МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генконсул Росії "забалакався"

02/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 2 лютого. (Яна Лемешенко - УКРІНФОРМ). В МЗС України було викликано радника-посланника Посольства Російської Федерації в Україні В.Лоскутова і вручено ноту МЗС відносно недоречних дій Генерального консула Російської Федерації у Харкові. Про це повідомив сьогодні на брифінгу в МЗС, відповідаючи на запитання журналістів, речник міністерства Василь Кирилич.

Він повідомив, що Генеральний консул РФ у Харкові передав офіційну подяку Президента Російської Федерації громадянам областей східного регіону України за їхню "абсолютно правильну позицію в питанні російсько-грузинського конфлікту". Генконсул, передаючи подяку, вдався до коментарів, абсолютно несумісних із здійсненням його представницької дипломатичної функції в країні перебування, зауважив речник МЗС.

Василь Кирилич підкреслив, що подібні коментарі абсолютно несумісні з діями Генерального консула - вони суперечать Положенням Віденської конвенції про дипломатичні відносини. Речник зауважив, "що, на жаль, подібні випадки з боку дипломатів Російської Федерації є системою. І тому в ноті, врученій В.Лоскутову, ми застерігаємо не допускати подібних дій і висловлювань дипломатів РФ в Україні у майбутньому".

sean

Відповіді

 • 2009.02.02 | Историк

  Это в русле новейших интеллектуальных тенденций:

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Генеральний консул РФ у Харкові передав офіційну подяку Президента Російської Федерації громадянам областей східного регіону України за їхню "абсолютно правильну позицію в питанні російсько-грузинського конфлікту".

  "Есть точка зрения, что сегодняшняя эпоха – это окончательное и бесповоротное развертывание так называемой русской системы, которая предшествующее тысячелетие развивалась внутри себя самой, проходя через разные исторические формы, а вот теперь сегодня и развернулась во всю ширь и мощь, сама себе объект и субъект управления".- А.Сорокин, гендиректор издательства «Российская политическая энциклопедия», пару дней назад.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.02 | Ghost

   это по инерции, цены на нефть упали, но крутизна ещё играетCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua