МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мама Саманти Сміт написала відкритого листа

01/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Джейн Смит звертається до президента, прем"єр-міністра та голови Верховної Ради України з проханням зберегти дитячий табір "Артек".

Текст листа за лінком http://www.artekovetc.ru/sos_artek/reliz.html

Відповіді

 • 2009.01.30 | петро

  Re: Мама Саманти Сміт написала відкритого листа

  рейдерство - це звичайно погано, але те, що цей символ номенклатурного життя та одна з найбільш яскравих сторінок міфа про великий, гуманний совок, керівники якого аж так любили дітей, зникне є хіба що проявом історичної справедливості :-)

  це нагадує страждання якого-небудь ностальгуючого міліонера на пенсії під час знесення 5-ти зіркового отелю в якому він славно відпочівав у молоді роки:-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.30 | Михайло Свистович

   Re: Мама Саманти Сміт написала відкритого листа

   петро пише:
   > рейдерство - це звичайно погано, але те, що цей символ номенклатурного життя та одна з найбільш яскравих сторінок міфа про великий, гуманний совок, керівники якого аж так любили дітей, зникне є хіба що проявом історичної справедливості

   Ви не там ведете боротьбу за справедливість.

   >
   > це нагадує страждання якого-небудь ностальгуючого міліонера на пенсії під час знесення 5-ти зіркового отелю в якому він славно відпочівав у молоді роки:-)

   Дивні у Вас асоціації
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.30 | UPASHID

    Трошки економіки чи бізнесу: Ви коли небудь

    бачили кинуті на траві стограмові плитки шоколаду, інколи трохи розпочаті, а той цілі навіть з неушкодженою обгорткою? І це було не один раз.

    Я особисто бачив це у таборі "Лазурному" в 2003 році.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.30 | Михайло Свистович

     Re: Трошки економіки чи бізнесу: Ви коли небудь

     UPASHID пише:
     > бачили кинуті на траві стограмові плитки шоколаду, інколи трохи розпочаті, а той цілі навіть з неушкодженою обгорткою? І це було не один раз.
     >
     > Я особисто бачив це у таборі "Лазурному" в 2003 році.

     І що?
    • 2009.01.31 | TNT

     Re: Трошки економіки чи бізнесу: Ви коли небудь

     КУЖЕЛЬ на передаче у ШУСТЕРА сегодня(этой ночью) сказала что цена путевки 3000 долларов и для таких детей это не удивительно.То есть для детей из семей которые могут себе позволить купить такую путевку.
     Но тогда вопрос -почему лагерь убыточен? Вопросов много,но ответы мы не получим-впрочем как всегда.Наверное не смогли заинтересованные договориться-время поджимает-очень скушать хочется.
     А задумано было так прекрасно:
     бюрократы-руководители так запутали дело с подчинением АРТЕКА что бюрократы-исполнители поняли все правильно-лучше ничего не делать-авось само рассосется потихоньку.Но грянул кризис и работники АРТЕКА почему-то стали громко кричать о своих проблемах-да и место уж чересчур знаковое-ну почти как КРАСНАЯ ПЛОЩАДЬ((С) ИОСИФ КОБЗОН).
     Но и в этом случае можно попиариться-ЮПИТЕР-громовержец грозно брови сдвинет-ЮНОНА рассердившись лишит его кое-каких игрушек(по КОТЛЯРЕВСКОМУ)-даже ОЛЕСЬ ДОВГИЙ покажет свое доброе сердце(это при киевских-то проблемах).
 • 2009.01.30 | UPASHID

  Re: Мама Саманти Сміт написала відкритого листа

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Джейн Смит звертається до президента, прем"єр-міністра та голови Верховної Ради України з проханням зберегти дитячий табір "Артек".
  >
  > Текст листа за лінком http://www.artekovetc.ru/sos_artek/reliz.html

  Хай вона краще молиться за упокой душі своєї доньки (Саманти) та чоловіка, а не робить собі дешеву рекламу.

  Гидко це...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.30 | Михайло Свистович

   Re: Мама Саманти Сміт написала відкритого листа

   UPASHID пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > Джейн Смит звертається до президента, прем"єр-міністра та голови Верховної Ради України з проханням зберегти дитячий табір "Артек".
   > >
   > > Текст листа за лінком http://www.artekovetc.ru/sos_artek/reliz.html
   >
   > Хай вона краще молиться за упокой душі своєї доньки (Саманти) та чоловіка, а не робить собі дешеву рекламу

   Гадаю, що вона це і робить, а не рекламується. Рекламуються інакше.
  • 2009.01.31 | Koala

   І що в тому, що вона зробила, такого гидкого?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.31 | Историк

    Она святая женщина, однозначно

    Это не противоречит тому, что Ю.В.А. шлет всем привет.
    А такого А.Лебедева в кустах вокруг Артека, случайно, не замечали?
 • 2009.01.31 | Историк

  А кто ее привлек (мобилизовал) на этот демарш, прости Г-ди?

  Вот уж не гадал, что снова о ней услышу...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.01 | петро

   Re: А кто ее привлек (мобилизовал) на этот демарш, прости Г-ди?

   100 пудів що мамашу мобілюзували звідки б вона це знала -- очевидно що росіяни -- бо там старі контакти адреси телефони паролі явки -- це ж була спеоперація кдб коли за андропова (!) цю саманту привезли -- у тих обставинах випадковості не припускалося. лєбєдев? дуже імовірно бо саме там він тоді й працював. особисто дратує те -- яскравим свідченням чого залишається дискусія в шустера -- що попри всі суперечки та бої між юнонівцями та авосівцями -- усі єдині в одному -- у визнанні цього совкового генератору міфів - як безперечної цінності - яку треба наче берегти за гроші платників податків (звісно що до кращої нагоди покласти її до себе в торбу:-))- замість того щоб користуючись такою нагодою -- в перший раз продати кримський туристичний обєкт прозоро відповідальним інвесторам -- краще всього європейським або навіть туркам (див. приклад розвитку такого посереднього порівняно з ЮБК ресурсу за природніми умовами як анталья) що за умовах кризи було б дуже доречно. усіх автоматично глючить на темі "діти" -- хоча йдеться не про справжніх дітей а про чистий міф про щасливе "радянське дитинство" справжні діти які до цього мають відношення були і залишаються виключно дітьми клієнтів пятизіркового рівня. цікаво було в шустера відовище -- один ще живий сімвол совка -- кабздон - на тлі іншого мертвого -- лукича в мавзолеї -- защищає третій -- ефемерно-міфічний -- але в контексті боротьби за душі homo sovieticusів не менш важливий для цього ряду ніж ЧФ в севасті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.01 | UPASHID

    Re: А кто ее привлек (мобилизовал) на этот демарш, прости Г-ди?

    петро пише:
    > 100 пудів що мамашу мобілюзували звідки б вона це знала -- очевидно що росіяни -- бо там старі контакти адреси телефони паролі явки -- це ж була спеоперація кдб коли за андропова (!) цю саманту привезли -- у тих обставинах випадковості не припускалося. лєбєдев? дуже імовірно бо саме там він тоді й працював. особисто дратує те -- яскравим свідченням чого залишається дискусія в шустера -- що попри всі суперечки та бої між юнонівцями та авосівцями -- усі єдині в одному -- у визнанні цього совкового генератору міфів - як безперечної цінності - яку треба наче берегти за гроші платників податків (звісно що до кращої нагоди покласти її до себе в торбу:-))- замість того щоб користуючись такою нагодою -- в перший раз продати кримський туристичний обєкт прозоро відповідальним інвесторам -- краще всього європейським або навіть туркам (див. приклад розвитку такого посереднього порівняно з ЮБК ресурсу за природніми умовами як анталья) що за умовах кризи було б дуже доречно. усіх автоматично глючить на темі "діти" -- хоча йдеться не про справжніх дітей а про чистий міф про щасливе "радянське дитинство" справжні діти які до цього мають відношення були і залишаються виключно дітьми клієнтів пятизіркового рівня. цікаво було в шустера відовище -- один ще живий сімвол совка -- кабздон - на тлі іншого мертвого -- лукича в мавзолеї -- защищає третій -- ефемерно-міфічний -- але в контексті боротьби за душі homo sovieticusів не менш важливий для цього ряду ніж ЧФ в севасті.

    Цілком згоден!!!
    Ця дупоподібна комсючна (чи комсюкоподібна дупізна) продовжує стару практику ставити перед себе в часи небезпеки (будь-якої зараз - небезпека втратити можливість красти гроші) дітей.

    Але навіть таку просту інпрезу (дитяча масовка біля Кабміну) вони не здатні як слід зробити.
    Тобто вони здатні тільки на одне: ТУПО КРАСТИ ГРОШІ, перш за все державні.
   • 2009.02.02 | Михайло Свистович

    Re: А кто ее привлек (мобилизовал) на этот демарш, прости Г-ди?

    петро пише:
    > 100 пудів що мамашу мобілюзували звідки б вона це знала -- очевидно що росіяни -- бо там старі контакти адреси телефони паролі явки

    Параноя? Це все є в Артеку :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua