президентська гілка влади, взявши приклад з парламентської, проявила таку саму безвідповідальність, інфантильність і невігластво.

Адже вчорашньою постановою №3650, де вищий законодавчий орган країни чи то замінивши собою суд, чи то уявивши себе начальником президента (обидві ці речі є порушенням Конституції), поклав «на Президента України Ющенка Віктора Андрійовича особисту відповідальність за ситуацію, що склалася у фінансово-кредитній сфері України, насамперед: за різке знецінення грошової одиниці України, численні спекуляції на валютному та іпотечному ринках, невиконання комерційними банками своїх зобов’язань перед вкладниками, істотні зловживання в процесі рефінансування комерційних банків, повну відсутність контролю Національного банку України за діяльністю комерційних банків», Верховна Рада фактично зняла з себе відповідальність за ситуацію в країні, а тому її слід негайно розпустити як за нехтування Конституцією України, так і через добровільне самоусунення від вирішення проблем країни та визнання самою ВР своєї непотрібності.

Такі дії народних депутатів України, які займаються боротьбою з іншою гілкою влади, а не з кризовими явищами, ведуть нашу державу до дефолту та розбалансування, і лише спонукають інші гілки влади робити те саме.

А все це призводить, як вказується у горезвісній потішній постанові, «до значного погіршення добробуту громадян України».

Народним обранцям пора задуматись, що у своєму сліпому бажанні отримати іще шматочок влади або позбавити цього шматочка іншу гілку влади, вони можуть довести до ситуацію, коли втратять владу самі (хоч разом з іншими гілками, хоч окремо), а український народ втратить державу, яку виборював протягом століть ціною мільйонних жертв.

Відповіді

  • 2009.01.27 | Олег, Дніпропетровськ

    Re: Ющенко розпустив Верховну Раду, ввівши президентське правління

    Давно стверджував і залишаюсь на тому, що головним порушником законодавства України є Верховна Рада України. Адже всім відомо, як "голосує картка" народного депутата за його відсутності, хоча у ч. 3 ст. 84 Конституції України закріплено: "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто". На жаль, ігнорування закону нашими "обранцями" давно стало нормою. А це, своєю чергою, є суттєвим чинником поширення правового нігілізму в суспільстві.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua