МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Теперь Тимошенко будет заседать сутки напролет.Совсем спятила(/)

01/28/2009 | Panzernik
http://news.bigmir.net/ukraine/96521/

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що Кабінет міністрів буде щотижня по четвергах проводити додаткові засідання.


Фото: tymoshenko.com.ua
Юлія Тимошенко: У четвер у нас буде спеціальне засідання уряду щотижня"У четвер у нас буде спеціальне засідання уряду кожен тиждень, на якому заслуховуватимуться обласні державні адміністрації з головних масштабних інвестиційних проектів, які за пропозиціями ОДА зараз необхідно в прискореному режимі реалізовувати і створювати для них абсолютно сприятливі умови", - сказала Тимошенко, відкриваючи сьогоднішнє чергове засідання уряду.

При цьому глава уряду наголосила, що особлива увага на спеціальних засіданнях уряду буде приділятися проектам, пов'язаним з енергозбереженням, з диверсифікацією, з реформою житлово-комунального господарства.

"А також інші інвестиційні проекти, пов'язані з розвитком промислового комплексу країни, житловою і транспортною галузями. Я думаю, що це дасть серйозний поштовх для реалізації тих інфраструктурних проектів, які роками не можуть подолати бюрократичні перешкоди", - наголосила Тимошенко.

По материалам УНІАН

Відповіді

  • 2009.01.28 | Sean

    і більше пресух, всяких і різних, з приводу і без приводуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua