МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Винниченківщина: без електричних стільців не обійтися

02/02/2009 | 321
http://www.unian.net/ukr/news/news-298001.html

Якби в сусідніх країнах відключили стратегічні військові об’єкти від електроенергії, то тих, хто це зробив, давно би посадили на електричні стільці.

Міністерство оборони просить Міністерство фінансів України виділити хоча б 30 млн. грн. з метою відновлення електропостачання на стратегічних військових об’єктах.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав міністр оборони Юрій ЄХАНУРОВ журналістам перед зустріччю з Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ.

Він повідомив, що Міністерство оборони заборгувало за електроенергію 147 млн., включаючи борги минулого року, а сплатило лише 38.

Водночас, міністр оборони зазначив, що міністерство самотужки не зможе сплатити борги за електроенергію. «Гроші не перерахуємо, бо їх немає», - сказав він.

Ю.ЄХАНУРОВ повідомив, що протягом останніх днів від електроенергії було відключено 72 військові об’єкти, в тому числі 8 об’єктів Повітряних сил на території України, які відповідно до постанови КМУ не можна відключати за жодних обставин.

Він зауважив, що кожен такий об’єкт з восьми контролює 150 км повітряного простору. І сьогодні українські Повітряні сили мають «прогалини» захисту.

«Якби в сусідніх країнах відключили ці об’єкти від електроенергії, то тих, хто це зробив давно би посадили на електричні стільці», - сказав він.

Він також розповів, що вчора, наприклад, курсанти Харківського військового інституту були змушені вечеряти при свічках. «Але це була не романтична вечеря», - сказав він.

Водночас міністр висловив сподівання, що протягом декількох годин буде наведено порядок.

Він також назвав області, в яких обленерго відключили електропостачання військових об’єктів, зокрема у Криму, Львівській, Чернігівській, Чернівецькій, Сумській областях.

Ю.ЄХАНУРОВ зазначив, що більше всього військових об’єктів відключено в Криму – 18, далі: Чернігівська – 11, Дніпропетровська – 10, Одеська – 9, у Львівській – 6, у Вінницькій та Харківській – по 4, у Донецькій і Житомирській - по 3. Луганській – 2 та по одному – у Чернівецькій та Сумській областях.

Загалом по Україні відключено 72 об’єкти, в тому числі 4 військові аеропорти.

Відповіді

  • 2009.02.02 | Адвокат ...

    Тема позначок "лінк" та "передрук",-- ніраскрита!!!

    Це попередження. Будете порушувать Правила ВФ,-- будете пастись на БП з усима Вашими аліасами разом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua