МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк хоче план дій виходу з кризи

01/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
В Україні має бути розроблена загальнонаціональна антикризова програма. Про це сказав народний депутат України, лідер “Фронту змін” Арсеній ЯЦЕНЮК під час презентації цієї організації в Одесі. Ініціативну групу, що приєднається до “Фронту змін” А.ЯЦЕНЮКА, очолює Костянтин РЖЕПІШЕВСЬКИЙ, повідомили УНІАН у прес-службі організації.

“В умовах кризи всередині країни ми повинні мати чіткий план дій”, - наголосив А.ЯЦЕНЮК.

За його словами, на сьогодні такого плану немає, і тому немає чіткого бачення того, що “зараз необхідно робити в агропромисловому, будівельному комплексі”.

Він додав, що на сьогодні досить актуальним є питання втрати роботи мільйонами людей. За словами А.ЯЦЕНЮКА, влада має дати відповідь щодо майбутньої перспективи цих людей.

А.ЯЦЕНЮК вважає, що серед планів та завдань організації “Фронт змін” на найближчу перспективу є створення загальнонаціональної антикризової програми.

Виступаючи перед активістами, він зазначив, що “нинішня політична еліта, на жаль, не здатна змінити країну”. “Поки ми не піднімемо людей знизу, поки не знайдемо нових політиків, нових державних менеджерів, поки не отримаємо реальної підтримки людей, які готові змінювати, – нічого не буде змінено” - додав лідер “Фронту змін”.

Говорячи про лідерство в організації, А.ЯЦЕНЮК зазначив: “Якщо “Фронт змін” матиме вождя, це означатиме, що ініціатива загине”. “Може бути лідер, але не тоталітарний режим” - додав він.

При цьому він закликав присутніх приводити в організацію людей, які хочуть змін і здатні бути відповідальними за ці зміни.

“Хто буде найкращим – той і керуватиме. Хто ефективний – той і у першій ланці. Інші – це кадровий резерв, люди запасу», – зазначив А.ЯЦЕНЮК.

Джерело: УНІАН

P.S. "Майдан-Інформ" безперечно радий тому, що до необхідності розробки "чіткого плану дій по виходу з кризи" українські політики додумались хоча б за кілька місяців після того, як криза прийшла в Україну. Однак все ж таки "Майдан-Інформу" дуже хотілося б почути дещо іншу фразу, а саме про те, що хоча б якоюсь з українських політичних сил РОЗРОБЛЕНО чіткий план дій по виходу з кризи. А ще більше хотілося б дізнатись про його деталі. Сподіваємось, що наші сподівання не залишаться марними...

Відповіді

 • 2009.01.27 | hrushka

  Re: Яценюк хоче план дій виходу з кризи

  Порада на місці та в час, але що дальше?

  Може якісь головні точки відповідно тепер дати до загального відома, бо з тим зможна ліпше зрозуміти наміри та працю “Фронту змін” як і притягнути можливі голоси підчас виборів.
 • 2009.01.27 | Panzernik

  Дурня, Яценюк занимаеться глупостями

 • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

  а от в нас план є. На майдані достатньо матеріалів про це

  нажаль не в статях а лише на форумі

  але є все, в деталях
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.27 | Михайло Свистович

   НемаRe:а от в нас план є. На майдані достатньо матеріалів про це

   Сергій Кабуд пише:
   > нажаль не в статях а лише на форумі

   недостатньо

   >
   > але є все, в деталях

   нема
 • 2009.01.28 | zmej_gorynych

  Та вони там геть усі уйобища! Без винятку!

  За..ли! Криза, план по входу/виходу з неї...
  Скільки років Україна без стратегії розвитку живе????
  А це - пряма задача і ф-ціональні обов"язки топлес-менеджменту.
  Тому й кажу: геть уся бидлоеліта - нікчемні бездарі та підараси.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua