МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗАЯВА Українського клубу

01/28/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
ЗАЯВА

Експерти Українського історичного клубу з подивом дізналися про рішення Кабінету міністрів України про відставку Олександра Удода з посади голови Державного комітету архівів України і повернення на цю посаду полум’яної комуністки Ольги Гінзбург. Це свідчить про антиукраїнську спрямованість теперішнього Кабміну (в тому числі міністрів від НУ-НС), і свідчить про відвертий політичний хабар КПУ, зреалізований прем’єр-міністром України.

Експерти Українського історичного клубу вважають, що призначення на таку відповідальну посаду, пов’язану зі справою збереження в належному стані національних архівів, представника КПУ, загрожує самому існуванню цих архівів. Нема жодної гарантії, що архіви часів комуністичної окупації України будуть збережені у повному обсязі.

Лідер БЮТ, як кандидат у Президенти, засвідчила, що українські цінності для неї – порожній звук, а українська ідентичність – тимчасова вишиванка з чужого плеча, вдягнена заради піар-ефекту перед телекамерами. Політичну відповідальність за антиукраїнське рішення Кабміну несуть всі міністри і народні депутати, які підтримують курс цього Кабінету міністрів. Правління Українського клубу переконане, що українські виборці дадуть належну оцінку їм усім на виборах усіх рівнів.

Правління Українського клубу звертається до Президента України як глави Держави і гаранта Конституції з вимогою розглянути і зреалізувати основні положення Заяви Правління Українського клубу від 29 липня 2008 року.

23 січня 2009 року, м. Київ

Правління Українського клубу


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua