МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тернопільські рухівці відстоюють чорноволівську ідею

02/03/2009 | Lina Petruk

Тернопільські рухівці відстоюють чорноволівську ідею

Після бурхливих обговорень подій, які відбулися у Києві 25 січня 2009 року, коли Рух з болем у серці покинули вдова Вячеслава Чорновола Атена Пашко та його соратник Лесь Танюк , були виключені з партії лідери Львівської та Тернопільської облорганізацій тільки через те, що зайняли державницьку, пропрезидентську позицію, Рада ТКО НРУ відреагувала рядом категоричних ухвал та рішень.

Тернопільський крайовий Рух завжди мав свою чітку позицію стосовно підтримки дій Президента України спрямованих на утвердження української державності та неможливості співпраці з тими політичними силами, які прямо , або опосередковано підтримують ліву популістську ідеологію. Саме за відстоювання чорноволівської ідеї сьогодні проходить розправа над Тернопільською,Львівською та Івано-Франківською обласними організаціями Руху.

Тому формою протесту проти позиції голови НРУ Бориса Тарасюка та його оточення на відхід державницької партії від національної ідеї, як основи ідеології Руху, Рада Тернопільської крайової організації мотивує сьогодні свою неучасть у виборах до Тернопільської обласної ради.

Турбує тернопільських рухівців також те, що вибори призначені в період глибокої фінансово-економічної кризи, а витрати на них за попередніми підрахунками становитимуть 10 млн. гривень, які могли б піти на виплату зарплат та пенсій.

До того ж, очікувані вибори не принесуть суттєвих змін у життя краю, адже у списках будуть окремі політичні партії, які фактично за цих три роки не виконали своїх передвиборчих обіцянок. Більше того, виборцям буде знову пропонуватись голосувати за тих кандидатів, які були депутатами та приймали незаконні рішення– чим і спричинили дострокове припинення повноважень обласної ради.

Загалом те, що нині переживає Рух, не залишає байдужим національно-свідоме українство, яке вірить, що політичний курс НРУ залишиться незмінним, тобто чорноволівським, адже нас найближчим часом чекає велике випробування – Президентські вибори.

Окрім цього , Рада крайового Руху, відхиливши раніше опубліковану заяву Ліни Петрук поклала на неї виконання обов»язків здійснення керівництва ТКО НРУ.

Рада звернулася також до членів ТКО НРУ А.Вихруща, Л.Колінець, М.Дикого, І.Головацького скласти повноваження членів центральних виборних органів НРУ, оскільки вибори до них відбулися всупереч ст.57 Статуту НРУ без відповідного подання Тернопільською крайовою організацією.

Прес-служба ТКО НРУCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua